Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Fedex na zawsze. @mekston @barcelonaLM
2
@Ojciec5tkidzieci Formuła bokserka w duzych rekawicach,najgorsze co moze byc we frikach
2
Greg jest kozakiem :D
1
@Popitek12 Koszykówka Kobiet w USA (WNBA)
0
Ależ ewidentne kroki
2
@Mixtape Przeciez co rok jest słaby mistrz w Polsce
1
Trae albo Donovan sa troche lepsi ale Garland też byłby spoko.
9
Pięknie to zmieścił.
1
@fart Powiem Indiana i WIlki ale pewnie będzie na odwrót xd
3
G7 Indiany z NY o 21:30 naszego czasu i Denver z Wilkami przesunięte na 2 w nocy.Troche szkoda ale no cóż.
1
Oby wrócił na RG. @mekston
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Josh Hart już na wykończeniu.Równiez w serii Indiana vs NY będziemy mieć G7.
3
@Kessie G7 to zawsze wyjątkowe mecze.Wszystko albo nic a to dodaje emocji
2
@MesQueUnClub96 Oby było g7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@takisobiektos Szanuje ale nie moge sie zgodzic aczkolwiek lubie Nikole Jokicia
1
@takisobiektos Chcialbym awans Wilkow ale niestety cos mi mowi Denver
6
@MesQueUnClub96 Nie weźmiemy cie do ambasady hiszpanskiej
4
Mentalny Ant
4
Wszyscy na to zasługujemy i niech się dzieje wola nieba.
3
@barcelonaLM Ktos musi zatrzymac Real z Mbappe a kto jak nie Xavi
6
@barcelonaLM Zostaje i jest nagrzany na next sezon
15
Czasami to wygląda jakby Ant z dzieciakami grał a to mistrzowie NBA. @Comentateiro @fart @takisobiektos @BartqRKO
0
@Matt_i1992 Uuuu zazdroszcze :P
3
Minnesota zaczęła tak jak w swoich pierwszych dwóch meczach.Za ta obrone ludzie ich pokochali.
0
@Worny Tak czy siak dla niego dobrze
0
Tylko w Barcelonie jest tak memiczna sytuacja z trenerem bo jest legendą tego klubu a już go nie powinno byc od jakiegoś roku.Messi chyba dobrze wyczuł i wiedział kiedy opuscic ten statek.