1

@takisobiektos Taki wsad w takim momencie podgrzewa całą druzyne do walki

2

Naz Reiiiiiiiiiiiiiiiiiid


2

Kobe Bryant


0

1

@takisobiektos Towns tez nie lepiej 1/6

1

Joker co dziś Westbrooka robi zza łuku

1

@takisobiektos Gobert co wyczarował

1

I to jest czas dla Edwardsa.Los dał mu szanse ze ostatnia kwarta jest na remis.Niech gotuje bo to juz ostatni moment.


1

@takisobiektos Piękno koszykówki,wydaje sie ze koniec a jednak nie XD

1

Wilki 30% z gry i 25% zza łuku a na tablicach dominacja Jokera i 15 zbiórek solo.Tak coś czułem ze Denver nie odpusci tego g7

0

@BartqRKO Dobrze go podwajają a on sam rzuca z kiepskich pozycji.Ogólnie ten atak Wolves to nie jest coś co porywa

0

@takisobiektos Ostatni jego mecz w tych play off

1

@BartqRKO Ogolnie Rudy jak zaczyna coś robić w ataku to jest to tak memiczne xd,on chce robić coś czego nie potrafi zrobić

1

Ależ Denver dzisiaj zmotywowane.W obronie świetnie zorganizowani.Rudy Gobert w fomie xd


1

Bór musiał wziąć ten jeden mecz Cristiano


5

Umknęło mi to a Michael Jordan otworzył kolejną klinike dla mieszkanców w Wilmington.


2

@kamiVeB Hart dał całego siebie w tych play offach.Marzeniem kazdego trenera miec w zespole takiego goscia jak on.

2

Oficjalnie Indiana zmierzy się z Bostonem w finale konferencji wschodniej.Już za 4 godziny poznamy rywala Mavs w finale konferencji zachodniej.

1

@MesQueUnClub96 Boston w 5

3

Koniec serii.Brunson z kontuzją juz nie wraca na parkiet.Smutny koniec play off dla NY.


1

Indiana najlepszą obronę gra w najwazniejszym meczu sezonu.Brawo.

0

@MesQueUnClub96 No znowu +12

1

@fart Tak aczkolwiek brakowało w tych po jakiegoś doswiadczonego weterana

0

@fart Albo powrót Hardena do OKC i w roli parobka dla SGA

0

@fart A moze powrót do OKC ale nie wiem czy go lubią tam

0

@fart PG do 76 w lato

0

Swoją drogą Indiana na 70% z gry i 70% zza łuku.Jak tak grac to tylko w game 7.

0

@MesQueUnClub96 To Denver jest pod presją a nie Minnesota w tym meczu

0

@fart Nie no Boston się przejedzie po nich ale coś tam powalczą

1

Zajechany jest Nowy York.Szkoda ich ale to granie 6-7 zawodnikami ich wykończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?