0

oooo jeje :D pamiętam Sylwestra, albo nawet 2 lata pod rząd, gdzie to leciało w radiu, w TV(mtv, viva itp) co 10min

1

Ale jemu wystarczy 14-osobowa kadra. Jak mozna miec takiego zmiennika jak Dembele, Paco i Vermaelena i z nich nie korzystać????

0

200mln na lawce od przyszlego sezonu :D Valverde juz pokazal ze u niego gra tylko 13 zawodnikow, takze sens kupowania kolejnych jest niezrozumiały

0

........... Denis ostatnio gral suoer jak wchodzi- eeee po co dac mu szansę sie pokazac... Valverde chociaż raz niech powie czemu gra 13 zawodnikami.

0

no narazie mamy tylko jednego bo Dembele nie można liczyć

15

ja to mam wrażenie, ze takie posty są tutaj pisane dla zasady. Przy taktyce i sposobie gry tak naprawdę chyba każdy chciałby Neymara w Barcelonie. On byłby zbawieniem w tym sezonie

0

Myslalem ze Multipla w cabrio jest tylko na memach i w Internecie...

0

ta misja futbol to jakas parodia, powinni zmienić nazwę na Misja Lewandowski. Od chyba 6msc 70% ich kazdego programu jest o Lewym. Dzisiejszy odcinek zatytuowali: Barcelona - Real 2:2, Lewandowski sfrustrowany; z czego o meczu 5min mówili. Człowiek chce posłuchać co mówią znani Polscy dziennikarze o meczu a tu cały czas to samo...

0

Najmocniejsza nie jest, ale i tak silniejsza niz nasza

0

Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko to jest jakis niesmaczny żart

9

brak występu Dembele w el clasico zwiększa wątpliwości co do przyszłosci Valverde

0

Bo Semedo w porównaniu z wymienioną 4 wypada narazie po prostu słabo i dlatego Roberto u nas gra. A Rakitic i Busi graja bo taki jest system "rotacji" u Valverde, chociaz rotacje to za duze słowo

0

Carvalaj, Odriozola, Juanfran i Azpillicueta- z calym szacunkiem, ale Roberto nie ma do nich podjazdu

3

A my nadal nie widzieliśmy powtórki jak Suarez w pierwszej polowy najprawdopodobniej byl faulowany w polu karnym

1

Nienawidzę mordy Casemiro ale dzisiaj liczba jego CZYSTYCH odbiorow jest imponująca

2

Ale to El Clasico jest dziwne :D

0

Ale na kontry idealny?

1

Po co wpuscic Dembele lub Denisa xd najlepiej Paulinho ktory ostatni dobry mecz rozegrał w grudniu. Juz bardziej rozumialem zmianu Smudy na Euro 2012 niz te zmiany Valverde

2

Hernandez x2 to potwierdza swoje genialne zdolnosci sędziowskie... Gosc powinien sedziowac 4 lige okregowa Atlantydy

0

Ale wtedy bedzie w 100%

1

Czyli kolejna zmiana w 80min, kiedy to wejdzie kolejny pilkarz box to box Paulinho, i wtedy zobaczymy w 100% Barcelone Valverde, czyli zero pressingu, dziury w srodku pola, zero polotu i zero zaangażowania

3

****** serio za Coutinho??? No jezeli ustawia go na idiotycznej pozycji, w idiotycznym 4-4-2 to nie dziwne ze chlopak sobie slabo radzi. Valverde.....

0

Dzieki za uargumentowanie xddd

0

Semedo powinien wejsc za Messiego. Mozna smiac sie z Ronaldo ale on strzela gole i motywuje kolegów, a Messi dzisija to calkowicie niedopuszczalna gra.

1

Czerwo dla Roberto oczywiste, ale brak czerwonej dla Bale? Atak od tylu, wyprostowana noga, bez szansy na pilke, w lydke...

0

Messi to chyba dzisiaj oprocz Valverde najgorszy nasz punkt na Camp Nou

0

Ale Real dominuje w środku pola... Jezeli yo 4-4-2 nie daje nawet kontroli nad środkiem boiska to jaki jest inny sens tej formacji?

1

Alba dziecinne zachowanie, za to brawa dla Modricia, większość pilkarzy by sie wywrocila i udawala uderzenie w głowę

0

Coutinho od razu zrozumial filozofię FCB, ale wystawianie go jako prawego pomocnika...idiotyczna i wgl dla mnie nie zrozumiala decyzja

3

Ciekawe czy był tam karny na Suarezie, bo powtorki nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?