0

@szela1899 haha no

1

@Witekk10 przecież Pedri nie dostał kartki

11

Ale zem wkurwiony

11

Rashford ledwo trafił nawet na pusta bramkę przy tej akcji że spalonym Yamala xd

1

Procedura widzę uruchomiona - Barca dała dupy i teraz nadzieja na remontade, Yamal będzie wrzucał posty ze 1 procent szans 99 procent wiary, a koniec końców dostaniemy w rewanżu kolejne dwie bramki.
Ciekawe czego Pedri zszedł, wiem że Gavi dawno nie grał ale on tylko biega jak pies, nic więcej. Idealnie pasowałby do Atletico

0

Nie można oczekiwać wielkich finałów grając praktycznie samymi młodziakami ( szczególnie w obronie ) no i z takim atakiem jakim dysponujemy (oprócz Yamala).
Szkoda, znowu trzeba odrabiać.
Może za rok

0

Czerwo ewidentne, Araujo tam się śmieje :)

1

@Jakchcesz jak był hype na Fatiego to kolega akurat był w Barcelonie i sprawił mi taki prezent, twierdząc że to będzie nowa gwiazda Barcelony. Ale to jest fan Realu więc na piłce się nie zna :)

5

https://zapodaj.net/plik-HP87b70kJE

Koszulka już gotowa do kibicowania
Vamos Barcelona!

0

@4drian0 Bella fantastica

1

Ale z*bane te stroje, mogliby zrobić takie ma wzór z sezonu 11/12 albo 10/11

0

@Zoker a Ty wiesz jak ja wygladam

1

Jak nie gwizdnął karnego na Olise to myślałem ze pojadę tam i ebne temu Majkelovi Oliwjerowi

0

Dwa razy już odpadliśmy z Atletico w Lidze Mistrzów - oby do trzech razy sztuka

2

@Laminedependencia jak na majku siedział razem z Panem Rafałem Wolski to jeszcze mnie tak nie wkurzał, ale w połączeniu z oLabogą to tragedia

4

Ten Tiago Pitarcz to ma farta, już trzecia taka sytuacja gdzie źle podaje w swoim polu karnym i kolejny raz mu się upiekło.

0

@LukaszFan tak, ale boli fakt że mogło być z 5:0 i spokojny awans, jedna bramka to dalej mała różnica

2

2:1 to i tak dobry wynik dla Realu. Jak Bayern mógl zaprzepaścić tyle sytuacji..
Jakby grali z Barceloną to byłoby 7;0

0

Upamecano to jest taki niepewny w tej obronie.. taki Araujo v2

1

Olisee to jest przekocur

3

Kane to jest taki beton ..

2

Jakby tak Cubarsi podał Gnabremu to ten zajebany pod lade

1

I tak to właśnie wygląda, teraz Real dwie trafi i papa

0

@Szklaner no i zaraz nie będziesz

0

Żeremi Doku na lewej i jesteśmy w domu

0

@Frimpong nie odbede stosunku z kobietą w tym roku

2

Real dzisiaj rozgromi Bayern!
(Trzeba tak mówić żeby było na odwrót)

0

@JimMorrisonFCB nie znasz się ewidentnie kolego

0

@Bykunn zobaczysz :)

1

@Messibestplayerintheworld ten LS dobry jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?