EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szela1899 haha no
1
@Witekk10 przecież Pedri nie dostał kartki
11
Ale zem wkurwiony
11
Rashford ledwo trafił nawet na pusta bramkę przy tej akcji że spalonym Yamala xd
1
Procedura widzę uruchomiona - Barca dała dupy i teraz nadzieja na remontade, Yamal będzie wrzucał posty ze 1 procent szans 99 procent wiary, a koniec końców dostaniemy w rewanżu kolejne dwie bramki.
Ciekawe czego Pedri zszedł, wiem że Gavi dawno nie grał ale on tylko biega jak pies, nic więcej. Idealnie pasowałby do Atletico
0
Nie można oczekiwać wielkich finałów grając praktycznie samymi młodziakami ( szczególnie w obronie ) no i z takim atakiem jakim dysponujemy (oprócz Yamala).
Szkoda, znowu trzeba odrabiać.
Może za rok
0
Czerwo ewidentne, Araujo tam się śmieje :)
1
@Jakchcesz jak był hype na Fatiego to kolega akurat był w Barcelonie i sprawił mi taki prezent, twierdząc że to będzie nowa gwiazda Barcelony. Ale to jest fan Realu więc na piłce się nie zna :)
5
https://zapodaj.net/plik-HP87b70kJE
Koszulka już gotowa do kibicowania
Vamos Barcelona!
0
@4drian0 Bella fantastica
1
Ale z*bane te stroje, mogliby zrobić takie ma wzór z sezonu 11/12 albo 10/11
0
@Zoker a Ty wiesz jak ja wygladam
1
Jak nie gwizdnął karnego na Olise to myślałem ze pojadę tam i ebne temu Majkelovi Oliwjerowi
0
Dwa razy już odpadliśmy z Atletico w Lidze Mistrzów - oby do trzech razy sztuka
2
@Laminedependencia jak na majku siedział razem z Panem Rafałem Wolski to jeszcze mnie tak nie wkurzał, ale w połączeniu z oLabogą to tragedia
4
Ten Tiago Pitarcz to ma farta, już trzecia taka sytuacja gdzie źle podaje w swoim polu karnym i kolejny raz mu się upiekło.
0
@LukaszFan tak, ale boli fakt że mogło być z 5:0 i spokojny awans, jedna bramka to dalej mała różnica
2
2:1 to i tak dobry wynik dla Realu. Jak Bayern mógl zaprzepaścić tyle sytuacji..
Jakby grali z Barceloną to byłoby 7;0
0
Upamecano to jest taki niepewny w tej obronie.. taki Araujo v2
1
Olisee to jest przekocur
3
Kane to jest taki beton ..
2
Jakby tak Cubarsi podał Gnabremu to ten zajebany pod lade
1
I tak to właśnie wygląda, teraz Real dwie trafi i papa
0
@Szklaner no i zaraz nie będziesz
0
Żeremi Doku na lewej i jesteśmy w domu
0
@Frimpong nie odbede stosunku z kobietą w tym roku
2
Real dzisiaj rozgromi Bayern!
(Trzeba tak mówić żeby było na odwrót)
0
@JimMorrisonFCB nie znasz się ewidentnie kolego
0
@Bykunn zobaczysz :)
1
@Messibestplayerintheworld ten LS dobry jest?