0

@turhiay no nie wiem, ja go widziałem w 7-8meczach i taki Paco Alcacer trochę z niego

0

@PeteR10 ale co z tego że za darmo jak chłop to taki gorszy Paco Alcacer? Jak Grosicki będzie za darmo to też warto wziąć bo za darmo?

0

@turhiay a ile razy oglądałeś tego Davida? To że za darmo nie znaczy że trzeba od razu brać

1

szkoda ze cisza wyborcza trwa tylko jeden dzień

0

@szymonekk Ty byś zrobił, ale Araujo już nie :D

2

Bramkarz w lato to konieczność. Tylko może lepiej niech pierwszym kryterium na jakie będą patrzeć to będzie to czy umie bronić a nie czy umie grać nogami

0

Butryn może i po kontuzji ale gra dziś absolutnie katastrofalnie

0

@Stinger_ no ale nie oceniamy potencjalnego talentu tylko to co pokazał. A tak naprawdę pokazywał coś przez 4lata? Iniesta wg mnie znacznie wyżej powinien byc

0

@Stinger_ tylko skoro jest Ronaldinho to żart że nie ma Iniesty.

1

@Encore ale idiotyczne zestawienie. Wywalił Greena i Jimmy. Z Currym by sobie nie poradził

1

@dawo17 ja to czuję że przez te dwie kolejki sędziowie będą wszystko dla nas gwizdać by zbudować narrację że nam pomagają

0

@RosjaninBut bramkarz, skrzydłowy i ktoś kto umie grać na obu bokach obrony i lecimy z tematem

0

@Eto'o9 R10 nawet jak nie trafił to widać było celowe zagranie

2

@takisobiektos SGA otrzymuje gwizdki prawie jak Harden w swoim prime

0

@Danny Gaucho superpuchar miast targowych xd

2

@BezglutenowyPedri naprawdę ciężko być niżej niż Araujo w ostatnich tygodniach.....dramat

0

Olbrzymia szkoda tego zachowania wobec Acerbiego przez Inigo. Tak to kapitan pełną gębą

2

Ale bądź co bądź Flick kozak. Szacunek do rywala jakim by nie był trzeba mieć. Kazał wszystkim wracać do szatni

1

Hernandez X2 dałby żółtą dla Yamala za symulke

0

Naprawdę brakuje jeszcze takiej bramki Yamala ala Maradona vs Anglia czy Messi vs Getafe/Real/Bilbao. Już hype jest taki jakiego jeszcze nie było

1

Puado najlepszy piłkarz Barcelony. Lewandowski najlepszy piłkarz Espanyolu

26

Jo Cię krynca.....swoją drogą połączenie Święcicki+Yamal zajebiste

0

Boże ile ten Lewandowski ma dziś strat???

0

@KrwawiaceoczyVEB jak od stycznia. Każde przyjęcie niemal to strata

5

Araujo na miejscu Duńczyka by faulowal i czerwona

0

On coś obronił!!!!!!? Szczęsny obronił

0

Tu walkower bo nasi prowokują kibiców rywali, -3pkt za występ Inigo z Osasuna i cyk liga robi się ciekawsza

9

Odwołaja ten mecz i ustawia mecz 5h przed meczem z Villareal

0

No oczywiście xd już gola powinni stracić

0

@michal26 wyrównały poziom. Ale Curry to Curry i bez niego to 70% drużyny mniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?