0

@Kinginiesta k 10 na przykład

0

Co za debile wysyłają alerty Rcb o burzy o 7 rano....

0

@Hindus taki że gdyby inny zawodnik w takim wieku trzymał się z Neymarem i imprezował to napewno by był krytykowany i doskonale wiesz żeby tam było.

0

@LukaszFan no miejmy że to taka eksplozja i taki reset po pierwszym takim całym sezonie. I oby nie szedł w tą stronę

0

@Mow_mi_Douglas no sorry ale trochę obiektywizmu. Jakby Vinicius tak robił to byś go wyzywał od małp i małym czlowieczku

0

Ciekawe jak Flick reaguje na te całe gwiazdorstwo Yamala. Żeby tam tylko jakiegos konfliktu nie bylo

2

@vangoor ej no tez bez przesady. Real miał tylko jeden sezon nie udany a tu się deprecjonuje jakby miał x lat posuchy

0

@D10SLEO niepełnosprawny to to konstruował :D

1

@takisobiektos ależ to będzie chodziło w 76....napewno tak będzie :D

0

@Pawlusek nie no przecież tam Donnaruma pierwszy ma kontakt z piłką i to Musiala wciska nogę

0

@Criss18Barca no i pytanie czy Kurtz wytrzyma to mentalnie. Na razie nie zawodzi ale jednak w Vojens jak będzie np finał decydował to nie wiem czy jakieś taśmy nie zrobi. Jednak Zmarzlik już tam był. Dawać za rok Lagute i Emila i mamy wkoncu kozak GP. Bo tera jest Zmarzlik-Kurtz; potem Bewley-Lindgren i na siłe Holder i potem długo długo nic

0

eee tam, na konferencji tak zrobić jak Probierz i tyle

1

wkońcu mamy walkę o mistrza świata na żuzlu. Kto by pomyślał ze wyzwanie Zmarzlikowi nie rzuci Bewley, Lambert czy Lindgren tylko Kurtz który rok temu jeździł w pierwszej lidze. Tym bardziej ciekawie ze jeszcze mamy rundę w Wrocławiu gdzie no raczej Kurtz wygra jak się nic nadzwyczajnego nie wydarzy

0

@nowy19pl no ale jednak te najlepsze tranfery się przeprowadza na początku okienka by druzyna sprzedająca miała czas na zastąpienie

1

@DonAndrzejos jak tak dalej pójdzie to do kolejnego sezonu przystąpimy z gorszą i węższą kadrą....

1

@esem91 i to nie wygląda tak żeby Kurtz miał odpuścić. Nie ważny jaki tor, nie ważny jakie warunki finał pewnie dowiezie minimum

2

@Consigliere no z Sommerem to on napewno wygra rywalizacje xD

5

@Hosh to jak pachnie Dembele to zajebiscie. Dembele wkoncu dostał prawdziwego trenera to wygra pewnie ZP. Jak pracował z takim Koemanem czy innymi "tuzami" to się nie dziwię ze grał jak gral.

0

@Walpiano czepiaie się Nico a nic złego nie zrobił a sami byście negocjowali z Liverpoolem. Hipokryzja

0

@Luciano99 dzwoni Deco i do tam dyrektora w Liverpoolu, nie wiem jak tam się gosc nazywa "no sluchaj, wiem ze straciliscie napastnika ale chcemy Diaza"

0

ja wiem ze futbol to biznes ale zgłaszanie się teraz do Liverpoolu o coś to już całkowite skur.....

0

Czyli jednak zostaje Grosicki. Amigosi from polacco

0

@Szymemdymek nie było gwarancji. Co kogoś ściągamy to są jaja więc skąd te gwarancje

1

@APTAPT dlaczego piłkarskie i mentalne zero? Bo chciał zostać w klubie który mu dał wszystko? Serio będziecie gościa obrażać bo nie przyszedł do nas?

0

Fati głupio wyszło.....

3

@kuz znaczy no akurat Sommer i tak dostał za małe pochwały za ten dwumecz. Miał kilka cudownych obron, zwłaszcza jak patrzeć na to co "wyczyniał" Wojtek.

0

@lajcior Khabin i Conor. Może Conor lekko na wyrost ale to on rozpowszechnił tak ten sport na przestrzeni kilku lat

0

@Gaucho 100% racji. Za dużo osób na tą pozycję

7

@Lanosss powrót Oriola znaczy sprzedaż Bernala. Nie ma opcji by młody przebił się do składu przy takim kozaku

0

@Safrani no z chęcią bym poznał takich pracodawców. Ja do tej pory spotykałem raczej normalnych szefów, ale jakoś mi się wydaje że jakbym im powiedział to to by mnie wysmiali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?