Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba jedna z najlepszych akcji Anta w karierze.Nie wiem czy to nie są kroki przypadkiem ale i tak wyglada top.
1
@barcelonaLM Typowi Hiszpanie i Portugol
1
Biedni fani Lakers.
1
@Gaz Bo Ferran to spoko chłop ale gdzie on do Barcelony.Valencia to jest jego miejsce albo Girona w porywach jak Ferran złapie forme.
2
@AlphaNumeric Jesli Pepula tyle będzie żył to jest szansa
0
@Gaz Troche jak Ferran Torres u Xaviego,jemu tez nic nie przeszkadza
1
@Lionel_Messi10 Bardziej trzymam kciuki za Lisandro Martineza dla którego los jest okrutny bo non stop łapie kontuzje i to ciężkie a to znakomity obrońca.
1
@Lionel_Messi10 Takich zawodników zawsze zabierasz na turniej.Z ławki przy złym wyniku może zrobić różnice.Szybki,niezły drybling i ochota grania 1vs1.
1
@Popitek12 Oczywiscie ze tak popitku
3
@Lionel_Messi10 Niech się uczy poważnego futbolu.Zanotował solidny sezon patrząc na wiek,lige i klub w którym gra.
1
@Popitek12 Guardiola łatwo bo siwy zacofany
3
@Popitek12 Luuk de Jong
0
@takisobiektos De Zerbi w Milanie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Zero zaskoczenia a miły akcent w postaci Podziemskiego
3
@barcelonaLM Tez jedno to wygrywac ale dwa to w jakim stylu.Rafa w prime zamieniał dobrych zawodników w przeciętnych na korcie.Nie wiem czy będzie zawodnik taki który idealnie się wklei w daną nawierzchnie.Uwielbiam Carlitosa ale on raczej będzie świetny na kazdej ale nie wybitny na jednej.Sinner na twardej ma potencjał ale to też zobaczymy za kilka lat.
3
@barcelonaLM Te 14 Garrosów wygląda potężnie na papierze.Nie wiem czy ktoś bedzie wstanie kiedykolwiek zrobic taki wynik na jakiejś nawierzchni.
3
@macio_944 Xavi zostanie a za rok Jurgen Klopp,tak wiem zesralem
3
@barcelonaLM Pewnie ze tak,Ant Man na kierownicy
4
Graj nam długo Jeremiaszu.
0
Az tak słaby jest? @AFA
6
Mocny statement Rodriego.
9
Potężny Xavi i Xabi
0
@Who_you_mam Jesli Francja nie wygra Euro to VIni albo Jude to wezmą.
1
@fart Denver trochę jak nie oni,zbyt indywidualnie a mało gry druzynowej było.W drugiej połowie to juz chyba tylko Murray i Joker.
0
@takisobiektos Gordon oddał 5 rzutów tylko i w sumie nie wiem czemu nie chcieli go włączyć do gry.Największe rozczarowanie to chyba Porter Jr bo jego trójki to był must have a tu 2/10 a cała seria kiepska.
0
@FcPortoFan1999 Wrócą jeszcze pewnie na swoje miejsce.Mając Jokera w składzie zawsze będziesz się liczyć.
2
Wielki Joker był w tej serii i zawiodło to co przed sezonem większość obstawiała czyli ławka.Ta ławka Denver mocno podejrzana była w tym sezonie.
1
Na stare lata takie rzeczy.Wstyd panie Pierce.
1
@BartqRKO Bez porównania zachód i wschód w tym sezonie chociaż pamietajmy o kontuzjach