0

@takisobiektos Teraz te kontrakty będa jeszcze większe i pewnie zadaniowcy beda dostawac po 20-30 baniek

0

@MesQueUnClub96 A czy stac ich na awans do finałów?

0

@MesQueUnClub96 Pod względem sportowym tak bo to topka ligi ale to są okrutne pieniądze dla sportowców.Chociaz z drugiej strony generują tak ogromne zyski więc why not.

0

@MesQueUnClub96 Czy zasługuje to nie wiem ale kazdy inny zespół w lidze da mu takie pieniądze wiec samo się wyjasnia to

4

350 baniek za 5 lat gry...nieprawdopodobne pieniądze za granie w koszykówke.


2

Oczywista oczywistość bym powiedział


4

Polski jest bardzo trudnym językiem a tu prosze.Tak naprawdę nie musiałby się nawet go uczyć bo angielski by wystarczył a Nikola jednak szef na kazdym szczeblu.


3

@BartqRKO Trójki słabo ale akcje dwójkowe Luki+centrów duzo dały.Az 17 rzutow więcej trafili za dwa niz Wilki+ Kyrie play off

3

Słabiutka dzisiaj Minnesota albo przynajmniej jej liderzy.Dallas dzisiaj zrobilo to co powinna zrobić Indiania.Mavs 1:0 Wolves.

2

Kyrie solo vs Wolves dzisiaj


1

@macio_944 Moze zostanie kto wie.To w koncu Barcelona czyli najbardziej dynamiczny klub na świecie pod względem niusów.Codziennie coś innego.

2

@PatrychoO Moze wytrzezwiał ale nie zdziwie się jak nagle zachce mu się by Xavi został.Lapcio stał się niepoczytalny w ostatnim czasie.

13

@macio_944 A sam Laporta zrobił z siebie klauna.Błagał Xaviego by został,nawoływał by wierzyc w nowy projekt by teraz szukac innego trenera.Na ładnym koksie musi tam rządzić.

4

@macio_944 Juz dawno powinno to nastąpić.Xavi to legenda ale to nie ma sensu.Trzeba dać nową energie i swieżość na nowy i pewnie trudny sezon.

1

Jest atmosfera w Minnesocie XD


4

@barcelonaLM Kto jak nie dodi mógł to wymyslec

3

Przynajmniej zniknie temat zlotej pilki dla Wirtza bo byly takie ananasy co widzialy go z nią xd

0

@FcPortoFan1999 Maja Siakama na skrzydle

0

Kilku chętnych jest na PG w to lato.Wciąż ma sporo zaoferowania jako 2/3 opcja zespołu.


5

@MesQueUnClub96 Ale statement dodi

1

@michal199500hehe Ten najgorszy Lewy i tak jest najlepszym napastnikiem w Barcelonie

0

@takisobiektos Naz Reid,Gobert,KAT,Edwards,Alex Walker i McDaniels.To będzie naprawde trudna seria dla Dallas.Ten zasięg,agresja i fizycznosc moga byc decydujące.

0

@MesQueUnClub96 Tylko Luka w prime i moze byc 6 ale Doncic nie gra dobrych play offów

2

@zodiak_10 Ta seria pamiętników to złoto,szkoda ze nigdzie nie mozna odcinków obejrzec

2

Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Dallas.Start o 2:30 polskiego czasu a transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.


5

Boska asysta Marco Reusa.


0

@mekston Tak Sinner gra

7

@MesQueUnClub96 A pamiętam jak kłociles się kiedys ze nie jestes

3

Tak bym to widział chociaż to moze byc turniej niespodzianki ze wygra taki Zverev albo Ruud. @mekston @barcelonaLM


2

@Sysia11 W tym sezonie najlepszy był David Raya z Arsenalu.Najwiecej czystych kont w lidze,najmniej straconych bramek w lidze i vice mistrz Anglii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?