Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PuszkinFan Bo nie gra w klubie
1
@macio_944 W 3 lata mielismy 3 roznych trenerów i teraz miałby być 4.Juz trzeba dac spokoj bo to nic nie daje.
0
Oficjalnie Ukraina z awansem na Euro.
0
@Emhyr Za duzo dzis jest tam ludzi od niesienia fortepianu
2
@Emhyr To jest Portugalia bez Bruno czyli bez pomysłu
1
@mekston Ładnie to umieścil w rogu
0
Mudryk
1
Ukraina idzie po Euro 2:1
1
@barcelonaLM Nie ma Fernandesa i problemy,factos
0
@barcelonaLM Bez Neymara nie ma kto kreować
0
@barcelonaLM Ja licze na Duńczyków bo ostatnie euro mieli piękne
0
To cwiczyli na treningach chyba
0
@TheNekro94 Juz bylo ostrzezenie w pierwszej polowie
0
@Emhyr No i nurkujesz xD
3
@Emhyr No to jest klasyczne nurkowanie w stylu Cristiano z najlepszych lat xD
7
Obiektywnie okropna symulka ale moze wyrośnie z tego @mekston https://x.com/FootColic/status/1772726776537514277
0
Oczekiwane gole :
Walia - 0.28
Polska-0.14
0
@barcelonaLM Jeden mecz bez Maguir'ea i grac nie potrafia
2
@P33ck Przy nim Johnson wyglada jak Ronaldinho
11
Widac że to mecz drużyn barażowych.Typowi zapychacze w grupach na Ojro.
3
Lewy ma ta joge bonito we krwi
0
Brawo Przemek ale pytanie czy Przemek nie zrobił karniaczka dla Walii,dobrze ze varu nie ma albo nie potrafią uzywac
1
@macio_944 Dodi chyba juz po piccolo
8
@Comentateiro Moze do siebie
0
@mekston @barcelonaLM On jest tam traktowany jak ikona więc moze pojechac nawet w roli mentora
0
@mekston Ciekawe czy zagra na MŚ26
1
@barcelonaLM Tymabrdziej ze Portugalia stala sie taka repcka co lubi bić słabszych pilkarsko
1
@barcelonaLM Nabijanie statystyk na biednych Gruzinach
2
@MesQueUnClub96 Oni spiewali jestesmy z dodim
0
@kamiVeB Na narodowy przychodza turysci