1

On nie dostawal szans z najgorszymi druzynami w lidze, a przeciwko Bilbao( pomimo slabej formy, dla nas zawsze groźni) ma dostac?? Oby, ale wątpię

1

dostanie szanse?? chyba zostanie powołany

0

Oooo tez zapomnialem, ze to wytwor Netflix. Ja, człowiek ktory wciagu roku polityke ogląda max 15min, obejrzal HoC chyba w 2tyg

0

No u mnie to nawet nawet nw czy BB by sie w piatce zmieściło:D wg BB trwalo o kilkanascie odcinkow za duzo, czasami strasznie sie dluzylo

8

o gustach sie nie dyskutuje. Ogladałem wikingów troche, oraz cały Narcos oraz BB i wg mnie Dom z papieru jest napewno lepsze niż BB i wikingowie

0

linka nie mam, ale przy tym faulu na Welbecku ta legendarna symulka Ronaldo przeciwko Celcie Vigo to był brutalny faul

0

Przeciez ten sedzie juz nawet nie udaje, ze jest za Arsenalem. No grozniejsze akcje sa podczas meczu snooker, czy pokera

0

Noo wlasnie tego sie boje...

0

No nie mowie ze to rozgrzewka profesjonalna, ale takie podstawy to tak

0

Kilka razy mialem zakwasy w bicepsie, jednak zaczalem ćwiczyć kilka dni temu i dzisiaj nie moge ruszyc ręką powyzej łokcia i zupelnie inne uczucie(ból) niz w przypadku zakwasow. Czy jak jest to naderwanie miesnia to czy idzie to samemu rozpoznać?

0

Mam to samo właśnie

1

Ahaaaa

0

czy jest jakis pakiet w t-mobile z nielimitowanym dostepem do internetu?

0

Oc o chodzilo z tym biathlonem?

0

ogladałem jak każdy inny od 10lat

1

ten argument, ze sie starał...........Ludzie- w przypadku pomocnika argument, ze się starał i stosował pressing to jest psi obowiązek a nie wyróżnienie

0

przecież to własnie Gomesa kilka razy przestawili jak dziecko.... jakby ważył 20 kg mniej

0

już w czasie meczu widziałem kilka komentarzy typu: "podoba mi się gra Gomesa dzisiaj". Zagrał 30min, do tych co tak pisali, niech wskażą 2 dobre jego zagrania.( podanie na 2m do Messiego, czy Suareza nie liczę)

8

Paulinho wypoczety to jednak byczek jest

2

Nominacja do Oskara- Film"Kanał"; reżyser-Valverde-; scenarzysta- Courtois; rola pierwszoplanowa- Leo Messio

0

I te komentarze, ze tp bedzie jego mecz xddd jego mecz- odc 163

1

Ten skolina to chyba nie wiadomo skad sie wziął

37

Pique prawie stracil zeby, a tamci mowia ze dodal od siebie

0

Ale Dembele to teraz za*****bal

0

Nie podoba mi sie ogolnie gra Barcelony pod wodza Valverde, ale jedna rzecz w tym sezonie jest genialna. Asekuracja- kosmos, mistrzostwo

1

Kiedy oni zauważa ze Willian umie strzelic z dystansu????????

0

Rakitic to jedyna maszyna, ktora gra w La Liga. Ale Valverde z niego wycisnąl

0

ale Paco nie wejdzie, bo jest niżej w hierarchi niz Vidal i Gomes

0

ale nasza ławka to rozwala :D przy niekorzystnym wyniku nikt nie jest wstanie wejść i dać gwarancję. Paco jedyny, ale Valverde mu nie ufa

1

zapewne 4-4-2 z Iniestą i Dembele na skrzydłach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?