0

@macio_944 Proszę się nie spinać Panie Macieju, napisałem ten komentarz żeby się miło zaskoczyć jak chłopaki jednak coś ugrają.

0

@macio_944 może i będą emocje, ale podczas oglądania tych spotkań zauważysz ile znaczy Rapha w ataku, jeszcze przy statycznym Lewym i zagubionym Ferranie .

0

@macio_944 spoko, w ogóle już nie musisz oglądać, miło wykorzystaj ten czas ;)

3

Wszyscy wiemy jak wyglądała gra Barcelony bez Raphinhi.
Bye bye Liga Mistrzów i La Liga.

17

Jak totki spadną to niezła tam będzie roszada

5

@Arden jako jedyny piłkarz wygrał puchar w więzieniu

10

Dobrze że nie pomylili kolana z fujarą

4



4 lata temu zrobiłem taki krótki filmik, teraz by pasowalo do Wojtusia :)

2

Marzy mi się finał LM Barcelona Real i wygrana poprzez manite ajajaj

7

Ocena Rashforda podlega pod rasizm

0

Dalibyście czerwona Valverde za tego kopniaka

0

Ale ten Ruduger śmieć pracuje tymi rekami

0

@wawrzyn1 Krecidlo to jest dopiero dramat xd taki npc

0

@PIWOSZ89 piwosz idzie po piwo? Niemozliwe

1

Tjago pitarcz > Pedri

0

@kanver_ drugi raz takiej oferty mógłby nie dostac

0

Araujo to się chyba urodził z rozłożonym rekami

0

To Garcia nie ma kontuzji?

25

W PSG coś gra bo się na niego nie Dro

0

@Greenalley a miałeś do niego szacunek?

3

Wszyscy mlodzi piłkarze mają brac przykład z Rudugera i uderzać kolanami w przeciwników

0

@kanver_ trzeba go gdzieś upchać, nie sądzisz ze poradziłby sobie na 9?

1

Doku - Raphinha - Yamal
Fermin
Pedri - Bernal
Co Wy na to?

3

Joao Cancelo to człowiek Barcelony i oby ta jego forma służyła jak najdłużej auu

0

Kane piękny karny

1

I teraz cały na biało wchodzi Szczezni z cygarkiem w ręku

2

A co jak Valverde porwał Pedriego i wyssał z niego całą moc?

0

A jebnij Robercik Yamalowi, co Ci będzie gówniarz podskakiwał

1

Piękne wykończenie, ale to jak Yamal się odwrócił ...

1

Tęsknię za wejściami Paulinho z drugiej linii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?