Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana Bardziej w niego niz w Fatiego
0
@barcelonaLM Del Potro szkoda najbardziej
2
@barcelonaLM Tylko ze po drugiej stronie nie bedzie Nadala a zawodnicy którzy grają na 100%
3
@MesQueUnClub96 Naprawdę mam się jarac ze Hubert pokonuje 38-letneigo Nadala dodi xd,to jest obowiązek
1
@MesQueUnClub96 Dobra dodi ty jestes specjalny xd
0
@Barcanajlepszyteam @MesQueUnClub96 Dla mnie w tym roku Sinner,Med i pozniej mozna dyskutowac
0
@MesQueUnClub96 Ale piszesz jakby wygrywał do 0 XD
0
@MesQueUnClub96 No i nie jest #1 w tym roku pod wzgledem sportowym.Szczerze nawet nie wiem czy jest #2
0
@MesQueUnClub96 Przeciez ledwo 1 wygrał xd
0
@Barcanajlepszyteam Tak naprawde Novak to z dobrymi rywalami w tym roku zbyt duzo dobrych meczy nie ma.Nawet nie wiem czy jakis turniej wygrał
0
@MesQueUnClub96 No w rankingu moze nie byc ale do Sinnera bez podejscia
1
@kigani Serb nie jest już nr 1
1
@mekston No ja nie wiem czy jest część ciała która jest u niego zdrowa
3
@MesQueUnClub96 Nie tak jak Nadal.Rafa to ma chyba więcej operacji na koncie niz Hurkacz wygranych turnieji xd
2
@MesQueUnClub96 Ale Rafa jest ztyrany urazami.No zaden zawodnik nie pauzował az tyle.
0
@takisobiektos No 27-latek vs 38 latek
0
Ciekawe czy Rafix wezmie udział w Garrosie.Fajnie gra jak na ten wiek ale jednak ciało 38-letka przy takim obciążeniu może nie wytrzymać
2
@mekston Szkoda ze on juz nie mają az takiej mocy co kiedys
5
Forehendy Nadala na mączce są tak ikoniczne że ciężko będzie komuś do nich nawiązać
5
@Barcanajlepszyteam No 22 szlemy na korcie co by nie bylo XD
1
@MesQueUnClub96 Taki jest ranking dodi
3
Nie wygląda to na mecz 8 zawodnika z rankingu z 305
2
@MesQueUnClub96 Rafa se cziluje na korcie
0
@MesQueUnClub96 I tak niech sie cieszy ze Rafa ma 38 lat xd
0
@Kengo Na Rafe zawsze beda male kursy nawet jak przyjdzie w wieku 50 lat
0
@Colon Musi to Hurkacz wygrać bo jesli nie teraz to juz nigdy xd
0
@MesQueUnClub96 Rafa z jego podaniem na tiebreak XD
2
@MesQueUnClub96 Zdrowy Nadal by go z 2 gemow nie wypuscil xd
2
Rafa na jednej nodze czy Hurkacz w prime na mączce...to jest pytanie.
0
Przemotywowana jest dziś Minnesota a Denver basket jak za najlepszych lat.Jamal Murray tryb play off i można iść spać bo tu juz nic się nie wydarzy.