Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman Za Grbicia jeszcze nie wygrali z nami
0
No takich to Hubert musi kosić bo to początek turnieju XD
3
Za kilka dni 38 lat @fart
0
@Xxxbarca4ever Klemen w reprezentacji a w Rzeszowie to inny zawodnik
2
Trochę baty w tym pierwszym secie ale w sumie klasyk Słowenia
2
@Colon No Bruno ma ten przegląd pola
1
@FCB24 Mysle ze kadra juz jest
15
Na zwolnionym tempie ta asysta Fernandesa jeszcze bardziej wygląda niesamowicie. @mekston
2
Zawsze był wielki.Nie ma parcia na szkło i blask fleszy a jego wielkość widać w takich momentach. @BartqRKO @takisobiektos @fart
0
@MesQueUnClub96 Ale zobacz ile trafili rzutow a ile Indiana,27-11
1
@MesQueUnClub96 Indiana rzuca za 2 na 70% dodi
4
Bez kontuzji jest kotem ale niestety obecnie więcej pauzuje niż gra.
1
@arasz1819 @barcelonaLM Pecha miał sporo w tym sezonie.Błedy popełnił ale nawet w dobrych meczach zawsze ktoś zrobił jakiś błąd indywidualny po czym wpływało to na wynik.A to ze przez cały sezon nie miał pełnego skład to inna sprawa.Ani razu w tym sezonie nie miał zdrowej obrony. (Lisandro,Varane,Shaw,Maguire,Lindelof kontuzje nonstop).
0
@takisobiektos Ten wschód to grzeje tak ze oho w tym roku,jak wilki nie odnajdą samych siebie to rozczarowanie te finały
4
Chyba odpuszcze i pójde na serial.Znowu będzie to samo... ;x
3
KSi i Speed para nierozłączna.
0
@maniak33333 Nie zostanie.Wynik tego meczu nie ma wpływu na jego przyszłosc a tak przynajmniej pisali przed meczem
6
Poprawił się w drugiej połowie ale musi z tym Haaland walczyć.Te najwazniejsze mecze często go wyjasniają.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1794380506773303437
1
@mekston Dobry mecz
2
Puchar Anglii dla Ten Haga a pewnie zostanie zwolniony i tak xd
0
Z Onaną jest ten problem że ma x dobrych interwencji a na koniec i tak zdarzy mu się taka co każdy inny bramkarz to wyjmie.I to ile razy juz tak było.
0
@tristan87 Skoro tak mówisz Tristanie to pewnie tak jest
0
@mekston On sam sobie to wrzucił tak naprawde xd
0
Na powtórkach jednak babol Onany,Mareczek takie coś wyciąga z palcem
0
Doku złota zmiana,wszystko co dobre zaczyna się od niego
0
@Emhyr Jego czasami ciężko jest wykorzystać,nie ma tego movmentu w polu karnym co ma np Mbappe
1
Johny Evans miał kończyc kariere a moze jeszcze wygra Puchar Anglii na koniec kariery
1
@Xxxbarca4ever To nie jest faul na karny,za miękko
0
@Salchent @Xxxbarca4ever Oni obaj się trzymali wiec jaki karny
1
@Xxxbarca4ever 60kg chłop go złozył