5

Fedex na zawsze. @mekston @barcelonaLM


2

@Ojciec5tkidzieci Formuła bokserka w duzych rekawicach,najgorsze co moze byc we frikach

2

Greg jest kozakiem :D

1

@Popitek12 Koszykówka Kobiet w USA (WNBA)

0

Ależ ewidentne kroki


2

@Mixtape Przeciez co rok jest słaby mistrz w Polsce

1

Trae albo Donovan sa troche lepsi ale Garland też byłby spoko.


9

Pięknie to zmieścił.


1

@fart Powiem Indiana i WIlki ale pewnie będzie na odwrót xd

3

G7 Indiany z NY o 21:30 naszego czasu i Denver z Wilkami przesunięte na 2 w nocy.Troche szkoda ale no cóż.



1

Oby wrócił na RG. @mekston


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Josh Hart już na wykończeniu.Równiez w serii Indiana vs NY będziemy mieć G7.


3

@Kessie G7 to zawsze wyjątkowe mecze.Wszystko albo nic a to dodaje emocji

2

@MesQueUnClub96 Oby było g7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Top


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@takisobiektos Szanuje ale nie moge sie zgodzic aczkolwiek lubie Nikole Jokicia

1

@takisobiektos Chcialbym awans Wilkow ale niestety cos mi mowi Denver

6

@MesQueUnClub96 Nie weźmiemy cie do ambasady hiszpanskiej

4

Mentalny Ant

4

Wszyscy na to zasługujemy i niech się dzieje wola nieba.


3

@barcelonaLM Ktos musi zatrzymac Real z Mbappe a kto jak nie Xavi

6

@barcelonaLM Zostaje i jest nagrzany na next sezon

15

Czasami to wygląda jakby Ant z dzieciakami grał a to mistrzowie NBA. @Comentateiro @fart @takisobiektos @BartqRKO


0

@Matt_i1992 Uuuu zazdroszcze :P

3

Minnesota zaczęła tak jak w swoich pierwszych dwóch meczach.Za ta obrone ludzie ich pokochali.

0

@Worny Tak czy siak dla niego dobrze

0

Tylko w Barcelonie jest tak memiczna sytuacja z trenerem bo jest legendą tego klubu a już go nie powinno byc od jakiegoś roku.Messi chyba dobrze wyczuł i wiedział kiedy opuscic ten statek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?