FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 właśnie chodizlo mi czy szampon nie spowoduje czegoś
0
Miał ktoś z Was może zszywaną głowę? Miałem w czwartek i w piątek za tydzień mam iść na zdjęcie szwów ale nie mam pojęcia czy normalnie mogę myć głowę czy nie :D
1
@Visca_barca jeżeli Cię elektryzuje Bucks z Riversem na ławce to powodzenia xd Boston jest na tyle mocny niestety że jeżeli nie będzie żadnych kontuzji to tylko Butler może im zabrać finał
0
Zachód w NBA jest porąbany. Tam Play in będą znacznie ciekawsze niż finały wschodu
0
@Popitek12 forrest gump zdecydowanie
0
A co to za głupia gadka xd
0
@baryn jak najbardziej
1
W sumie to będzie bardzo ciekawe. Lucho odniósł ogromny sukces w Barcelonie, ale jednak z takim trio to i Benitez by odniósł sukces. A odpaść po taktycznie przegranej walce z Xavim to duży wstyd, bo ten o taktyce nie wiem wie
2
@Arden no to jak zrobi to chyba dobrze, ludzie muszą się czasami zabawić
0
@Encore top 10 dla Ciebie czy nie?
1
@NeroTFP1 chłop zmienił koszykówkę
0
@Encore dawać go do Miami. Trio Bam Butler i Demar to będzie potężna konkurencja dla Bostonu....choć i w tym roku Jimmy Jordan ich wyjasni
1
Nie no Thuram to za takie zachowanie czerwona kartka i 10meczow kary. Bezczelny gnoj
0
@SeBa32 aczkolwiek Trentino wydaje się piekielne mocne. A Jastrzębski taki mocny jak ZAKSA w ostatnich latach nie jest wg mnie
2
Jastrzębski Węgiel wygrywa 3-0 w pierwszym meczu półfinału w siatkarskiej LM. Cieszmy się że jesteśmy absolutną potęgą w takim sporcie
1
@Visca_barca GSW zdecydowanie, dzięki splash brothers zacząłem oglądać NBA, a z wschodu to chyba Miami
4
@Kengo jak bardziej cenią Bayern to pokazują jak się "znają". Inter jest zdecydowanie lepszym zespołem w tym sezonie niż Bayern
5
@Kengo przecież Inter to obok City główny faworyt do wygrania LM
0
Losujemy City i w 70min Xavi wpuszcza Oriola by krył KdB czy Bernardo, ja tak widzę xd
0
Wczoraj człowiek wchodzi na różne portale i "błysk Lewandowskiego".....przez te polskie media nie da się go lubić
0
@NeroTFP1 gdzieś mi mignęło ze SAS musi wygrać 7 z ostatnich 16 meczy by nie mieć najgorszego bilansu w historii organizacji. Jakkolwiek Wemba by nie był dobry to taki bilans to wstyd
3
@blakkudium byleby się ogarnął bo to jego machanie rękami przy pseudo spalonych jest bardzo irytujące.
1
@Veysel chłop napisał prawdę. Mieliśmy frajerska grupę i Napoli które przegrywa co drugi mecz w lidze.
1
@Lordzi powtórka 8-2 w jednym meczu, w drugim to samo i znowu Barcelona Xaviego zapisuje się w historii
0
Uprzejmie proszę redakcję by ktokolwiek kto napisze prawdę o Romeu nie dostał bana, nawet jak będą zawierały przekleństwa bo jak się patrzy co on gra to się nóż w kieszeni otwiera
3
Nie no Xavi jest głupi że wpuszcza tego Romeu. To jest absolutny dramat. Lepiej grać w 10 niż z tym gosciem
2
Romeu to najgorszy piłkarz jaki tu ograł odkąd pamiętam, a były takie rodzynki jak Douglas, Murillo czy Boateng
9
Wpuszczasz tego Romeu kilkanaście razy i za każdym razem gra totalne go.... i wpuszczasz go w meczu o awans do ćwierćfinału LM? Sorry, ale Xavi to trenerski ułomek gorszy od Setiena czy Koemana
0
Romeu 15 sekund i już prawie strata.
0
Ja pier....co za zmiany. Xavi idź już stąd