0

@Xxxbarca4ever Russell idzie do Zawiercia??? Jak jest zdrowy to top 5 przyjmujących na świecie, co mecz z Polakami się go obawiam jak cholera

4

@NeroTFP1 no i to się nazywa miłość do sportu, a nie Feddek i jakieś Gucci sruci

0

@betonito Cafu jednak. Obrońca w głównej mierze jest od bronienia, a jednak Cafu w tym był lepszy od Alvesa

2

@Visca_barca nie. Mając taką grupę ledwo co zajęli 3miejsxe, jedyne na co zasługują to śmianie się z nich

15

Oby dziś się zakończyły te "marzenia" o grze na Euro. Ta drużyna nie zasługuje na nic jeśli z takiej grupy nie potrafiła awansować.

0

@Encore a Grbic nie ma prawa na IO postawić na Zatorskiego kosztem Popiwczaka.

5

Jastrzębski Węgiel w finale siatkarskiej LM. Raczej to było pewne, bo turecki zespół wcale jakiś mocny nie byl

0

@zadafcb nie no raczej niemożliwe

10

@Albatros wiadomo że są różne gusta, ale nie wiem czy do piwnicy bym w takiej poszedl xd

0

@mordini123 ale to będzie lipa. Mecz finałowy pewnie będzie przy 600osonach na trybunaxh

1

@fart no wiadomo, ale fajnie by bylo

0

@NeroTFP1 Jokic niszczy Amerykańców

0

@mordini123 2025?

0

@GCBW i potem będzie to wyglądać jak Romeu

3

@kulek22 jeszcze Jastrzębski niech wygra LM i tryplet nasz

0

@Emhyr ta jego ZP to jedna z największych kradzieży. Henry to przy nim GOAt

1

@Emhyr Shevczenko tylko ze względu na wojnę na Ukrainie pewnie. Chłop w top100 piłkarzy na świecie nawet nie jest w historii

6

@Ojciec5tkidzieci w pełni usprawiedliwiona.

0

@lucca87 nie ma szans. Dla mnie druga runda to już sukces.

6

Nie uważacie że takie wywiady polskich "dziennikarzy" z piłkarzami Barcelony i zadawać pytania wyłącznie o Lewandowskiego jest strasznie beznadziejne? Grasz jakiś mecz i tylko pytania o niego

0

@FcPortoFan1999 lepsze takie towarzyskie niż Polska vs Estonia :D

8

@ShawnC bo wczoraj to nie zagraliśmy jakoś super, ten wynik jest mocno przekłamany. Do momentu gola to Atletico prowadziło grę a my się gubiliśmy. Zakładam, że gdyby Griezmann był na boisku to by tak różowo nie bylo

1

@Pawci023x przypominam, że on przez 4msc nie umiał przyjąć podania

1

Teraz musimy się obawiać, że Cholo wpuści swojego najgroźniejszego zawodnika Oriola Romeu

1

Xavi jaki idiota.

0

@Encore tak zgaduje

0

No i taki hit Bucks vs Suns i Giannis nie gra. Potem Dallas vs Nuggets bez Luki. Szkoda że tak to wygląda

0

@Encore Middleton wraca podobno dziś to Giannis występ wątpliwy....

1

@fart to tylko pokazuje jaki tam kocioł i poziom jest

0

@Visca_barca tylko te Dallasy czy Lakersi by pewnie na wschodzie do finału doszły, taki tam jest słaby poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?