0

Chyba jedna z najlepszych akcji Anta w karierze.Nie wiem czy to nie są kroki przypadkiem ale i tak wyglada top.


1

@barcelonaLM Typowi Hiszpanie i Portugol

1

Biedni fani Lakers.


1

@Gaz Bo Ferran to spoko chłop ale gdzie on do Barcelony.Valencia to jest jego miejsce albo Girona w porywach jak Ferran złapie forme.

2

@AlphaNumeric Jesli Pepula tyle będzie żył to jest szansa

0

@Gaz Troche jak Ferran Torres u Xaviego,jemu tez nic nie przeszkadza

1

@Lionel_Messi10 Bardziej trzymam kciuki za Lisandro Martineza dla którego los jest okrutny bo non stop łapie kontuzje i to ciężkie a to znakomity obrońca.

1

@Lionel_Messi10 Takich zawodników zawsze zabierasz na turniej.Z ławki przy złym wyniku może zrobić różnice.Szybki,niezły drybling i ochota grania 1vs1.

1

@Popitek12 Oczywiscie ze tak popitku

3

@Lionel_Messi10 Niech się uczy poważnego futbolu.Zanotował solidny sezon patrząc na wiek,lige i klub w którym gra.

1

@Popitek12 Guardiola łatwo bo siwy zacofany

3

@Popitek12 Luuk de Jong

0

@takisobiektos De Zerbi w Milanie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Zero zaskoczenia a miły akcent w postaci Podziemskiego


3

@barcelonaLM Tez jedno to wygrywac ale dwa to w jakim stylu.Rafa w prime zamieniał dobrych zawodników w przeciętnych na korcie.Nie wiem czy będzie zawodnik taki który idealnie się wklei w daną nawierzchnie.Uwielbiam Carlitosa ale on raczej będzie świetny na kazdej ale nie wybitny na jednej.Sinner na twardej ma potencjał ale to też zobaczymy za kilka lat.

3

@barcelonaLM Te 14 Garrosów wygląda potężnie na papierze.Nie wiem czy ktoś bedzie wstanie kiedykolwiek zrobic taki wynik na jakiejś nawierzchni.

3

@macio_944 Xavi zostanie a za rok Jurgen Klopp,tak wiem zesralem

3

@barcelonaLM Pewnie ze tak,Ant Man na kierownicy

4

Graj nam długo Jeremiaszu.


0

Az tak słaby jest? @AFA


6

Mocny statement Rodriego.


9

Potężny Xavi i Xabi


0

@Who_you_mam Jesli Francja nie wygra Euro to VIni albo Jude to wezmą.

1

@fart Denver trochę jak nie oni,zbyt indywidualnie a mało gry druzynowej było.W drugiej połowie to juz chyba tylko Murray i Joker.

0

@takisobiektos Gordon oddał 5 rzutów tylko i w sumie nie wiem czemu nie chcieli go włączyć do gry.Największe rozczarowanie to chyba Porter Jr bo jego trójki to był must have a tu 2/10 a cała seria kiepska.

0

@FcPortoFan1999 Wrócą jeszcze pewnie na swoje miejsce.Mając Jokera w składzie zawsze będziesz się liczyć.

2

Wielki Joker był w tej serii i zawiodło to co przed sezonem większość obstawiała czyli ławka.Ta ławka Denver mocno podejrzana była w tym sezonie.


1

Na stare lata takie rzeczy.Wstyd panie Pierce.


1

@BartqRKO Bez porównania zachód i wschód w tym sezonie chociaż pamietajmy o kontuzjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?