0

@Eto'o9 R10 całe szczęście

0

@Michael24 za nami trochę też że przegraliśmy z nimi

0

@Konradowskyy no ale tak jest od lat, że ludzie nie głosują za kimś tylko przeciwko komuś.

0

@Marcelinho99 albo głupi Szczęsny

0

@LukaszFan Arnold jest mocno przereklamowany. Serio. Gość wykręca w ataku zajebiste liczby jak na obrońcę ale w obronie to poziom Semedo

2

@Szlag czyli pewnie bilans bramkowy będzie 40-8 ale i top 3 miejsce

0

@Kaktusek Wojtek też przy wielu bramkach stał jak słup soli i patrzył

1

@Kaktusek żart. 35mln. My za Firpo daliśmy 20mln 6lat temu.....jacy my jesteśmy żenujący na tym rynku transferowym

2

@Kaktusek nic się nie nauczyli. Kolesiostwo.

0

@PatrychoO aaaa to ja nie w temacie chyba bo nie wiem co się wydarzyło ostatnio

0

@sewciu50 może tylko trochę lepszy xd to Pedri w takim razie tylko trochę lepszy niż Krychowiak

1

@PatrychoO nie no Cena. Choćby człowiek nie chciał to musi być na pierwszym miejscu w heel turn..napewno w top 5 Hogan, Rollins i Austin z WM

0

@Encore już takie ma :D

2

@Nightraider cisza wyborcza to jest najlepsze co spotkało ludzi

0

Kto lepiej wykonuje swoją pracę? Deco jako dyrektor czy Araujo jako piłkarz?

2

Z drugiej strony po co wgl uwzględniają Yamala jak nie może wygrać xd

1

@ViscaelBarca2007 VV był i jest mocno niedoceniany. Obecnie bramkarze Barcelony są przyzwyczajeni do paru strzałów na bramkę; VV miał czasami 1 strzał na bramkę

1

@ViscaelBarca2007 zajebiscie ze wraca, ale akurat pomoc to chyba u nas najlepiej obsadzona; aczkolwiek tu mamy "trasnfer" na lata

1

@SzepTun Wojtuś to ma tu ochronę. Chłop też broni koszmarnie ale że Polak to może

0

@FcPortoFan1999 właśnie o to mi chodziło, mój błąd. Nie o 2015

1

@FcPortoFan1999 nie no bez jaj żeby o Golden state powiedzieć że mieli krótka hegemonię. To co Zaza im dał w 2015 to kontuzje zabrały w 2019 gdzie na spokojnie by wygrali z Toronto

1

Ależ paskudna jest ta Oklahoma City Thunder. Dort lecący na złamanie nogi rywalowi; Caruso uprawiający zapasy a o SGA nie warto wspominać....i to rywale kończą najczęściej z problemami z faulami.

0

@partymaker Knicks XD Indiana na spokojnie wygra

0

@Majkel34 a Lewandowski nie ma? Nie mówię że ma mieć sukcesy jak tamci, ale męczenie buły z San Marino czy inna Maltą to żart. To nie jest tak że Lewandowski i reszta gra na orliku.

5

@Gronek top 5 w XXIw. Jak wygrywasz tyle pucharów to nie ma można mówić o farcie

0

@Czajka90 czyli można zakładać że wkrótce coś zacznie trenować

0

@Yoshi94 ciężko powiedzieć by Dembele ten sezon miał lepszy niż Mbappe a co dopiero ogólnie....może i Mbappe nie ma za ten sezon żadnego pucharu, a Dembele może mieć wszystkie, ale to dalej liga francuska z której tu się śmiano przez x lat jak tam grał żółw

0

Ależ to United niszczy graczy. To wygląda tak jakby tam wsadzić Pedriego czy Yamala to nagle poziom Krzysia Mączyńskiego czy Grodzickiego by prezentowali

0

@Encore Indiana to chyba bierze. Spodziewałem się wyrównanej serii ale Thibs nie daje rady w walce z Carilnem

0

@Mezocyklon87 no ale to drużynowe sukcesy. Ostatnie 5 lat to już nie ten sam zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?