Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Teraz te kontrakty będa jeszcze większe i pewnie zadaniowcy beda dostawac po 20-30 baniek
0
@MesQueUnClub96 A czy stac ich na awans do finałów?
0
@MesQueUnClub96 Pod względem sportowym tak bo to topka ligi ale to są okrutne pieniądze dla sportowców.Chociaz z drugiej strony generują tak ogromne zyski więc why not.
0
@MesQueUnClub96 Czy zasługuje to nie wiem ale kazdy inny zespół w lidze da mu takie pieniądze wiec samo się wyjasnia to
4
350 baniek za 5 lat gry...nieprawdopodobne pieniądze za granie w koszykówke.
2
Oczywista oczywistość bym powiedział
4
Polski jest bardzo trudnym językiem a tu prosze.Tak naprawdę nie musiałby się nawet go uczyć bo angielski by wystarczył a Nikola jednak szef na kazdym szczeblu.
3
@BartqRKO Trójki słabo ale akcje dwójkowe Luki+centrów duzo dały.Az 17 rzutow więcej trafili za dwa niz Wilki+ Kyrie play off
3
Słabiutka dzisiaj Minnesota albo przynajmniej jej liderzy.Dallas dzisiaj zrobilo to co powinna zrobić Indiania.Mavs 1:0 Wolves.
2
Kyrie solo vs Wolves dzisiaj
1
@macio_944 Moze zostanie kto wie.To w koncu Barcelona czyli najbardziej dynamiczny klub na świecie pod względem niusów.Codziennie coś innego.
2
@PatrychoO Moze wytrzezwiał ale nie zdziwie się jak nagle zachce mu się by Xavi został.Lapcio stał się niepoczytalny w ostatnim czasie.
13
@macio_944 A sam Laporta zrobił z siebie klauna.Błagał Xaviego by został,nawoływał by wierzyc w nowy projekt by teraz szukac innego trenera.Na ładnym koksie musi tam rządzić.
4
@macio_944 Juz dawno powinno to nastąpić.Xavi to legenda ale to nie ma sensu.Trzeba dać nową energie i swieżość na nowy i pewnie trudny sezon.
1
Jest atmosfera w Minnesocie XD
4
@barcelonaLM Kto jak nie dodi mógł to wymyslec
3
Przynajmniej zniknie temat zlotej pilki dla Wirtza bo byly takie ananasy co widzialy go z nią xd
0
@FcPortoFan1999 Maja Siakama na skrzydle
0
Kilku chętnych jest na PG w to lato.Wciąż ma sporo zaoferowania jako 2/3 opcja zespołu.
5
@MesQueUnClub96 Ale statement dodi
1
@michal199500hehe Ten najgorszy Lewy i tak jest najlepszym napastnikiem w Barcelonie
0
@takisobiektos Naz Reid,Gobert,KAT,Edwards,Alex Walker i McDaniels.To będzie naprawde trudna seria dla Dallas.Ten zasięg,agresja i fizycznosc moga byc decydujące.
0
@MesQueUnClub96 Tylko Luka w prime i moze byc 6 ale Doncic nie gra dobrych play offów
2
@zodiak_10 Ta seria pamiętników to złoto,szkoda ze nigdzie nie mozna odcinków obejrzec
2
Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Dallas.Start o 2:30 polskiego czasu a transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.
5
Boska asysta Marco Reusa.
0
@mekston Tak Sinner gra
7
@MesQueUnClub96 A pamiętam jak kłociles się kiedys ze nie jestes
3
Tak bym to widział chociaż to moze byc turniej niespodzianki ze wygra taki Zverev albo Ruud. @mekston @barcelonaLM
2
@Sysia11 W tym sezonie najlepszy był David Raya z Arsenalu.Najwiecej czystych kont w lidze,najmniej straconych bramek w lidze i vice mistrz Anglii.