9

Wpuszczasz tego Romeu kilkanaście razy i za każdym razem gra totalne go.... i wpuszczasz go w meczu o awans do ćwierćfinału LM? Sorry, ale Xavi to trenerski ułomek gorszy od Setiena czy Koemana

0

Romeu 15 sekund i już prawie strata.

0

Ja pier....co za zmiany. Xavi idź już stąd

0

Araujo to macha tymi rękami dziesiątki razy a sam wiele razy łamie tą linie spalonego. Niech się ogarnie bo Bayern mu siedzi w głowie

6

Cubarsi to się bawi w Pazdana z 2016

3

@MadafakinGuy bo jego drużyna będzie w Play in. Co z tego że ma co chwilę TD jak tak nic nie daje. Sam uważam, że to geniusz ale no nie może być za wysoko w wyścigu o MVP

0

@Faro jak to mało trzeba by jego występy nie oceniać tragicznie.

5

Niby tyle osób się śmiało jak CR i inni mówili że tamtejsza liga jest silna i wkrótce będzie jeszcze silniejsza, a patrząc ile tu jest komentarzy o niej to trzeba przyznać że poziom musi być naprawdę dobry skoro przyciągnęła tyle osob

4

@draxidox ja pie.....przecież oni sami się proszą by te osoby wyśmiewać i nie traktować ich jako w pełni normalnych

0

Wrzucimy Barcelonę do tej ligi to o 10 miejsce byśmy walczyli. Taka jest prawda futbolu

0

@Emhyr nie no ja już wolę Mączyńskiego niż Romeu

0

@Emhyr tylko że nasza ofensywa wyglądała fatalnie i tak, a z nim na SPD to już poziom C klasy

1

@Arden w sumie ciekawe jakie kartki tu poszły. Czy ten w czerwonym dostał czerwoną kartkę

16

@Faro Kiepscy to jeden z najbardziej niedocenianych seriali :D wyprzedził epokę

5

@cules100pro dlaczego Gaviego załatwił? Xd jakie to jest chore myślenie że trener kadry gra najlepszymi zawodnikami i robicie z tego problem

1

Nie no jak już Gundogan nie strzela to już trzeba się modlić o 0-0

0

@Cule1234 niszczy swoją legendę bardziej niż Koeman

1

@Kidd super ruch, życzę im tego z całego serca

2

@fart ja to mam wrażenie, że ta Minnesota to pierwsza runda i 1-4 w plecy skończy

0

@Encore na zachodzie jest o tyle ciekawe że mamy mega wysoki poziom ale tylko OKC i Denver (oprócz MPJ) nie ma w składzie graczy którzy ostatnio mieli wiele problemów z zdrowiem. KAT już wypadł, LAC polegają na zdrowiu he he Kawhi i PG, LAL na zdrowiu Davis; Pelicans Ziona, Dallas na tym że Irving nie odbije tak samo jak GSW z Greenem. A Suns to wiadomo jak to wygląda z Brał i Booker. Mocne drużyny ale mają w składzie kluczowych zawodników którzy często doznają kontuzji

2

@Encore nie no jak awansujesz z 4 to grasz z 5, a LAC raczej skończy w top 3. Pewnie NOP skończy 5

1

@MesQueUnClub96 i tak by w PO nic nie zrobili

1

@kubix05 Czerepach top

1

@TR3YWAY karierę to mu psują lekarze Barcelony, a raczej sabotażyści. U nich to i przeziębienie leczyć to byłby strach

0

@Encore ciekawe czy będzie tym za którego go wszyscy mają czyli typem który wyznaczy nową erę. Ciekawe kiedy SAS spróbują włączyć się do walki o pierścień

0

Valverde czy Emery kogo uważacie za lepszego trenera?

2

@LM10GOAT nie no jak już tu nie widzisz skandalu to już źle z Tobą :P

0

@insp1re jarzębina koko spoko, a z tych poważnych to jednak we are the champions jak uznajemy to za związane z piłką

0

@wojopancer Henry całokształt kariery ma cudowny, ale u nas za krótko grał. Ronaldinho też 2-3 seozny dobre więc na wyrost. Może Pique za Koeman

1

Głupia decyzja. W poprzednich sezonach częściej to chyba połowę spotkań opuszczał....90mln w naszej sytuacji to obowiązek wręcz sprzedania, tym bardziej że SO nie tak trudno obsadzić jak innej pozycję na których mamy deficyt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?