Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Comentateiro Moze do siebie
0
@mekston @barcelonaLM On jest tam traktowany jak ikona więc moze pojechac nawet w roli mentora
0
@mekston Ciekawe czy zagra na MŚ26
1
@barcelonaLM Tymabrdziej ze Portugalia stala sie taka repcka co lubi bić słabszych pilkarsko
1
@barcelonaLM Nabijanie statystyk na biednych Gruzinach
2
@MesQueUnClub96 Oni spiewali jestesmy z dodim
0
@kamiVeB Na narodowy przychodza turysci
1
@macio_944 Zalewski chyba największy wygrany tych ostatnich meczy w repce
0
@MesQueUnClub96 Czego oczekujesz po druzynach grajacych w barazach dodi
0
@MesQueUnClub96 My nie lepsi xd
1
@macio_944 Cos tam slychac
0
Walia bez Bale'a więc nie ma szans tego nie wygrać
1
@MesQueUnClub96 Ja słysze Walijczyków ale moze odpalilem zły mecz
0
@MesQueUnClub96 Czysto bylo
3
Ładnie sobie Cristiano nabije bramek na Gruzji
1
@macio_944 Lub Polska szuka trenera
0
Ale ze Sinner tak dominowany
9
@MesQueUnClub96 Christian Bale
0
@takisobiektos Med co urządził zabawe z dojczem
3
Cos w tym jest ze Iga nie jest w stanie grac turniej po turnieju na top poziomie.
2
@JordiAlbion To dobrze tzn licze na polfinal Sinner vs Med
0
@MesQueUnClub96 Z servbotem zawsze ciezko się gra ale Dima i tak robi swoje
1
@JordiAlbion Ja widze 5:4 dla Meda
1
@FcPortoFan1999 Dima za kazdym razem pokazuje mu miejsce w szeregu więc bedzie ciezko
0
@MesQueUnClub96 To sport wiec wszystko jest mozliwe dodi
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz vs Hubi w 1/4?
18
@HighestInTheRoom To była życiowa szansa na coś wielkiego i pewnie juz nigdy sie nie wydarzy
3
@P33ck Rogerowy backhand
3
Strach przed Dimą jest? @MesQueUnClub96
2
@macio_944 Jest tyle fajnych gier że człowiek poczeka ;v