FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay no nie wiem, ja go widziałem w 7-8meczach i taki Paco Alcacer trochę z niego
0
@PeteR10 ale co z tego że za darmo jak chłop to taki gorszy Paco Alcacer? Jak Grosicki będzie za darmo to też warto wziąć bo za darmo?
0
@turhiay a ile razy oglądałeś tego Davida? To że za darmo nie znaczy że trzeba od razu brać
1
szkoda ze cisza wyborcza trwa tylko jeden dzień
0
@szymonekk Ty byś zrobił, ale Araujo już nie :D
2
Bramkarz w lato to konieczność. Tylko może lepiej niech pierwszym kryterium na jakie będą patrzeć to będzie to czy umie bronić a nie czy umie grać nogami
0
Butryn może i po kontuzji ale gra dziś absolutnie katastrofalnie
0
@Stinger_ no ale nie oceniamy potencjalnego talentu tylko to co pokazał. A tak naprawdę pokazywał coś przez 4lata? Iniesta wg mnie znacznie wyżej powinien byc
0
@Stinger_ tylko skoro jest Ronaldinho to żart że nie ma Iniesty.
1
@Encore ale idiotyczne zestawienie. Wywalił Greena i Jimmy. Z Currym by sobie nie poradził
1
@dawo17 ja to czuję że przez te dwie kolejki sędziowie będą wszystko dla nas gwizdać by zbudować narrację że nam pomagają
0
@RosjaninBut bramkarz, skrzydłowy i ktoś kto umie grać na obu bokach obrony i lecimy z tematem
0
@Eto'o9 R10 nawet jak nie trafił to widać było celowe zagranie
2
@takisobiektos SGA otrzymuje gwizdki prawie jak Harden w swoim prime
0
@Danny Gaucho superpuchar miast targowych xd
2
@BezglutenowyPedri naprawdę ciężko być niżej niż Araujo w ostatnich tygodniach.....dramat
0
Olbrzymia szkoda tego zachowania wobec Acerbiego przez Inigo. Tak to kapitan pełną gębą
2
Ale bądź co bądź Flick kozak. Szacunek do rywala jakim by nie był trzeba mieć. Kazał wszystkim wracać do szatni
1
Hernandez X2 dałby żółtą dla Yamala za symulke
0
Naprawdę brakuje jeszcze takiej bramki Yamala ala Maradona vs Anglia czy Messi vs Getafe/Real/Bilbao. Już hype jest taki jakiego jeszcze nie było
1
Puado najlepszy piłkarz Barcelony. Lewandowski najlepszy piłkarz Espanyolu
26
Jo Cię krynca.....swoją drogą połączenie Święcicki+Yamal zajebiste
0
Boże ile ten Lewandowski ma dziś strat???
0
@KrwawiaceoczyVEB jak od stycznia. Każde przyjęcie niemal to strata
5
Araujo na miejscu Duńczyka by faulowal i czerwona
0
On coś obronił!!!!!!? Szczęsny obronił
0
Tu walkower bo nasi prowokują kibiców rywali, -3pkt za występ Inigo z Osasuna i cyk liga robi się ciekawsza
9
Odwołaja ten mecz i ustawia mecz 5h przed meczem z Villareal
0
No oczywiście xd już gola powinni stracić
0
@michal26 wyrównały poziom. Ale Curry to Curry i bez niego to 70% drużyny mniej