4

Woow.Mało który zawodnik by tak postąpił.


3

Swoją droga dzisiaj jest masterclass Jrue Holidaya.Dla mnie MVP tego meczu.


1

Popusła Indiana ten mecz,można iść spac

3

Tatum dogrywka marzeń bym powiedział

0

@takisobiektos Dobre pytanie,szkoda fest

1

@takisobiektos Albo nie stracić piłki,straszne te 30 sekund ostatnie

0

Brawo Indiana za choke

1

Indiana jak to przegra to na własne życzenie...

1

@takisobiektos On gra słabe play offy jak na niego,te proceny zza łuku szczególnie Westbrookowe

1

Tatum kluczowe akcje i jednak pudła

2

Nembhard niczym DeRozan na tym półdystansie

1

@MesQueUnClub96 Mysle ze malo kto sie spodziewał ze zagraja az tak dobrze

2

Haliburton piękne ma te podania.No look w stylu boskiego Ronaldinho.

1

@takisobiektos Jakaś presja by była na Celtach bo póki co to on mieli wakacje w tych play offach

1

@takisobiektos Smieszny ma styl rzucania tych trójek bo on rzuca z tzw cyca XD

0

@takisobiektos Troszke zawodzi Siakam.Takie 5/16 z gry to nie jest coś co oczekujesz po swoim najlepszym/drugim najlepszym zawodniku

0

@Emhyr Nie wiem czy Van Dijk miał aż tak dobry sezon.Według mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Gvardiol.Myslalem ze ten 1 sezon będzie duzo slabszy w Premier League.

2

Bardzo pozytywny mecz od Indiany

3

Wemby w sezonie rookie robi all-defensive 1 team.Liczyłem na McDanielsa w pierwszym ale jest w drugim co i tak jest świetnym wynikiem.


1

@mekston Szkoda najbardziej tych turniejów na maczce bo tam punkty uciekły

12

@MesQueUnClub96 Wszystko w porządku dodi?

5

Zobaczymy jaką forme zaprezentuje Hiszpan.Mało grania na mączce w tym sezonie a oczekiwania spore. @barcelonaLM @mekston @agaFCB


10

@97ketrab Kiedys bym powiedzial ze @MesQueUnClub96 a dzisiaj tez bym tak powiedział

4

Kto by pomyślał ze 19-letni Kobbie Mainoo będzie pewniakiem na wyjazd na Euro a Rashford obejrzy turniej w tv.Ciezkie decyzje przed Anglikiem a dla niego najlepiej by bylo by zmienic srodowisko i odejsc do innej ligi.


1

@Luciano99 Zrób z niego mężczyzne

1

@Arden Najbardziej to Antony ale z drugiej strony też Harry Maguire jest niedoceniany

2

Młodzi przejmują tą lige.Hali,Ant,SGA,Doncic,Tatum i pewnie zaraz Wemby a moze Banchero.


1

@abram3k Oczywiście że się otarł.

5

Jedna z najdziwniejszych decyzji sportowych jakie widziałem w ostatnim czasie w futbolu.Świetna forma i takie coś. @AFA


4

Ryan Garcia XD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?