FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta k 10 na przykład
0
Co za debile wysyłają alerty Rcb o burzy o 7 rano....
0
@Hindus taki że gdyby inny zawodnik w takim wieku trzymał się z Neymarem i imprezował to napewno by był krytykowany i doskonale wiesz żeby tam było.
0
@LukaszFan no miejmy że to taka eksplozja i taki reset po pierwszym takim całym sezonie. I oby nie szedł w tą stronę
0
@Mow_mi_Douglas no sorry ale trochę obiektywizmu. Jakby Vinicius tak robił to byś go wyzywał od małp i małym czlowieczku
0
Ciekawe jak Flick reaguje na te całe gwiazdorstwo Yamala. Żeby tam tylko jakiegos konfliktu nie bylo
2
@vangoor ej no tez bez przesady. Real miał tylko jeden sezon nie udany a tu się deprecjonuje jakby miał x lat posuchy
0
@D10SLEO niepełnosprawny to to konstruował :D
1
@takisobiektos ależ to będzie chodziło w 76....napewno tak będzie :D
0
@Pawlusek nie no przecież tam Donnaruma pierwszy ma kontakt z piłką i to Musiala wciska nogę
0
@Criss18Barca no i pytanie czy Kurtz wytrzyma to mentalnie. Na razie nie zawodzi ale jednak w Vojens jak będzie np finał decydował to nie wiem czy jakieś taśmy nie zrobi. Jednak Zmarzlik już tam był. Dawać za rok Lagute i Emila i mamy wkoncu kozak GP. Bo tera jest Zmarzlik-Kurtz; potem Bewley-Lindgren i na siłe Holder i potem długo długo nic
0
eee tam, na konferencji tak zrobić jak Probierz i tyle
1
wkońcu mamy walkę o mistrza świata na żuzlu. Kto by pomyślał ze wyzwanie Zmarzlikowi nie rzuci Bewley, Lambert czy Lindgren tylko Kurtz który rok temu jeździł w pierwszej lidze. Tym bardziej ciekawie ze jeszcze mamy rundę w Wrocławiu gdzie no raczej Kurtz wygra jak się nic nadzwyczajnego nie wydarzy
0
@nowy19pl no ale jednak te najlepsze tranfery się przeprowadza na początku okienka by druzyna sprzedająca miała czas na zastąpienie
1
@DonAndrzejos jak tak dalej pójdzie to do kolejnego sezonu przystąpimy z gorszą i węższą kadrą....
1
@esem91 i to nie wygląda tak żeby Kurtz miał odpuścić. Nie ważny jaki tor, nie ważny jakie warunki finał pewnie dowiezie minimum
2
@Consigliere no z Sommerem to on napewno wygra rywalizacje xD
5
@Hosh to jak pachnie Dembele to zajebiscie. Dembele wkoncu dostał prawdziwego trenera to wygra pewnie ZP. Jak pracował z takim Koemanem czy innymi "tuzami" to się nie dziwię ze grał jak gral.
0
@Walpiano czepiaie się Nico a nic złego nie zrobił a sami byście negocjowali z Liverpoolem. Hipokryzja
0
@Luciano99 dzwoni Deco i do tam dyrektora w Liverpoolu, nie wiem jak tam się gosc nazywa "no sluchaj, wiem ze straciliscie napastnika ale chcemy Diaza"
0
ja wiem ze futbol to biznes ale zgłaszanie się teraz do Liverpoolu o coś to już całkowite skur.....
0
Czyli jednak zostaje Grosicki. Amigosi from polacco
0
@Szymemdymek nie było gwarancji. Co kogoś ściągamy to są jaja więc skąd te gwarancje
1
@APTAPT dlaczego piłkarskie i mentalne zero? Bo chciał zostać w klubie który mu dał wszystko? Serio będziecie gościa obrażać bo nie przyszedł do nas?
0
Fati głupio wyszło.....
3
@kuz znaczy no akurat Sommer i tak dostał za małe pochwały za ten dwumecz. Miał kilka cudownych obron, zwłaszcza jak patrzeć na to co "wyczyniał" Wojtek.
0
@lajcior Khabin i Conor. Może Conor lekko na wyrost ale to on rozpowszechnił tak ten sport na przestrzeni kilku lat
0
@Gaucho 100% racji. Za dużo osób na tą pozycję
7
@Lanosss powrót Oriola znaczy sprzedaż Bernala. Nie ma opcji by młody przebił się do składu przy takim kozaku
0
@Safrani no z chęcią bym poznał takich pracodawców. Ja do tej pory spotykałem raczej normalnych szefów, ale jakoś mi się wydaje że jakbym im powiedział to to by mnie wysmiali