Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Taki wsad w takim momencie podgrzewa całą druzyne do walki
2
Naz Reiiiiiiiiiiiiiiiiiid
2
Kobe Bryant
0
@takisobiektos XDDD
1
@takisobiektos Towns tez nie lepiej 1/6
1
Joker co dziś Westbrooka robi zza łuku
1
@takisobiektos Gobert co wyczarował
1
I to jest czas dla Edwardsa.Los dał mu szanse ze ostatnia kwarta jest na remis.Niech gotuje bo to juz ostatni moment.
1
@takisobiektos Piękno koszykówki,wydaje sie ze koniec a jednak nie XD
1
Wilki 30% z gry i 25% zza łuku a na tablicach dominacja Jokera i 15 zbiórek solo.Tak coś czułem ze Denver nie odpusci tego g7
0
@BartqRKO Dobrze go podwajają a on sam rzuca z kiepskich pozycji.Ogólnie ten atak Wolves to nie jest coś co porywa
0
@takisobiektos Ostatni jego mecz w tych play off
1
@BartqRKO Ogolnie Rudy jak zaczyna coś robić w ataku to jest to tak memiczne xd,on chce robić coś czego nie potrafi zrobić
1
Ależ Denver dzisiaj zmotywowane.W obronie świetnie zorganizowani.Rudy Gobert w fomie xd
1
Bór musiał wziąć ten jeden mecz Cristiano
5
Umknęło mi to a Michael Jordan otworzył kolejną klinike dla mieszkanców w Wilmington.
2
@kamiVeB Hart dał całego siebie w tych play offach.Marzeniem kazdego trenera miec w zespole takiego goscia jak on.
2
Oficjalnie Indiana zmierzy się z Bostonem w finale konferencji wschodniej.Już za 4 godziny poznamy rywala Mavs w finale konferencji zachodniej.
1
@MesQueUnClub96 Boston w 5
3
Koniec serii.Brunson z kontuzją juz nie wraca na parkiet.Smutny koniec play off dla NY.
1
Indiana najlepszą obronę gra w najwazniejszym meczu sezonu.Brawo.
0
@MesQueUnClub96 No znowu +12
1
@fart Tak aczkolwiek brakowało w tych po jakiegoś doswiadczonego weterana
0
@fart Albo powrót Hardena do OKC i w roli parobka dla SGA
0
@fart A moze powrót do OKC ale nie wiem czy go lubią tam
0
@fart PG do 76 w lato
0
Swoją drogą Indiana na 70% z gry i 70% zza łuku.Jak tak grac to tylko w game 7.
0
@MesQueUnClub96 To Denver jest pod presją a nie Minnesota w tym meczu
0
@fart Nie no Boston się przejedzie po nich ale coś tam powalczą
1
Zajechany jest Nowy York.Szkoda ich ale to granie 6-7 zawodnikami ich wykończyło.