FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore jak go widzę z kimś powyżej poziomu Luton to mam wrażenie, że Rasiak>Haaland
21
Nie no jak ktoś powie że Haaland to jakiś kandydat do złotej piłki to będzie absurd.
2
O jakich Wy farfoclach mówicie. Żenujące. Strzał z dystansu i podanie prostopadle. A my gówno, ani tego ani tego
0
Patrzmy na to ile mogą dawać strzały z dystansu....no ale co my oczekujemy że nasi tak będą robić?
0
@Encore a to raczej pewniak xd zresztą nawet z nim Luka może ich rozwalić
0
@Criss18Barca gdzie bilety można kupić??
0
@Criss18Barca takie samo tylko jednak Częstochowa przed Grudziądz i chyba Leszno za Falubaz. Leszno to Kołodziej. On wypada na mecz i oni z nikim 30punktow nie zdobędą
0
@TR3YWAY też tak myślę, ale wyobraź sobie że masz bilet kupiony na ten mecz.....
0
Oby te całe ataki terrorystyczne były tylko plotkami, ale wyobraźcie sobie co czują piłkarze i kibice którzy kupili bilety na ten mecz gdy widzą to. Porąbana akcja
0
@matirix20 co z tego. Czepanie się że ktoś się cieszył bo wygrał puchar jest idiotyczne.
10
@tbas gość ma 16 czy tam 17 lat. Wygrał swój jakiś pierwszy tytuł w zawodowej piłce. To już jest jakieś urojenie by widzieć tu słabe zachowanie
0
@Encore ohooo, Boston jak to czytal to pewnie lekko obsranko się pojawiło
1
@fart tam 1-8 nie jest wcale pewne, niezależnie kto zajmie pierwsze czy ósme miejsce, no poza Denver może
0
@Emhyr najlepszy PO do krycia 1vs1 wypada akurat na mecz z Realem xd pakt z diabłem.
1
@fart nie mogę się doczekać PO na zachodzie. Ale tam będzie ogień. Tam każdy może z każdym wygrać
0
@BartqRKO gdyby Rockets sezon skończyli na pierwszym miejscu to może Harden byłby niekwestionowanym mvp jak Stephen
1
@FcPortoFan1999 gorsi niż ich podstawowi komentatorzy nie będą :D
0
@zodiak_10 za takie pisanie jednej wiadomosci powinny być bany
1
@NeroTFP1 fajna ta pomoc....całkiem beznadziejna na ten pozycji
0
@MesQueUnClub_87 tylko jak porównujemy do Neymara to i Yamal to narazie nie dotknął jego poziomu. Rofrygo nie dotknął. Saka go nie dotknął
0
@MesQueUnClub_87 z drugiej strony o ilu piłkarzach możemy powiedzieć że rozegrali choć jeden mecz co Neymar w swoim prime?
3
@NeroTFP1 a nie którzy i tak powiedzą że słaby sezon
0
@Encore alez brakuje w Knicks takiej gwiazdy, albo takiego Wigginsa w topowej formie za Randle
0
@michal26 Lakers to niech obronią się przed GSW :P
0
@Saviola88 gol na poziomie Maradona vs Anglia
3
@Cule1234 nie bardzo rozumiem żeby takie turnieje robić
0
@Donnie_Darko 10 też xd
1
@BartqRKO o co tam chodzi xd
0
Oprócz pracuj.pl jakie portale polecacie do szukania pracy?
0
@MesQueUnClub96 jeśli rasa to Jokicia nie było.