Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr I tak fajnie bedzie zagrac przeciwko gwiazdom
5
Hubert Hurkacz rozwalający rakiete. @mekston @barcelonaLM
1
Wow
9
@barcanawieki Przynajmniej będziemy grac bez presji bo oczekiwania sa zerowe wzgledem rywali.Przy dobrych wiatrach moze remis z Austria.
0
@koziar O dogrywka kolejna
2
To się nigdy nie znudzi.Dame Time. @BartqRKO @takisobiektos @fart
4
@barcelonaLM Dodi nie przepuści okazji na hat-tricka
0
@MesQueUnClub96 Kazdy wie jak wyglądał ten mecz dodi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 No gdy Carlos grał swoje to miał ten mecz a niestety pozniej sztuczki Serba,emocjonalna słabosc Hiszpana i cóz
2
@barcelonaLM Tommy Paul najtrudniejszy
0
@MesQueUnClub96 No i to było zwycięstwo gdzie sportowo go pokonał
2
@MesQueUnClub96 Wiemy jak wygladały zwycięstwa Novaka,najpierw krecz Carlosa na RG który nie grał po drugim secie a pozniej zwycięstwo Novaka gdy Carlos myslal ze Serb zle się czuł i zdjął noge z gazu
1
@barcelonaLM Tommy Paul to najgorszy meczap dla Carlitosa
3
@MesQueUnClub96 Dodi my się tylko droczymy a ty wybuchasz
3
@mekston Styl w tenisie Hubi vs Carlitos
1.Alcaraz
przerwa
jeszcze jakas przerwa
ostatnia przerwa
2.Hubert Hurkacz
3
Hubert chyba sie wystraszył Carlitosa więc Dima podejmie to wyzwanie
2
Go next @mekston
2
@MesQueUnClub96 Do momentu kiedy obnizy loty fizyczne zdobędzie mnóstwo pucharów i zapisze się do legend tenisa.
2
@Colon Alcaraz bedzie jednym z wielkich tenisa,po prostu jest na to skazany.Tylko kontuzje moga go zniszczyc.
1
@Popitek12 Chociaz teraz swietny gem Włocha i moze odrobic
0
Carlos Alcaraz łamie Włocha i zbliza się do kolejnej fazy w Miami.
3
@MesQueUnClub96 Dima przy Hubim to artysta
1
@MesQueUnClub96 Klasik Hurkacza
3
I cyk pierwszy set dla mistrza Wimbledonu
0
@mekston Dima wrócił w drugim i pewnie bedzie 1;1
4
Magic @mekston @barcelonaLM
5
Beawooooooooooooooooooooooooooo
1
@macio_944 Mecz walki
1
Mam nadzieje ze Robercik nie bedzie grał szefa i podejdzie jako 1 do karnego