0

@Encore a klubowa na barkach trio Green-Curry-Thompson

0

@MOLESTA a Ty to chyba Laporta w dowodzie masz, co nie? Bo tak bronisz tego transferu jakbyś sam za niego był odpowiedzialny. Idiotyczny transfer. Ściągamy piłkarza na nie swoją pozycję.

2

@MOLESTA piłkarzem grającym podobnie do Griezmanna i Coutinho, jeśli mnie pamięć nie myli to ta 2 nie spisała się za bardzo w Barcelonie

5

@BulaKG czyli jakiś 15raz na przestrzeni 5 lat powiedzmy ściągamy piłkarza nie na swoją pozycję, zajebiście xd to kurde dawać de Gea na skrzydło, podobno szuka klubu

7

@MOLESTA "Widze ze wiekoszsc nie pojmuje kompletnie histori ktora sie wydarzyla tego lata.
Barcelona szukała pilkarza na lewe skrzydło: wybor byl miedzy Nico a Olmo".... natomiast Ty kolego nie pojmujesz że Olmo to żaden skrzydłowy

0

@gaq napastników i skrzydłowych xd tylko Yamal no dobrym poziomie

0

Stysiak to zagrała taki mecz ze chyba gorszego w życiu nie widziałem

1

@Kengo no i niech macha, w czym problem?

1

Co ta Stysiak xd odbija sobie jak na lekcjach wf w gimnazjum 15lat temu

0

@kuz to źle wróży xd

1

@Cule1234 Leal pewnie też, Lucas zapewn też

4

Trzeba chuchać i dmuchane na Kochanowskiego i Hubera by trzymali i formę i zdrowie. Z Amerykanami musimy na środku dominować jak chcemy awansować

0

@Swistus172 taki ruch imienia Deco

0

Deco i Laporta całkowicie zabijają chęć do czytania czy oglądania tego. Od paru lat nasza gra wygląda jak jakiegoś średniaka z Ligue 1 i jeszcze te wszystkie chore transfery

4

@Zoker Ci lekkoatleci w tych wywiadach to się jeszcze bardziej kompromitują niż w zawodach a to duża sztuka

0

Wiadomo może co z Bienkiem? Bo na Twitterze nie widzę informacji

14

Polska vs USA, klasyk. Ale jak ten poziom będzie przypominać półfinał z 2018 MŚ+emocje to będzie kosmos

0

Brazylia vs USA zdecydowanie najgorszy mecz tych ćwierćfinałów, dramat

1

@wosiek91 w sensie w tie-breaku sędzia dał idiotyczną czerwoną kartkę, ale na moje Niemcom po prostu zabrakło siły, ale pierwsze 2 sety to o dziwo Francja panikowała pod koniec

0

I w półfinale, niezależnie kto wygra w parze USA vs Brazylia będą same klasyki i hity. Ah pięknie się szykują te półfinały i wkoncu z emocjami z naszymi. Oby sędziowie już dali popis w meczu Francja vs Niemcy

0

Ten Mokry to jest mokry na myśl o Francji chyba

0

Na razie ćwierćfinal Polska vs Słowenia najgorszy, a to i tak był genialny mecz. Co za poziom dzisiaj drużyny pokazują

0

Szkoda Japończyków, brakuje im instynktu samuraja

0

Ależ szkoda Japończyków. Pewnie teraz już psycha sitting

0

Co Balaso i Yamamoto bronią

0

@Xxxbarca4ever bo zagraliśmy jak juniorzy i amatorzy

0

@Zoker bo to jak powiedział Szaranowicz rekord XXIIw i akurat mógł się nie mylic

3

Kurde Japonia co gra, brawa dla nich

0

@KrychaFCB w zasadzie jakby został na pensji odpowiedniej to niech zostanie, jak gra to nie zawodzi

5

@kuz czy w tym klubie było cokolwiek przez ostatnie 10lat?......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?