0

@Matt_i1992 Uuuu zazdroszcze :P

3

Minnesota zaczęła tak jak w swoich pierwszych dwóch meczach.Za ta obrone ludzie ich pokochali.

0

@Worny Tak czy siak dla niego dobrze

0

Tylko w Barcelonie jest tak memiczna sytuacja z trenerem bo jest legendą tego klubu a już go nie powinno byc od jakiegoś roku.Messi chyba dobrze wyczuł i wiedział kiedy opuscic ten statek.

2

@macio_944 Jedna z najlepszych gier w historii,fakt

23

@Emhyr Antony,Garnacho i Rashford

5

Naprawde trzeba sie postarać zeby taki rzut oddać


0

Chyba najlepszy mecz Doncicia w tej serii.W końcu mniej machania łapami a więcej grania z jajem.Dallas 3:2 Okc.


6

@zodiak_10 Laporta mówił ze zostanie

4

Kiedyś to było @BartqRKO @Comentateiro @fart @takisobiektos


0

Shai ma ten styl xd


0

@mekston Granie do 3 setów może go szybko wykończyć

2

No zobaczymy.Wiadomo jak to wygląda ale nikt nie zabroni marzyć @mekston @barcelonaLM


0

@blakkudium Bruno is back

3

@Popitek12 Xavi Hernandez

1

@Popitek12 Jokić

1

Joker to Joker


0

@mekston Książę Arabii

4

Jak to mówią w Ameryce ''Good defense,better offense''


5

Ta droga Bostonu do finałów NBA jest wymarzona.Zero zagrożenia i stresu.Najpierw Miami bez Butlera,Cavs bez Dona i pewnie w finale NYK którzy już są styrani na maxa.


2

@mekston Doncić tez jest wybitnym graczem ale Joker ma jeszcze większy wpływ

6

Dlatego jest najlepszym koszykarzem na świecie.Unikalny i jedyny w swoim rodzaju.
Az 40 pkt i 13 asyst bez zadnej staraty...


0

@takisobiektos Fatalna seria i on nie powinien w niej brac udziału ale musi bo nie ma już kim grać

0

Szkoda że seria Wolves z Denver jest zakonczona tak naprawde.Conley kontuzja,KAT problem z kolanem a ławki juz nie ma.


1

@MesQueUnClub96 Wolves bez Conleya i z Katem bez kolana więc koniec serii jest dzisiaj

3

@takisobiektos Największe zaskoczenie tych play offów.Wszyscy wiedzieliśmy ze to dobry zawodnik ale on gra jak top5 ligi.A sam Nowy York gra bez OG,Randle'a,Bogdanovicia i Robinsona...

14

Gorzej nie dało się tego uderzyć.Oj Son Son.


1

@macio_944 Bedzie trzeba lepszy sprzęt pod GTA kupic

2

Roger Federer.


1

@takisobiektos Dodi już chyba sam jest zmęczony Luka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?