Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Czekam az Hubert pokaze ze jest w stanie rywalizowac z najlepszymi na nawierzchni ziemnej
0
@MesQueUnClub96 A kiedy wygrany pojedynek z top20 na mączce
1
@97ketrab Tak @MesQueUnClub96
1
@MesQueUnClub96 Z nikim nie sympatyzuje z ekstraklasy,dla mnie moglaby ta liga nie istnieć i tez by się fajnie żyło
1
@MesQueUnClub96 Po prostu Hubert to lucky player
2
Wow ze piłkarze Lecha mają takie skłonności, @MesQueUnClub96 im kibicuje czy się myle
0
@Popitek12 Felixa lubie ale czy on zajdzie gdzies daleko na wielkim szlemie...no nie wiem
0
@Popitek12 W finale będzie Novak/Alcaraz/Sinner.Zadne Hurkacze popitku.
0
@Popitek12 Zaden z nich nie bedzie w finale
1
Aaaron Gordon wczoraj zdobył 27pkt na 90% w play offach.Spudłował jeden rzut i to ostatni jaki oddał w tym meczu.
4
Ma 22 lata i tak chyba za dużo robi na tym parkiecie.Obciążenie Anta w ataku jak i w obronie jest niemiłosierne ale fakty sa takie że mistrzowie NBA wracają z 0:2 na 2:2 i wracamy na jeden mecz do Denver w środe.
7
Koszykówka w 1939.Jakie rzuty wtedy oddawali :D @Comentateiro @BartqRKO @takisobiektos @fart
0
@takisobiektos Trae tez super opcja
1
Donovan Mitchell w Spurs.Ja wierze.
3
Loteria+ mecz NY z Indianą już dzisiaj po 21.
0
@Barcanajlepszyteam Nie robili by mu takiego pozegnania w Madrycie.Juz wiele razy dawał w tym roku sygnały ze to będzie koniec.Moze nie wprost ale idzie się domyslić
1
@Bernard777 Bo to jest słabiutki mecz Arsenalu
3
@AFA Szczerze to nie wygladaja na zespol ktory chce wygrac mistrza
0
@Sysia11 On w tym roku kończy kariere
0
@JanneAhonen Nie ma szans by wygrali zarówno z Arsenalem jak i Newcastle mając tyle kontuzji i ich forme xD
0
@Striker Im tylko puchar Anglii da puchary europejskie
1
Dallas flopperzy @MesQueUnClub96?
1
@budel17 Siuhyy too strong
0
@MesQueUnClub96 Na więcej pewnie nie starczy czasu znając Hubercika
0
Jak to jest że na każdym turnieju w tym roku na mączce Hubert gdy podejmuje zawodnika z top20 to zawsze odpada i konczy przygode ale jest bardzo dobry w pojedynkach z zawodnikami z top50+.O co chodzi @MesQueUnClub96?
2
@MesQueUnClub96 Chyba najlepsza decyzja z twojej strony
1
@MesQueUnClub96 Tamte Milwaukee nie było czymś wyjątkowym dodi,na luzie by ich pyknęli
0
Kursik na Legie ponad 3.20.Ładnie ktoś mógł wyciągnąć pitos.
1
@takisobiektos I ja wtedy mówie tak..76 wygrywają i wygrywają mistrzostwo z GSW
0
@MesQueUnClub96 Rzuć coś jeszcze