FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On nie dostawal szans z najgorszymi druzynami w lidze, a przeciwko Bilbao( pomimo slabej formy, dla nas zawsze groźni) ma dostac?? Oby, ale wątpię
1
dostanie szanse?? chyba zostanie powołany
0
Oooo tez zapomnialem, ze to wytwor Netflix. Ja, człowiek ktory wciagu roku polityke ogląda max 15min, obejrzal HoC chyba w 2tyg
0
No u mnie to nawet nawet nw czy BB by sie w piatce zmieściło:D wg BB trwalo o kilkanascie odcinkow za duzo, czasami strasznie sie dluzylo
8
o gustach sie nie dyskutuje. Ogladałem wikingów troche, oraz cały Narcos oraz BB i wg mnie Dom z papieru jest napewno lepsze niż BB i wikingowie
0
linka nie mam, ale przy tym faulu na Welbecku ta legendarna symulka Ronaldo przeciwko Celcie Vigo to był brutalny faul
0
Przeciez ten sedzie juz nawet nie udaje, ze jest za Arsenalem. No grozniejsze akcje sa podczas meczu snooker, czy pokera
0
Noo wlasnie tego sie boje...
0
No nie mowie ze to rozgrzewka profesjonalna, ale takie podstawy to tak
0
Kilka razy mialem zakwasy w bicepsie, jednak zaczalem ćwiczyć kilka dni temu i dzisiaj nie moge ruszyc ręką powyzej łokcia i zupelnie inne uczucie(ból) niz w przypadku zakwasow. Czy jak jest to naderwanie miesnia to czy idzie to samemu rozpoznać?
0
Mam to samo właśnie
1
Ahaaaa
0
czy jest jakis pakiet w t-mobile z nielimitowanym dostepem do internetu?
0
Oc o chodzilo z tym biathlonem?
0
ogladałem jak każdy inny od 10lat
1
ten argument, ze sie starał...........Ludzie- w przypadku pomocnika argument, ze się starał i stosował pressing to jest psi obowiązek a nie wyróżnienie
0
przecież to własnie Gomesa kilka razy przestawili jak dziecko.... jakby ważył 20 kg mniej
0
już w czasie meczu widziałem kilka komentarzy typu: "podoba mi się gra Gomesa dzisiaj". Zagrał 30min, do tych co tak pisali, niech wskażą 2 dobre jego zagrania.( podanie na 2m do Messiego, czy Suareza nie liczę)
8
Paulinho wypoczety to jednak byczek jest
2
Nominacja do Oskara- Film"Kanał"; reżyser-Valverde-; scenarzysta- Courtois; rola pierwszoplanowa- Leo Messio
0
I te komentarze, ze tp bedzie jego mecz xddd jego mecz- odc 163
1
Ten skolina to chyba nie wiadomo skad sie wziął
37
Pique prawie stracil zeby, a tamci mowia ze dodal od siebie
0
Ale Dembele to teraz za*****bal
0
Nie podoba mi sie ogolnie gra Barcelony pod wodza Valverde, ale jedna rzecz w tym sezonie jest genialna. Asekuracja- kosmos, mistrzostwo
1
Kiedy oni zauważa ze Willian umie strzelic z dystansu????????
0
Rakitic to jedyna maszyna, ktora gra w La Liga. Ale Valverde z niego wycisnąl
0
ale Paco nie wejdzie, bo jest niżej w hierarchi niz Vidal i Gomes
0
ale nasza ławka to rozwala :D przy niekorzystnym wyniku nikt nie jest wstanie wejść i dać gwarancję. Paco jedyny, ale Valverde mu nie ufa
1
zapewne 4-4-2 z Iniestą i Dembele na skrzydłach