0

@MesQueUnClub_87 właśnie chodizlo mi czy szampon nie spowoduje czegoś

0

Miał ktoś z Was może zszywaną głowę? Miałem w czwartek i w piątek za tydzień mam iść na zdjęcie szwów ale nie mam pojęcia czy normalnie mogę myć głowę czy nie :D

1

@Visca_barca jeżeli Cię elektryzuje Bucks z Riversem na ławce to powodzenia xd Boston jest na tyle mocny niestety że jeżeli nie będzie żadnych kontuzji to tylko Butler może im zabrać finał

0

Zachód w NBA jest porąbany. Tam Play in będą znacznie ciekawsze niż finały wschodu

0

@Popitek12 forrest gump zdecydowanie

0

A co to za głupia gadka xd

0

@baryn jak najbardziej

1

W sumie to będzie bardzo ciekawe. Lucho odniósł ogromny sukces w Barcelonie, ale jednak z takim trio to i Benitez by odniósł sukces. A odpaść po taktycznie przegranej walce z Xavim to duży wstyd, bo ten o taktyce nie wiem wie

2

@Arden no to jak zrobi to chyba dobrze, ludzie muszą się czasami zabawić

0

@Encore top 10 dla Ciebie czy nie?

1

@NeroTFP1 chłop zmienił koszykówkę

0

@Encore dawać go do Miami. Trio Bam Butler i Demar to będzie potężna konkurencja dla Bostonu....choć i w tym roku Jimmy Jordan ich wyjasni

1

Nie no Thuram to za takie zachowanie czerwona kartka i 10meczow kary. Bezczelny gnoj

0

@SeBa32 aczkolwiek Trentino wydaje się piekielne mocne. A Jastrzębski taki mocny jak ZAKSA w ostatnich latach nie jest wg mnie

2

Jastrzębski Węgiel wygrywa 3-0 w pierwszym meczu półfinału w siatkarskiej LM. Cieszmy się że jesteśmy absolutną potęgą w takim sporcie

1

@Visca_barca GSW zdecydowanie, dzięki splash brothers zacząłem oglądać NBA, a z wschodu to chyba Miami

4

@Kengo jak bardziej cenią Bayern to pokazują jak się "znają". Inter jest zdecydowanie lepszym zespołem w tym sezonie niż Bayern

5

@Kengo przecież Inter to obok City główny faworyt do wygrania LM

0

Losujemy City i w 70min Xavi wpuszcza Oriola by krył KdB czy Bernardo, ja tak widzę xd

0

Wczoraj człowiek wchodzi na różne portale i "błysk Lewandowskiego".....przez te polskie media nie da się go lubić

0

@NeroTFP1 gdzieś mi mignęło ze SAS musi wygrać 7 z ostatnich 16 meczy by nie mieć najgorszego bilansu w historii organizacji. Jakkolwiek Wemba by nie był dobry to taki bilans to wstyd

3

@blakkudium byleby się ogarnął bo to jego machanie rękami przy pseudo spalonych jest bardzo irytujące.

1

@Veysel chłop napisał prawdę. Mieliśmy frajerska grupę i Napoli które przegrywa co drugi mecz w lidze.

1

@Lordzi powtórka 8-2 w jednym meczu, w drugim to samo i znowu Barcelona Xaviego zapisuje się w historii

0

Uprzejmie proszę redakcję by ktokolwiek kto napisze prawdę o Romeu nie dostał bana, nawet jak będą zawierały przekleństwa bo jak się patrzy co on gra to się nóż w kieszeni otwiera

3

Nie no Xavi jest głupi że wpuszcza tego Romeu. To jest absolutny dramat. Lepiej grać w 10 niż z tym gosciem

2

Romeu to najgorszy piłkarz jaki tu ograł odkąd pamiętam, a były takie rodzynki jak Douglas, Murillo czy Boateng

9

Wpuszczasz tego Romeu kilkanaście razy i za każdym razem gra totalne go.... i wpuszczasz go w meczu o awans do ćwierćfinału LM? Sorry, ale Xavi to trenerski ułomek gorszy od Setiena czy Koemana

0

Romeu 15 sekund i już prawie strata.

0

Ja pier....co za zmiany. Xavi idź już stąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?