0

@czółkovsky Nie wierze ze Wilki by przegrały 4 mecze z rzedu xD

1

Atmosfera boska w Minnesocie i Ant man.


0

@czółkovsky Playoff Hart>wszyscy oprócz Anta Edwardsa

3

Go Wolves


2

@Muevertigo To Perez,nie brałby go dopóki by mu się to nie opłacało.Już i tak poczekał tyle ze Kylian sam przyszedł do niego.

2

@FCB_dimiC Wciąz Real pozyskuje najlepszego albo jednego z najlepszych na swiecie za darmo

1

@MesQueUnClub96 Czy to ten popularny glazing

3

@MesQueUnClub96 Jutro 7 miejsce vs 300 miejsce w rankingu

4

Dzisiaj wraca to co tygryski lubią najbardziej czyli seria Minnesoty z Denver.Mistrzowie NBA musza ten mecz wygrac by wrócic do rywalizacji.


1

@HighestInTheRoom Dzisiaj sobie obejrze dwie części po północy a pozniej NBA od 3:30.Taki jest plan.

4

Ah ci geniusze z Hiszpanii. @mekston @barcelonaLM


4

@MesQueUnClub96 Minnesota wybije mu basket z glowy jak bedzie tak wracal do obrony

1

@mekston Ciezki sport

0

Rafix o Andym


3

Biedny Łunin


0

Jego własnie potrzebuje San Antonio
https://x.com/georgemikan/status/1788743059724804453

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Czepiasz się jak zwykle -.-

0

@Danny Gaucho Mam więcej herbów od ciebie także keep calm

3

@Danny Gaucho Od kiedy wygrałeś ZP odbiło ci totalnie łysy

2

@Danny Gaucho Odwiedzilem twój profil bo w sumie dawno tego nie robilem a tu jakaś stronka.No no Gaucho.A pamiętam jak kiedyś stawiałeś pierwsze kroki na la bambie a tu takie coś.

0

@MesQueUnClub96 Fajny wynik tzn zrobi to większe emocje w next grach

7

Noo panowie aż tak dostać u siebie od Cavs xd @fart @BartqRKO @takisobiektos @zadafcb @Comentateiro

0

@Bulbulator Jesli Niemcy wygrają Euro a Real LM to pewnie Toni Kroos

5

@A4ron Nie bo LM>LE

6

Tak jak mówilem Xabi w Realu to bedzie koniec futbolu

2

@Popitek12 Bernardo jest zajęty graniem w Premier League

1

@Comentateiro Xavi i Xabi bezrobotni w grudniu

3

1ga przywitała Rzym


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?