0

@MesQueUnClub96 Czekam az Hubert pokaze ze jest w stanie rywalizowac z najlepszymi na nawierzchni ziemnej

0

@MesQueUnClub96 A kiedy wygrany pojedynek z top20 na mączce

1

1

@MesQueUnClub96 Z nikim nie sympatyzuje z ekstraklasy,dla mnie moglaby ta liga nie istnieć i tez by się fajnie żyło

1

@MesQueUnClub96 Po prostu Hubert to lucky player

2

Wow ze piłkarze Lecha mają takie skłonności, @MesQueUnClub96 im kibicuje czy się myle


0

@Popitek12 Felixa lubie ale czy on zajdzie gdzies daleko na wielkim szlemie...no nie wiem

0

@Popitek12 W finale będzie Novak/Alcaraz/Sinner.Zadne Hurkacze popitku.

0

@Popitek12 Zaden z nich nie bedzie w finale

1

Aaaron Gordon wczoraj zdobył 27pkt na 90% w play offach.Spudłował jeden rzut i to ostatni jaki oddał w tym meczu.


4

Ma 22 lata i tak chyba za dużo robi na tym parkiecie.Obciążenie Anta w ataku jak i w obronie jest niemiłosierne ale fakty sa takie że mistrzowie NBA wracają z 0:2 na 2:2 i wracamy na jeden mecz do Denver w środe.


7

Koszykówka w 1939.Jakie rzuty wtedy oddawali :D @Comentateiro @BartqRKO @takisobiektos @fart


0

@takisobiektos Trae tez super opcja

1

Donovan Mitchell w Spurs.Ja wierze.


3

Loteria+ mecz NY z Indianą już dzisiaj po 21.


0

@Barcanajlepszyteam Nie robili by mu takiego pozegnania w Madrycie.Juz wiele razy dawał w tym roku sygnały ze to będzie koniec.Moze nie wprost ale idzie się domyslić

1

@Bernard777 Bo to jest słabiutki mecz Arsenalu

3

@AFA Szczerze to nie wygladaja na zespol ktory chce wygrac mistrza

0

@Sysia11 On w tym roku kończy kariere

0

@JanneAhonen Nie ma szans by wygrali zarówno z Arsenalem jak i Newcastle mając tyle kontuzji i ich forme xD

0

@Striker Im tylko puchar Anglii da puchary europejskie

1

Dallas flopperzy @MesQueUnClub96?


1

@budel17 Siuhyy too strong

0

@MesQueUnClub96 Na więcej pewnie nie starczy czasu znając Hubercika

0

Jak to jest że na każdym turnieju w tym roku na mączce Hubert gdy podejmuje zawodnika z top20 to zawsze odpada i konczy przygode ale jest bardzo dobry w pojedynkach z zawodnikami z top50+.O co chodzi @MesQueUnClub96?

2

@MesQueUnClub96 Chyba najlepsza decyzja z twojej strony

1

@MesQueUnClub96 Tamte Milwaukee nie było czymś wyjątkowym dodi,na luzie by ich pyknęli

0

Kursik na Legie ponad 3.20.Ładnie ktoś mógł wyciągnąć pitos.

1

@takisobiektos I ja wtedy mówie tak..76 wygrywają i wygrywają mistrzostwo z GSW

0

@MesQueUnClub96 Rzuć coś jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?