FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore grają z Wizarda, a potem z Nuggets....jak przebijać bariery to raczej nie z Wizards xd
0
@Encore lepiej nie bo prestiż zniknie w innych krajach a i tak nie jest za duzy
5
Wisła vs Widzew to najlepsza reklama futbolu. Walić jakieś tam City vs Liverpool xd
1
Ale sędzia dał gola Wiśle. Ten Wiślak był na spalonym i odpycha Widzewiaka. Gdyby go nie ruszył ten by zablokował strzał
0
Napoli potężne.... Xavi już przegrał mentalnie
0
@priest9999 szczerze mówiąc z Anderson czy bez dla mnie pewniak. A co do finału to niestety w starciu z Trentino, uważam że oni na luzie awansują, to Włosi będą faworytem, chyba że Ci już mają traumę polskich klubów:P
2
No i Jastrzębski Węgiel w półfinale, patrząc na to że tam grają z Ziraatem to szansę na finał potężne. Puchar LM zostaje w Polsce?
0
@MadafakinGuy nie no oni nie powinni mieć żadnego pierścienia a co dopiero 2. W 2016 to Green przegrał mistrzostwo a nie Cavs je zdobyli
0
@kamiVeB no ale w polskich mediach Sochan jest robiony na super. Ma taki syndrom jak Lewandowski przez wiele lat....cokolwiek zrobi to super zajebisty zawodnik, nie można go skrytykować. A tak naprawdę Sochan to przeciętny zawodnik i w słabym SAS jakiś super nie jest
1
@Visca_barca podobno najsłabszy draft od lat się szykuje
3
@Azi tutaj nie ma żadnego obiektywizmu. Wszystko przeciwko Barcelonie i wszystko za Realem przecież
3
@PatrykBarca jeśli mówisz o Dembele to nie jego wina że w tym klubie są idioci a nie lekarze. W PSG ciągle zdrowy
0
Boże jaki karny dla PSG. Ale debil ten sędzia. Ale kasy poszło do niego
4
@Arden i to są bitki a nie jakieś KSW
2
@Szklaner to fajnie, ale chciałem wiedzieć ile przebiegłem ile spaliłem kcal i jak mi idzie w stosunku do tego jak biegałem np 2tyg tmeu
0
Polecacie jakąś apke darmową do biegania?
0
@Messibestplayerintheworld dlaczego? Przecież żaden z nich nie zasługuje by tu być
0
@Rewolucja123 i ta reakcja de Rossi
1
Oglądałem tylko pierwszą połowę ale trzeba przyznać że Cubarsi to kozak. I jeden gol zepsuty tydzień temu tego nie zmieni.
0
@Firestone granie dużej liczby meczy w takim wieku nie jest problemem jeśli masz normalny sztab medyczny
0
@Encore nie no co się chłop rozwija tam to masakra. Może być potężny steal za parę lat
0
@draxidox tym bardziej jak idziesz do kasy samoobsługowej i chcesz kupić alkohol. Ja już czasami zostawiam te zakupy jak mam czekać 5min i idę w pizdu
0
@Pedri16Future nie wiem ale dla mnie on ten wślizg jakoś kontrolował. Jest idiotą, co się sprzedaje ale no nie jest na tyle głupi by w meczu towarzyskim i charytatywnym taką kosę dać. Wtedy by odeszło od niego tysiące fanów
0
@AmigoBlancos i Carlo coś wymyśli a inny by narzekał na terminarz i stan pogody trawy itp
3
@baryn nie ma. On się skupia na wszystkim poza tym od czego jest czyli na trenowaniu.
1
@NeroTFP1 to jest dyskryminacja względem gustów muzycznych, tak nie wolno
4
@michaelson8 wymówki wymówki wymówki a szykować taktyki nie ma komu
0
Mister wymówka
1
@MesQueUnClub96 Doncic to MVP tej ligi, najlepszy zawodnik no ale nie ma takich partnerów by walczyć o mistrza
0
@Encore ciekawe kiedy znowu mu się wymyśli