3

Jak on tego nie trafil to tylko wiking wie
https://x.com/ErlingNoContext/status/1792217863060672684

2

@macio_944 Mieli pecha trochę z Realem tzn mieli ten mecz w swoich nogach.Rudy miał sete taką którą 9/10 na strzela w brameczke.Taki futbol.

1

Wiara w wilków do końca play off.

0

@takisobiektos A bo Saszka dzisiaj gra

1

@budel17 Napewno wiedza jaki wynik jest w Manchesterze i jest jak jest

1

Smutna koncówka Arsenalu xd

1

@NeroTFP1 Oby była i w Lublinie

2

City w kwietniu i w maju same zwycięstwa w lidze.Łącznie 9 zwycięstw z rzędu (z dzisiejszym meczem).No ciężko się rywalizuje z takim potworem.

24

Naprawde ktoś się łudził ze WHU moze coś zrobić City xd.Przeciez to ich jeden z ulubionych rywali do bicia w Premier League.Jeszcze do tego u siebie.

6

Ta statystyka jest totalnie z kosmosu.W sumie nie wiem czy ktoś jest nawet blisko.


2

To teraz tylko awans Minnesoty i Nowego Yorku i będzie superancko.

3

Dallas w finale konferencji zachodniej.Ma czego żałować OKC bo mieli ten mecz na rękach.

1

Ale popsuł ten mecz SGA tym faulem...masakra.

0

@MesQueUnClub96 On i tak w tej serii dał zbyt duzo jak na siebie

1

PJa co się obudził w tej kwarcie,kto wie czy nie na wage zwyciestwa te trójeczki

0

@MesQueUnClub96 Wątpie,OKC w clutch nie jest zbyt dobre bo oprócz SGA to same młodziaki bez doswiadczenia

0

@MesQueUnClub96 Kyrie bawi się w asystenta w tej serii,malo rzutow oddaje

0

Oby seria przeniosła się do Oklahomy.Dobry mecz OKC dzisiaj.

2

@macio_944 Jak odpalam koszykówke w nocy czuje to odprężenie i satysfakcje + lubie ten klimat amerykański.Futbol oglądam ale no nie kładzie mnie to na kolana.Do tego ten XaviBall.Jeszcze tenis jest super gdy są te wielkie turnieje.

2

@macio_944 Koszykówka i tenis mi wynagradzaja futbol

2

Cristiano nie przewiduje mistrzostwa dla Arsenalu


1

Co ten sędzia z Kanady na dragach

2

Kto by się spodziewał.Z wagi sredniej do ciężkiej Champ czempionów.Brawo Usyk.

2

Nie no Usyk to ma.Fantastycznie dzisiaj boksuje.

1

@adi7adi8 Usykkkk

1

Usyk jest nieprawdopodobny dzisiaj.Szybkosc kosmiczna.

0

Usyk mając takie warunki fizyczne to naprawdę jest koks bokserem.

0

Brzuszek u Tysona jak za najlepszych lat.Chyba wziął sie za siebie troche.

4

Oby wygrał Fury i jeszcze w tym roku król cyganów vs AJ.

2

Niezłe ceny biletów na G7 NY z Indianą.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?