FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie to on flagi podpalił
0
Licze na chociaż 30min dla Denisa
0
czemu Carlitos dzisiaj nie gra i nawet go nie ma na ławce?
0
a ilość strat? pytam z ciekawosci
0
noo ale mówimy o teraźniejszości. A teraz Alli jest jeszcze poziom niżej niz Silva i GUndogan
1
a ja powiem, że Eriksen. Dlaczego? Myśle, ze przy porównaniu takich pilkarzy, należy również wziąć pod uwagę z kim grają. Pomimo, ze jestem wielkim fanem Kogutów, City ma taki skład ze tam znacznie łatwiej wykręcić takie liczby. Grać w pomocy z Gundoganem czy Davidem Silvą, i mieć po bokach Bernardo Silve, Sane czy Sterlinga jest duzym przywilejem, przy którym Eriksen wypada blado, bo z całym szacunkiem, ale Son, Wanyama, Alli czy Lamela to poziom niżej.
1
Najlepszy siatkarz na swiecie w naszych barwach.
0
szkoda, ze Kane doznał kontuzji bo walka między nimi o piłkarza sezonu w PL mogła być bardzo ciekawa
2
robić z siebie geniusza zbrodni i hooligana i pisać "sreal" #niemampytań
11
niech chociaż raz Valverde postawi na Denisa po 5msc od początku. Gość ostatnio co wchodzil to nie zawodził, Po zapewnieniu mistrzostwa powinien grać w każdym meczu kilkadziesiąt minut, a nawet nie był powoływany
8
Samper już kariery w Barcelonie nie zrobi, talent i potencjał miał, ale trafił na złych trenerów w Barcelonie, którzy nie dawali mu szans, ostatnie 2-3 lata stracił w szpitalach lub na ławce rezerwowych
0
Najlepszy i tak byl Arturitoooo :D
1
nie daje im szans na poziomie Francji czy Hiszpanii, ale przy szczęściu 1/2finału wg mnie spokojnie mogą zajść
0
czy 2 kluczowe podania na 85min to dobrze?? Patrząc, ze nasza pomoc kuleje całkowicie, jest bardzoooo mało kreatywna to raczej ta statystyka budzi więcej niepokoju, niż zadowala
2
oo wielkie dzięki
4
Na mundialu w 2014 też nikt nie dawał szans Argentyny bo mówili, że mają słabego trenera, ze Sabella daje sobie wchodzić piłakrdzom na głowę, ze za dużo mogą, a dotarli do finału i to własnie obrona była ich największą bronią, także teraz nie ma co ich skreslac
0
jaki tytuł nosił film, wktórym na samym początku aktor Edward Norton( lub aktor podobny do niego) na samym początku filmu udaje chorego i gada z jakimś gościem, a potem ustalają jakis plan kradzieży?
18
Umtiti i Isco nie maja uznanej marki??
0
Jaki pilkarz, ktory nie ma jeszcze bardzo uznanej renomy, moze po mundialu zostac gwiazdą??
0
noo jeżeli chodzi ogólnikowo to obecne Divy nie mają nawet startu do tych sprzed kilku lat
0
noo pamięta pamięta, w ringu jedna z najgorszych w XXI w , a co?
0
ja to mam wrażenia ze się zakreca
1
na Polsat Sport News finał rugbowej LM. Najlepszy sport w najlepszym wydaniu
11
pomimo wieku to nadal jeden z najlepszych PO na świecie, Brazylia dużo straci. Czemu nie pojechał
0
Poprosze również
50
To Twoja siostra? :D
0
Nie ogladalem wczorajszego meczu. Czy Dembele oprocz goli gral dobrze? Czy mial duzo strat i niepotrzebnych dryblingow?
0
zgadnij
0
zapomniałeś o 4-4-2
1
Niech tymi jajami zamieni sie z Valverde