Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matt_i1992 Uuuu zazdroszcze :P
3
Minnesota zaczęła tak jak w swoich pierwszych dwóch meczach.Za ta obrone ludzie ich pokochali.
0
@Worny Tak czy siak dla niego dobrze
0
Tylko w Barcelonie jest tak memiczna sytuacja z trenerem bo jest legendą tego klubu a już go nie powinno byc od jakiegoś roku.Messi chyba dobrze wyczuł i wiedział kiedy opuscic ten statek.
2
@macio_944 Jedna z najlepszych gier w historii,fakt
23
@Emhyr Antony,Garnacho i Rashford
5
Naprawde trzeba sie postarać zeby taki rzut oddać
0
Chyba najlepszy mecz Doncicia w tej serii.W końcu mniej machania łapami a więcej grania z jajem.Dallas 3:2 Okc.
6
@zodiak_10 Laporta mówił ze zostanie
4
Kiedyś to było @BartqRKO @Comentateiro @fart @takisobiektos
0
Shai ma ten styl xd
0
@mekston Granie do 3 setów może go szybko wykończyć
2
No zobaczymy.Wiadomo jak to wygląda ale nikt nie zabroni marzyć @mekston @barcelonaLM
0
@blakkudium Bruno is back
3
@Popitek12 Xavi Hernandez
1
@Popitek12 Jokić
1
Joker to Joker
0
@mekston Książę Arabii
4
Jak to mówią w Ameryce ''Good defense,better offense''
5
Ta droga Bostonu do finałów NBA jest wymarzona.Zero zagrożenia i stresu.Najpierw Miami bez Butlera,Cavs bez Dona i pewnie w finale NYK którzy już są styrani na maxa.
2
@mekston Doncić tez jest wybitnym graczem ale Joker ma jeszcze większy wpływ
6
Dlatego jest najlepszym koszykarzem na świecie.Unikalny i jedyny w swoim rodzaju.
Az 40 pkt i 13 asyst bez zadnej staraty...
0
@takisobiektos Fatalna seria i on nie powinien w niej brac udziału ale musi bo nie ma już kim grać
0
Szkoda że seria Wolves z Denver jest zakonczona tak naprawde.Conley kontuzja,KAT problem z kolanem a ławki juz nie ma.
1
@MesQueUnClub96 Wolves bez Conleya i z Katem bez kolana więc koniec serii jest dzisiaj
3
@takisobiektos Największe zaskoczenie tych play offów.Wszyscy wiedzieliśmy ze to dobry zawodnik ale on gra jak top5 ligi.A sam Nowy York gra bez OG,Randle'a,Bogdanovicia i Robinsona...
14
Gorzej nie dało się tego uderzyć.Oj Son Son.
1
@macio_944 Bedzie trzeba lepszy sprzęt pod GTA kupic
2
Roger Federer.
1
@takisobiektos Dodi już chyba sam jest zmęczony Luka