1

wkońcu mamy walkę o mistrza świata na żuzlu. Kto by pomyślał ze wyzwanie Zmarzlikowi nie rzuci Bewley, Lambert czy Lindgren tylko Kurtz który rok temu jeździł w pierwszej lidze. Tym bardziej ciekawie ze jeszcze mamy rundę w Wrocławiu gdzie no raczej Kurtz wygra jak się nic nadzwyczajnego nie wydarzy

0

@nowy19pl no ale jednak te najlepsze tranfery się przeprowadza na początku okienka by druzyna sprzedająca miała czas na zastąpienie

1

@DonAndrzejos jak tak dalej pójdzie to do kolejnego sezonu przystąpimy z gorszą i węższą kadrą....

1

@esem91 i to nie wygląda tak żeby Kurtz miał odpuścić. Nie ważny jaki tor, nie ważny jakie warunki finał pewnie dowiezie minimum

2

@Consigliere no z Sommerem to on napewno wygra rywalizacje xD

5

@Hosh to jak pachnie Dembele to zajebiscie. Dembele wkoncu dostał prawdziwego trenera to wygra pewnie ZP. Jak pracował z takim Koemanem czy innymi "tuzami" to się nie dziwię ze grał jak gral.

0

@Walpiano czepiaie się Nico a nic złego nie zrobił a sami byście negocjowali z Liverpoolem. Hipokryzja

0

@Luciano99 dzwoni Deco i do tam dyrektora w Liverpoolu, nie wiem jak tam się gosc nazywa "no sluchaj, wiem ze straciliscie napastnika ale chcemy Diaza"

0

ja wiem ze futbol to biznes ale zgłaszanie się teraz do Liverpoolu o coś to już całkowite skur.....

0

Czyli jednak zostaje Grosicki. Amigosi from polacco

0

@Szymemdymek nie było gwarancji. Co kogoś ściągamy to są jaja więc skąd te gwarancje

1

@APTAPT dlaczego piłkarskie i mentalne zero? Bo chciał zostać w klubie który mu dał wszystko? Serio będziecie gościa obrażać bo nie przyszedł do nas?

0

Fati głupio wyszło.....

3

@kuz znaczy no akurat Sommer i tak dostał za małe pochwały za ten dwumecz. Miał kilka cudownych obron, zwłaszcza jak patrzeć na to co "wyczyniał" Wojtek.

0

@lajcior Khabin i Conor. Może Conor lekko na wyrost ale to on rozpowszechnił tak ten sport na przestrzeni kilku lat

0

@Gaucho 100% racji. Za dużo osób na tą pozycję

7

@Lanosss powrót Oriola znaczy sprzedaż Bernala. Nie ma opcji by młody przebił się do składu przy takim kozaku

0

@Safrani no z chęcią bym poznał takich pracodawców. Ja do tej pory spotykałem raczej normalnych szefów, ale jakoś mi się wydaje że jakbym im powiedział to to by mnie wysmiali

0

@Criss18Barca to by było super, ale przy 20 piłkarzach (raczej bramkarza by się nie zmieniało) to by musiało być dodatkowo po 1 sędzim dla każdej drużyny który by tego pilnował. Chyba że prosta sprawa- błąd zmiany (nagle 12 zawodników na boisku) walkower

0

@Encore i jeszcze powroty syna marnotrawnego Capeli :D

17

@Astad już widzę jak ktoś idzie do pracodawcy i mówi nie pracuje bo jest za gorąco....to takie gadanie że można odmówić pracy. Gówno prawda za przeproszeniem

0

@Astad a ten Araujo to co tam robi?

4

w Lidze Narodów siatkarzy te dwa pierwsze turnieje nie ma co się oszukiwać gramy 3-4 składem; prowadzimy w tabeli oraz przegralismy z inną potegą Włochami 2-3 w pełnym składzie...może i piłka nożna to sport generujący najwięcej widzów na świecie, ale w naszym kraju powinni zamknąc PZPN

0

człowiek sobie kulturalnie je śniadanko w Krakowie a tu mu 15 samochód policyjnych na sygnale jedzie i to tych większych.....jeden chłop a tyle im problemów robi

1

jak ściągną Nico to tak naprawdę pozostaje taki Cancelo który obleci dobrze oba boki obrony i nikogo więcej nie trzeba. Za Lewandowskiego moze grać i Ferran i Olmo

0

@clyde polska policja i księdza na podobnym poziomie są; na przestrzeni ostatnich 3-5lat się wiele mówiło ze nikt się nie zgłasza i pobrali byle kogo.

1

@Pasiak nie no akurat to mocno osmiesza polską policję i ta sytuacja jest jasna i klarowna

1

@Pawci023x znam dwie osoby które poznały tam kogoś i są już po weselach :D myślę że jak chcesz kogoś poznać na serio i nie będziesz prosił o zdjęcie stop itp.to jest szansa ;D

1

@Kyonego jak się zarabia miliony to się kocha każdy klub......PSG też kochał jak mu dawali miliony

0

@mekston znaczy no z Neymara też nie jest żaden zdrajca tylko tu się coś nie którym ubzduralo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?