FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mazi Gaviego powinniśmy spróbowac sprzedać. Sorry ale w futbolu jest miejsce na sentymenty gdy ktoś w klubie gra 15lat i wtedy nie dojeżdża i może dograć sobie na koniec emerytury. Gaviego jedyne co wyróżnia to agresywność, czasami głupia. Mało ktore jego piłkarskie zagrania powodują zachwyt. Ile on miał prostopadłych podań?
0
@gumaz przynajmniej wyraża jasno swoje poglądy
0
@PatrykBarca został pogoniony bo miał jako jedyny skrytykować kogoś a nie wyjść i powiedzieć wyciągniemy wnioski, obiecujemy poprawe itp
0
@fart ciężko nie być w top 4 wschodu teraz xd
0
@Cule1234 bądź co bądź ale tu trochę rozumu jest. Przez x lat byli amigosi i nietykalni. Gundogan miał jaja by skrytykować kogoś to go pogonili.
0
Nie no z tym sportowcem roku dla Kubicy to nie przesadzjcie. Top 10 to będzie sukces
0
@Criss18Barca zakładam że w Gorzowie zobaczymy łącznie tyle mijanek ile dziś w drugim półfinale :D i tylko powtórka rok temu z chyba Szwecji może zabrać Zmarzlikoei mistrzostwo (gdzie został zdyskwalifikowany)
0
@Criss18Barca Kurtz kosmiczny poziom w tym sezonie, ale jednak to nie to samo....może za 3-4 lata powalczy jak Zmarzlikoei się "znudzi" wygrywanie
1
@Bernard777 tylko strumyk
4
Grand Prix w Manchesterze w żużlu najlepsze zawody od lat. Co bieg to po kilka mijanek
0
Pacers są niemożliwi. Naprawdę mogą wygrać pierścień a przed sezonem to w top 10 faworytów nie byli
2
@Bykunn no ale doskonale wiemy że jak ten ranking jest wiarygodny
0
Mecze w eliminacjach Ameryki południowej są jeszcze większym męczeniem buły niż polskie mecze. Każda drużyna rozegrała 16 meczy i 6 z nich ma średnio 1gol/mecz albo mniej; a 2 kolejne po 19 goli.....ależ to muszą być widowiska
0
Nie do końca wiem czemu wam tak przeszkadza Probierz. Prawda jest taka że i tak nie masz szans choćby zbliżyć się do wyników z 2016r a tak to przynajmniej śmiesznie jest. Co przerwa na kadrę to zawsze jakieś nowe kwiatki wychodzą
0
@BorzyKrzys ja tam myślę że tam nic oprócz czatugpt nie działa :D
0
@kanver_ może by to zrobił na żywo gdyby gwiazdeczka przyjechała na mecz kadry
4
Przecież od 10lat gdy przegrywamy to było mówione: "Lewandowski super mecz, starał się, biegał ale nie miał podań, można mieć pretensje do każdego tylko nie do Roberta" to o czym tu mowa....to on jest broniony na każdym kroku. Tu zachował się jak dzieciak któremu zabrano zabawkę i zamiast to krytykować to wszyscy kupują mu nowe zabawki
1
@kanver_ tylko też fajnie gdyby w którymś z tych meczów Lewandowski zagrał trochę lepiej niż jakby był Rasiakiem czy Brożkiem
0
Oj należał się teraz karny Portugalii za tą ciągnięcie
0
@directedbyfcb yyyy jedziemy na najważniejszy mecz w eliminacjach to chyba oczywiste że warto by piłkarze obecni wiedzieli że na nich liczy
0
@PatrychoO co ty gadasz xdddd przecież to zawsze winni trenerzy, piłkarze ale Lewandowski super bo się stara i biega
0
@directedbyfcb akurat to świetna decyzja że rezygnuje z "kapitana" który ma w tyłku kadrę
0
@Hawajczyk ok. Czyli ochrona "bohatera" na całego
0
@directedbyfcb zgadzam się w 100% że to kryminał że strony Lewandowskiego. Mógł to ogłosić po meczu
0
@Hawajczyk a Lewandowski nic złego nie zrobił, tak?
1
@DeXt3rVeB przecież chłop jest broniony zawsze przez wszystkich to o czym Ty gadasz ...
0
@MsBarca Nico LS i Raphinha jako SPO/drugi napastnik
0
@Lucyffffer1922 nie stać na to by obrazac się na kogoś kto nie błagał o transfer. Nie błagał ale też nie obrażał ani nic więc normalna sprawa
0
@norbi77 ohooo xd nie, nie obronilby tak jak nie bronił nic przez ostatnie kilka spotkań sezonu
0
@Cvzx za chwilę się dowiemy że Szczęsny by to obronił