Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czółkovsky Nie wierze ze Wilki by przegrały 4 mecze z rzedu xD
1
Atmosfera boska w Minnesocie i Ant man.
0
@czółkovsky Playoff Hart>wszyscy oprócz Anta Edwardsa
3
Go Wolves
2
@Muevertigo To Perez,nie brałby go dopóki by mu się to nie opłacało.Już i tak poczekał tyle ze Kylian sam przyszedł do niego.
2
@FCB_dimiC Wciąz Real pozyskuje najlepszego albo jednego z najlepszych na swiecie za darmo
1
@MesQueUnClub96 Czy to ten popularny glazing
3
@MesQueUnClub96 Jutro 7 miejsce vs 300 miejsce w rankingu
4
Dzisiaj wraca to co tygryski lubią najbardziej czyli seria Minnesoty z Denver.Mistrzowie NBA musza ten mecz wygrac by wrócic do rywalizacji.
1
@HighestInTheRoom Dzisiaj sobie obejrze dwie części po północy a pozniej NBA od 3:30.Taki jest plan.
4
Ah ci geniusze z Hiszpanii. @mekston @barcelonaLM
4
@MesQueUnClub96 Minnesota wybije mu basket z glowy jak bedzie tak wracal do obrony
1
@mekston Ciezki sport
0
Rafix o Andym
3
Biedny Łunin
0
Jego własnie potrzebuje San Antonio
https://x.com/georgemikan/status/1788743059724804453
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danny Gaucho Czepiasz się jak zwykle -.-
0
@Danny Gaucho Mam więcej herbów od ciebie także keep calm
3
@Danny Gaucho Od kiedy wygrałeś ZP odbiło ci totalnie łysy
2
@Danny Gaucho Odwiedzilem twój profil bo w sumie dawno tego nie robilem a tu jakaś stronka.No no Gaucho.A pamiętam jak kiedyś stawiałeś pierwsze kroki na la bambie a tu takie coś.
0
@MesQueUnClub96 Fajny wynik tzn zrobi to większe emocje w next grach
7
Noo panowie aż tak dostać u siebie od Cavs xd @fart @BartqRKO @takisobiektos @zadafcb @Comentateiro
2
Spoko ruchhttps://x.com/TheEuropeanLad/status/1788636906839748632
0
@Bulbulator Jesli Niemcy wygrają Euro a Real LM to pewnie Toni Kroos
5
@A4ron Nie bo LM>LE
6
Tak jak mówilem Xabi w Realu to bedzie koniec futbolu
2
@Popitek12 Bernardo jest zajęty graniem w Premier League
1
@Comentateiro Xavi i Xabi bezrobotni w grudniu
3
1ga przywitała Rzym