2

@barcelonaLM Uwielbiam Carlitosa ale Rafa w prime czy nawet w wieku wlasnie Carlosa no zgasiłby go

13

Alez on wtedy był szybki.Tą fizycznością Rafe zawsze imponował.
@mekston @barcelonaLM


1

@budel17 Marnuje swoje najlepsze lata w Manchesterze.Lepszy klub by wykorzystał jego umiejętności.Moze chociaz na Euro mu się powiedzie bo tam fajnie grają.

2

@budel17 Najwiecej bramek,asyst,wykreowanych szans,kluczowych podań,długich podan.Tylko on tam jest XD

2

Chyba nie ma drużyny bardziej uzaleznionego od jednego zawodnika niz Manchester.Przeciez oni nawet podac do przodu nie potrafią bez Fernandesa.Kreacja na poziomie Sheffield.

1

Runda 2 let's go.


0

@Emhyr Opuscil kiedys 3 mecze ale wtedy był chory

4

Ten moment gdy w wieku 29 lat opuszczasz pierwszy mecz w karierze XD


1

@MesQueUnClub96 Mysle ze Hubert chciałby miec 1/10 osiągnieć Nadala

1

Iga chyba lekko zmadowana na opinie tenisa kobiecego w ostatnim czasie.


6

No i fajnie ze taki prestizowy mecz dla Marciniaka.


5

@patrykzmc2000 To dobrze osłabią sie na next sezon

1

@fart Tez tu widze 4:1 i to 1 to jest bohaterski mecz Donovana

3

Szybka będzie weryfikacja coś czuje xd @fart @zadafcb


2

A po drugiej stronie wychodzi Franz z 1/15 z gry w najwazniejszym meczu w karierze.Koszykówka bywa okrutna.


0

@Emhyr W koncu dobry wybór

2

Pierwsze play offy w karierze i dał maxa.Absolutny lider.Szkoda ze reszta nie dowiozła.

1

@Comentateiro Chociaz Orlando ma usprawiedliwienie.To dla nich pierwsze play offy od bardzo dawna.Skład młodziutki,trener malo doswiadczony.

1

@fart Nie widze w nich ognia i taka ciężka koszykówka do oglądania

0

@Colon Lubisz Kanadyjczyka Colonie?Porywa cie jego gra?

0

Po poprzednich play offach myślalem ze w Cavs się coś zmieniło a mam wrazenie ze jest gorzej niz rok temu.Jak Donovan nie przedłuzy to chyba bedzie trzeba isc w przebudowe.

1

@MesQueUnClub96 Nowe pokolenie ogólnie jest znowu na topie w NBA,zmiana warty przejdzie a nikt nie zauwazy straty na jakości

1

Ładnie Banchero pali siatke.Jego drugi sezon w NBA a już gotowy do wielkiej gry.

0

@MesQueUnClub96 Rzadko ale zgadzam się.Chciałbym Orlando ale niestety czuje Cavs

2

Za kilka minut zaczyna się G7 Cavs vs Orlando.Fajne widowisko moze byc.


1

Rublov chyba w szoku że Felix tak potrafi grać.

0

@MesQueUnClub96 To nie ich wina że sędzia ich przekręcił

2

@AFA Tottenham troche w pigulce.Dobre momenty,niezly start sezonu,kryzys,wyjazd z top4 i dogranie sezonu

1

@P33ck Czasem zobacze ale no nie interesuje sie zbytnio.Nikomu tez nie kibicuje więc obojętnie kto wygrywa.Za Motor trzymam kciuki w 1 lidze bo to jednak klub z mojego miasta w którym grałem jak bylem w juniorach

1

@P33ck Ostatni mecz obejrzałem z 10 lat temu ale wyświetlilo sie na twitterze to mówie zobacze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?