FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wkońcu mamy walkę o mistrza świata na żuzlu. Kto by pomyślał ze wyzwanie Zmarzlikowi nie rzuci Bewley, Lambert czy Lindgren tylko Kurtz który rok temu jeździł w pierwszej lidze. Tym bardziej ciekawie ze jeszcze mamy rundę w Wrocławiu gdzie no raczej Kurtz wygra jak się nic nadzwyczajnego nie wydarzy
0
@nowy19pl no ale jednak te najlepsze tranfery się przeprowadza na początku okienka by druzyna sprzedająca miała czas na zastąpienie
1
@DonAndrzejos jak tak dalej pójdzie to do kolejnego sezonu przystąpimy z gorszą i węższą kadrą....
1
@esem91 i to nie wygląda tak żeby Kurtz miał odpuścić. Nie ważny jaki tor, nie ważny jakie warunki finał pewnie dowiezie minimum
2
@Consigliere no z Sommerem to on napewno wygra rywalizacje xD
5
@Hosh to jak pachnie Dembele to zajebiscie. Dembele wkoncu dostał prawdziwego trenera to wygra pewnie ZP. Jak pracował z takim Koemanem czy innymi "tuzami" to się nie dziwię ze grał jak gral.
0
@Walpiano czepiaie się Nico a nic złego nie zrobił a sami byście negocjowali z Liverpoolem. Hipokryzja
0
@Luciano99 dzwoni Deco i do tam dyrektora w Liverpoolu, nie wiem jak tam się gosc nazywa "no sluchaj, wiem ze straciliscie napastnika ale chcemy Diaza"
0
ja wiem ze futbol to biznes ale zgłaszanie się teraz do Liverpoolu o coś to już całkowite skur.....
0
Czyli jednak zostaje Grosicki. Amigosi from polacco
0
@Szymemdymek nie było gwarancji. Co kogoś ściągamy to są jaja więc skąd te gwarancje
1
@APTAPT dlaczego piłkarskie i mentalne zero? Bo chciał zostać w klubie który mu dał wszystko? Serio będziecie gościa obrażać bo nie przyszedł do nas?
0
Fati głupio wyszło.....
3
@kuz znaczy no akurat Sommer i tak dostał za małe pochwały za ten dwumecz. Miał kilka cudownych obron, zwłaszcza jak patrzeć na to co "wyczyniał" Wojtek.
0
@lajcior Khabin i Conor. Może Conor lekko na wyrost ale to on rozpowszechnił tak ten sport na przestrzeni kilku lat
0
@Gaucho 100% racji. Za dużo osób na tą pozycję
7
@Lanosss powrót Oriola znaczy sprzedaż Bernala. Nie ma opcji by młody przebił się do składu przy takim kozaku
0
@Safrani no z chęcią bym poznał takich pracodawców. Ja do tej pory spotykałem raczej normalnych szefów, ale jakoś mi się wydaje że jakbym im powiedział to to by mnie wysmiali
0
@Criss18Barca to by było super, ale przy 20 piłkarzach (raczej bramkarza by się nie zmieniało) to by musiało być dodatkowo po 1 sędzim dla każdej drużyny który by tego pilnował. Chyba że prosta sprawa- błąd zmiany (nagle 12 zawodników na boisku) walkower
0
@Encore i jeszcze powroty syna marnotrawnego Capeli :D
17
@Astad już widzę jak ktoś idzie do pracodawcy i mówi nie pracuje bo jest za gorąco....to takie gadanie że można odmówić pracy. Gówno prawda za przeproszeniem
0
@Astad a ten Araujo to co tam robi?
4
w Lidze Narodów siatkarzy te dwa pierwsze turnieje nie ma co się oszukiwać gramy 3-4 składem; prowadzimy w tabeli oraz przegralismy z inną potegą Włochami 2-3 w pełnym składzie...może i piłka nożna to sport generujący najwięcej widzów na świecie, ale w naszym kraju powinni zamknąc PZPN
0
człowiek sobie kulturalnie je śniadanko w Krakowie a tu mu 15 samochód policyjnych na sygnale jedzie i to tych większych.....jeden chłop a tyle im problemów robi
1
jak ściągną Nico to tak naprawdę pozostaje taki Cancelo który obleci dobrze oba boki obrony i nikogo więcej nie trzeba. Za Lewandowskiego moze grać i Ferran i Olmo
0
@clyde polska policja i księdza na podobnym poziomie są; na przestrzeni ostatnich 3-5lat się wiele mówiło ze nikt się nie zgłasza i pobrali byle kogo.
1
@Pasiak nie no akurat to mocno osmiesza polską policję i ta sytuacja jest jasna i klarowna
1
@Pawci023x znam dwie osoby które poznały tam kogoś i są już po weselach :D myślę że jak chcesz kogoś poznać na serio i nie będziesz prosił o zdjęcie stop itp.to jest szansa ;D
1
@Kyonego jak się zarabia miliony to się kocha każdy klub......PSG też kochał jak mu dawali miliony
0
@mekston znaczy no z Neymara też nie jest żaden zdrajca tylko tu się coś nie którym ubzduralo