FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 całe szczęście
0
@Michael24 za nami trochę też że przegraliśmy z nimi
0
@Konradowskyy no ale tak jest od lat, że ludzie nie głosują za kimś tylko przeciwko komuś.
0
@Marcelinho99 albo głupi Szczęsny
0
@LukaszFan Arnold jest mocno przereklamowany. Serio. Gość wykręca w ataku zajebiste liczby jak na obrońcę ale w obronie to poziom Semedo
2
@Szlag czyli pewnie bilans bramkowy będzie 40-8 ale i top 3 miejsce
0
@Kaktusek Wojtek też przy wielu bramkach stał jak słup soli i patrzył
1
@Kaktusek żart. 35mln. My za Firpo daliśmy 20mln 6lat temu.....jacy my jesteśmy żenujący na tym rynku transferowym
2
@Kaktusek nic się nie nauczyli. Kolesiostwo.
0
@PatrychoO aaaa to ja nie w temacie chyba bo nie wiem co się wydarzyło ostatnio
0
@sewciu50 może tylko trochę lepszy xd to Pedri w takim razie tylko trochę lepszy niż Krychowiak
1
@PatrychoO nie no Cena. Choćby człowiek nie chciał to musi być na pierwszym miejscu w heel turn..napewno w top 5 Hogan, Rollins i Austin z WM
0
@Encore już takie ma :D
2
@Nightraider cisza wyborcza to jest najlepsze co spotkało ludzi
0
Kto lepiej wykonuje swoją pracę? Deco jako dyrektor czy Araujo jako piłkarz?
2
Z drugiej strony po co wgl uwzględniają Yamala jak nie może wygrać xd
1
@ViscaelBarca2007 VV był i jest mocno niedoceniany. Obecnie bramkarze Barcelony są przyzwyczajeni do paru strzałów na bramkę; VV miał czasami 1 strzał na bramkę
1
@ViscaelBarca2007 zajebiscie ze wraca, ale akurat pomoc to chyba u nas najlepiej obsadzona; aczkolwiek tu mamy "trasnfer" na lata
1
@SzepTun Wojtuś to ma tu ochronę. Chłop też broni koszmarnie ale że Polak to może
0
@FcPortoFan1999 właśnie o to mi chodziło, mój błąd. Nie o 2015
1
@FcPortoFan1999 nie no bez jaj żeby o Golden state powiedzieć że mieli krótka hegemonię. To co Zaza im dał w 2015 to kontuzje zabrały w 2019 gdzie na spokojnie by wygrali z Toronto
1
Ależ paskudna jest ta Oklahoma City Thunder. Dort lecący na złamanie nogi rywalowi; Caruso uprawiający zapasy a o SGA nie warto wspominać....i to rywale kończą najczęściej z problemami z faulami.
0
@partymaker Knicks XD Indiana na spokojnie wygra
0
@Majkel34 a Lewandowski nie ma? Nie mówię że ma mieć sukcesy jak tamci, ale męczenie buły z San Marino czy inna Maltą to żart. To nie jest tak że Lewandowski i reszta gra na orliku.
5
@Gronek top 5 w XXIw. Jak wygrywasz tyle pucharów to nie ma można mówić o farcie
0
@Czajka90 czyli można zakładać że wkrótce coś zacznie trenować
0
@Yoshi94 ciężko powiedzieć by Dembele ten sezon miał lepszy niż Mbappe a co dopiero ogólnie....może i Mbappe nie ma za ten sezon żadnego pucharu, a Dembele może mieć wszystkie, ale to dalej liga francuska z której tu się śmiano przez x lat jak tam grał żółw
0
Ależ to United niszczy graczy. To wygląda tak jakby tam wsadzić Pedriego czy Yamala to nagle poziom Krzysia Mączyńskiego czy Grodzickiego by prezentowali
0
@Encore Indiana to chyba bierze. Spodziewałem się wyrównanej serii ale Thibs nie daje rady w walce z Carilnem
0
@Mezocyklon87 no ale to drużynowe sukcesy. Ostatnie 5 lat to już nie ten sam zawodnik.