0

@vaqi trochę mnie dziwi że CP3 jest tak cicho. Ten sezon pokazał że może dużo grać a taki rezerwowy rozgrywający to skarb

1

@bartulek98 dobrze że tylko 2mln bo to będzie pewnie drugi Demir. Niby młody ale już podatny na kontuzje i bez jakiś konkretnych liczb

1

@FcPortoFan1999 już lepszy nie będzie niż w tym roku a Denver będzie coraz słabsze, w sensie reszta składu. Chyba że uda im się magicznie wymienic Portera na coś wartościowego

1

@FcPortoFan1999 aczkolwiek trzeba docenić to że przez ostatnie 2-3 w miarę się ogarnął :D w Dallas chyba jakieś wystrzału pozaboiskowego nie miał

0

@FcPortoFan1999 wiadomo, ale to można powiedzieć o każdym zespole :D

0

Dallas z takim składem to obok OKC wyrasta na głównego faworyta zachodu gdyby byli zdrowi i Irvingowi nie odbije

0

@Encore nikt, nic nie zmieni dla żadnej z stron

4

@Derean to jest chore że mając w ataku takich piłkarzy obrona Rojo-Mascherano-Demichelis-Zabaleta była ich zdecydowanie najmocniejszą stroną tego turnieju

8

@Rupert_Haubica wszystkie kobiety które mówią że w piłce powinni być równe pieniądze to do Choroszczy powinni prowadzić

0

@Gaucho narazie nie ma za co go chwalić; dopiął transfer bramkarza wpłacając klauzulę....to że tak powiem Espanyol laski nie robil

0

@chavez no ja nie wiem skąd wziąłeś info ze mamy hajs. A czemu mamy problemy z FPP? bo nie umiemy nikogo oddac z wysoki kontraktem (Fati) a ni drogo sprzedać (np Araujo

0

@partymaker takie konsekwencje jak City dostaje za złamanie x przepisów? FIFA czy UEFA nie pozwoli by wielkie marki ponosiły olbrzymie koszty; ale inne, mniejsze kluby mogą mieć o to pretensje

0

@Derean nie że przestanie istnieć ale nie mam pewności że jesteśmy znaleźć tyle hajsu za Nico nie sprzedając nikogo, a wiemy jak my "umiemy" sprzedawać. Zresztą sprzedawanie siedzeń śmierdzi mi trochę wałkiem jak z transferem Douglasa czy Paulinho

0

Może i dla nas to że Bilbao chce ułatwić transfer do Bawarczyków to jakiś niesmaczny żart, ale jakby tak zdrowo popatrzeć na to to nie ma nikt prawa im się dziwić. Im się zgodzą rozłożyć na raty bo nikt nie ma wątpliwości że im zapłacą a u nas dalej to nie jest pewne

0

@Encore ale poza OKC kto tam będzie mocny? Spurs jeszcze nie to; Denver też raczej w dół będą spadać; Lakers z tym cap salary nie ściągną nikogo wartościowego nie oddając pół składu. Może Dallas jak AD, Irving będą zdrowi i Cooper spełni oczekiwania

0

@Encore obok OKC główny kandydat do pierścienia za rok bez podziału na konferencje. O ile będą zdrowi

0

@FcPortoFan1999 jak to nie wiesz....by Shai zdobył 19/20 z rzutów wolnych i potem była narracja że jest najlepszy na świecie

0

@ViscaelBarca2007 no ja nie mówię że nie, ale też trzeba kogoś sprzedawać by przywrócić płynność finansową

0

@ViscaelBarca2007 tych nie na sprzedaż jest całkiem sługa lista mam wrażenie

0

@Jakchcesz dobrze że Cubarsi, Inigo czy przede wszystkim Wojtek się popisali w tym dwumeczu

0

Indiana jest porąbana:D intereusje się NBA od 2016/2017 roku więc nie długo ale coś tam czytałem co było przed i ta historia to jest cos

2

@L4ngusta ja to się ciesze ze wkoncu wybraliśmy bramkarza który umie coś bronić a nie ze jedyny plus to gra nogami

0

@Encore MVP finałów gdyby miał troszkę większe nazwisko

0

@Encore nie prawda. Jakikolwiek trade w którym do Twojej duryzny trafi KD to jest zła wymiana :D

0

@ACMaldini3 no może Flick go odbuduje ale szczerze mówiąc wątpię. Zaś na LO to jest chyba za wolny i zbyt głupi jakkolwiek by to zabrzmiało. On idzie na raz w co drugiej sytuacji

4

@takisobiektos rzygać się chce. Oklahoma jest lepszą drużyną i tym bardziej boli że jeszcze sędziowie im pomagają. A Shai nie da się lubic

3

@Mazi Gaviego powinniśmy spróbowac sprzedać. Sorry ale w futbolu jest miejsce na sentymenty gdy ktoś w klubie gra 15lat i wtedy nie dojeżdża i może dograć sobie na koniec emerytury. Gaviego jedyne co wyróżnia to agresywność, czasami głupia. Mało ktore jego piłkarskie zagrania powodują zachwyt. Ile on miał prostopadłych podań?

0

@gumaz przynajmniej wyraża jasno swoje poglądy

0

@PatrykBarca został pogoniony bo miał jako jedyny skrytykować kogoś a nie wyjść i powiedzieć wyciągniemy wnioski, obiecujemy poprawe itp

0

@fart ciężko nie być w top 4 wschodu teraz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?