Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM RG wygra Carlitos/Sinner.Tak będzie.
11
Najbardziej ikoniczny rzut wolny w historii tej dyscypliny.
0
@abram3k Jak Varane,Shaw,Lisandro,Lindelof i Maguire mają kontuzje to kto ma wyjsc?xd
4
@Faro Nico bo nie ma skrzydlowych
2
@takisobiektos Dla Casemiro juz tylko Arabia
1
Ah ta Polska scena rapowa i beef łajta i Białasa
0
Alez Goncalo Feio ma pecha w Legii.Najpierw absurdalna czerwona kartka w poprzednim meczu a teraz to.Cieżko tak rywalizować.
0
@PatrykBarca Kontuzji ponad 10 ale i tak tam juz jest po sezonie
1
Novak widze stabilna forma w tym roku
2
Cieżkie życie Donovana w Clevland.Bez wsparcia nie jest w stanie rywalizowac z Celtami.
1
@mekston Jest kilka niedociągnięć
1
Co ten Artur...
0
@BartqRKO Potężny Łotysz dalej pauzuje?
1
Dwa ostatnie mecze PJ'a.Nie mozna wymagac więcej + dobra obrona.
1
@Comentateiro No teraz mega istotne mecze.Ja jestem ciekawy Bostonu czy wpadka a moze lekki kryzysik
2
@Comentateiro OKC brakuje weterana doswiadczonego w stylu KD
2
Chyba nikt sie nie spodziewał ze PJ moze zagrac takie dwa mecze.No Mvp Dallas.
1
@MesQueUnClub96 PJ w poprzednim meczu dał życiówke więc jest w formie
1
Totalnie nie kupuje takich fauli.Oczywiscie Joker dobrze je sprzedaje ale no nie.
3
Ależ to jest potwór pod względem fizycznym.Nie trzeba mieć dwóch metrów by świetnie zbierać.
0
@MesQueUnClub96 Moze,sugeruje się tylko tym twittem
1
@MesQueUnClub96 Jest jednym z jego idoli więc logika podpowiada myślec ze jest fanem XD
1
@MesQueUnClub96 Rafa ma tylu fanów ze niedlugo miejsca zabraknie
2
To ofiszjal Huberta? @MesQueUnClub96
5
Lewy>Vinicius? @mekston
2
@takisobiektos Chciał ladnie w pilke grac ale zapomnial ze punkty trzeba zdobywac
0
@macio_944 Następny sezon będzie trudniejszy niż ten.Główny rywal się wzmocni a sama Barcelona raczej nie będzie szaleć na rynku
0
@macio_944 Wrócą mentalnie w następnym sezonie.Potrzebują odpoczynku.
0
@Striker Bardziej patrzylem pod kątem sportowym.Tyle pucharów i taka dominacja na serwerze :P
1
@mekston Najlepsze co moze byc krosą