0

@Encore grają z Wizarda, a potem z Nuggets....jak przebijać bariery to raczej nie z Wizards xd

0

@Encore lepiej nie bo prestiż zniknie w innych krajach a i tak nie jest za duzy

5

Wisła vs Widzew to najlepsza reklama futbolu. Walić jakieś tam City vs Liverpool xd

1

Ale sędzia dał gola Wiśle. Ten Wiślak był na spalonym i odpycha Widzewiaka. Gdyby go nie ruszył ten by zablokował strzał

0

Napoli potężne.... Xavi już przegrał mentalnie

0

@priest9999 szczerze mówiąc z Anderson czy bez dla mnie pewniak. A co do finału to niestety w starciu z Trentino, uważam że oni na luzie awansują, to Włosi będą faworytem, chyba że Ci już mają traumę polskich klubów:P

2

No i Jastrzębski Węgiel w półfinale, patrząc na to że tam grają z Ziraatem to szansę na finał potężne. Puchar LM zostaje w Polsce?

0

@MadafakinGuy nie no oni nie powinni mieć żadnego pierścienia a co dopiero 2. W 2016 to Green przegrał mistrzostwo a nie Cavs je zdobyli

0

@kamiVeB no ale w polskich mediach Sochan jest robiony na super. Ma taki syndrom jak Lewandowski przez wiele lat....cokolwiek zrobi to super zajebisty zawodnik, nie można go skrytykować. A tak naprawdę Sochan to przeciętny zawodnik i w słabym SAS jakiś super nie jest

1

@Visca_barca podobno najsłabszy draft od lat się szykuje

3

@Azi tutaj nie ma żadnego obiektywizmu. Wszystko przeciwko Barcelonie i wszystko za Realem przecież

3

@PatrykBarca jeśli mówisz o Dembele to nie jego wina że w tym klubie są idioci a nie lekarze. W PSG ciągle zdrowy

0

Boże jaki karny dla PSG. Ale debil ten sędzia. Ale kasy poszło do niego

4

@Arden i to są bitki a nie jakieś KSW

2

@Szklaner to fajnie, ale chciałem wiedzieć ile przebiegłem ile spaliłem kcal i jak mi idzie w stosunku do tego jak biegałem np 2tyg tmeu

0

Polecacie jakąś apke darmową do biegania?

0

@Messibestplayerintheworld dlaczego? Przecież żaden z nich nie zasługuje by tu być

0

@Rewolucja123 i ta reakcja de Rossi

1

Oglądałem tylko pierwszą połowę ale trzeba przyznać że Cubarsi to kozak. I jeden gol zepsuty tydzień temu tego nie zmieni.

0

@Firestone granie dużej liczby meczy w takim wieku nie jest problemem jeśli masz normalny sztab medyczny

0

@Encore nie no co się chłop rozwija tam to masakra. Może być potężny steal za parę lat

0

@draxidox tym bardziej jak idziesz do kasy samoobsługowej i chcesz kupić alkohol. Ja już czasami zostawiam te zakupy jak mam czekać 5min i idę w pizdu

0

@Pedri16Future nie wiem ale dla mnie on ten wślizg jakoś kontrolował. Jest idiotą, co się sprzedaje ale no nie jest na tyle głupi by w meczu towarzyskim i charytatywnym taką kosę dać. Wtedy by odeszło od niego tysiące fanów

0

@AmigoBlancos i Carlo coś wymyśli a inny by narzekał na terminarz i stan pogody trawy itp

3

@baryn nie ma. On się skupia na wszystkim poza tym od czego jest czyli na trenowaniu.

1

@NeroTFP1 to jest dyskryminacja względem gustów muzycznych, tak nie wolno

4

@michaelson8 wymówki wymówki wymówki a szykować taktyki nie ma komu

0

Mister wymówka

1

@MesQueUnClub96 Doncic to MVP tej ligi, najlepszy zawodnik no ale nie ma takich partnerów by walczyć o mistrza

0

@Encore ciekawe kiedy znowu mu się wymyśli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?