Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Woow.Mało który zawodnik by tak postąpił.
3
Swoją droga dzisiaj jest masterclass Jrue Holidaya.Dla mnie MVP tego meczu.
1
Popusła Indiana ten mecz,można iść spac
3
Tatum dogrywka marzeń bym powiedział
0
@takisobiektos Dobre pytanie,szkoda fest
1
@takisobiektos Albo nie stracić piłki,straszne te 30 sekund ostatnie
0
Brawo Indiana za choke
1
Indiana jak to przegra to na własne życzenie...
1
@takisobiektos On gra słabe play offy jak na niego,te proceny zza łuku szczególnie Westbrookowe
1
Tatum kluczowe akcje i jednak pudła
2
Nembhard niczym DeRozan na tym półdystansie
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze malo kto sie spodziewał ze zagraja az tak dobrze
2
Haliburton piękne ma te podania.No look w stylu boskiego Ronaldinho.
1
@takisobiektos Jakaś presja by była na Celtach bo póki co to on mieli wakacje w tych play offach
1
@takisobiektos Smieszny ma styl rzucania tych trójek bo on rzuca z tzw cyca XD
0
@takisobiektos Troszke zawodzi Siakam.Takie 5/16 z gry to nie jest coś co oczekujesz po swoim najlepszym/drugim najlepszym zawodniku
0
@Emhyr Nie wiem czy Van Dijk miał aż tak dobry sezon.Według mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Gvardiol.Myslalem ze ten 1 sezon będzie duzo slabszy w Premier League.
2
Bardzo pozytywny mecz od Indiany
3
Wemby w sezonie rookie robi all-defensive 1 team.Liczyłem na McDanielsa w pierwszym ale jest w drugim co i tak jest świetnym wynikiem.
1
@mekston Szkoda najbardziej tych turniejów na maczce bo tam punkty uciekły
12
@MesQueUnClub96 Wszystko w porządku dodi?
5
Zobaczymy jaką forme zaprezentuje Hiszpan.Mało grania na mączce w tym sezonie a oczekiwania spore. @barcelonaLM @mekston @agaFCB
10
@97ketrab Kiedys bym powiedzial ze @MesQueUnClub96 a dzisiaj tez bym tak powiedział
4
Kto by pomyślał ze 19-letni Kobbie Mainoo będzie pewniakiem na wyjazd na Euro a Rashford obejrzy turniej w tv.Ciezkie decyzje przed Anglikiem a dla niego najlepiej by bylo by zmienic srodowisko i odejsc do innej ligi.
1
@Luciano99 Zrób z niego mężczyzne
1
@Arden Najbardziej to Antony ale z drugiej strony też Harry Maguire jest niedoceniany
2
Młodzi przejmują tą lige.Hali,Ant,SGA,Doncic,Tatum i pewnie zaraz Wemby a moze Banchero.
1
@abram3k Oczywiście że się otarł.
5
Jedna z najdziwniejszych decyzji sportowych jakie widziałem w ostatnim czasie w futbolu.Świetna forma i takie coś. @AFA
4
Ryan Garcia XD