1

Kiedy oni zauważa ze Willian umie strzelic z dystansu????????

0

Rakitic to jedyna maszyna, ktora gra w La Liga. Ale Valverde z niego wycisnąl

0

ale Paco nie wejdzie, bo jest niżej w hierarchi niz Vidal i Gomes

0

ale nasza ławka to rozwala :D przy niekorzystnym wyniku nikt nie jest wstanie wejść i dać gwarancję. Paco jedyny, ale Valverde mu nie ufa

1

zapewne 4-4-2 z Iniestą i Dembele na skrzydłach

1

czy na tym C+ zaczną gadać o hicie tego etapu czy cały czas będą mówili o ewentualnej fecie Bayernu???

1

Buffon to juz tylko marka, popełnia mnóstwo błędów. Allidon, czy Szczęsny są juz lepsi

7

Banego to jest dziwny pilkarz. W jednym meczu przeciwko ManU, a nawet z nami czy Realem potrafi grac kosmos, by za 3 dni z Malaga byc najgorszym na boisku. Szkoda, ze nie trafil w młodości na jakiegos wybitnego trenera

0

hodowla jedwabników podobno lepsza

0

ja to miałem wrażenie, ze on 20x miał wogóle piłke przy nodze

0

ale co ma do tego, które miejsce zajmował w hierarchi?? przecież to nasz piłkarz był. Nie powinniśmy tutaj na niego narzekać i smiać się, bo to nasz piłkarz był

0

noo także sam wiesz, że może i na niego gwizdy by pomogły; skoro przez 1,5 sezonu brawa na zachęte nie pomogły

0

xDD jeżeli nie chcesz brać udziału w tej "g*wno burzy" to po prostu olej to. La Rambla jest od wyrażania swoich poglądów to i ja mam takie prawo.

1

te jego legendarne jak smok wawelski strzały życia i mecze przebudzenia. Rok temu na studiach profesorek mówił nam, ze jeżeli pieniadze i pochwały nie motywują pracownika, to może trzeba go postraszyc i zganić- może w jego przypadku kilka gwizdów i wyzwisk też pomoże??

1

hmmmm to dlaczego np Douglas był tutaj poniżany i wyśmieszany jak był w kadrze? Przecież był naszym piłkarzem, prezentujący podobny poziom do Gomesa

2

po pierwsze nie napisałem słowa o Denisie. Po drugie- w przeciwieństwie do Gomesa umie jednak zrobić coś w ofensywie. Po trzecie- tak myśle, wiem, że dla 99% to jest niezrozumiałe, ale dla mnie taka opcja( robienie ofiary, wzbudzenie litości) jest nawet zrozumiała

7

mam dziwne wrazenie, ze robi z siebie ofiare, tylko po to by ludzie się go mniej czepiali. Tak wiem, zostanę za to nieźle zniszczony tutaj, ale takie jest moje zdanie( moze dlatego, że juz mam dość widzenia jego na boisku)

23

trenera z Realu wyciągniesz, Realu z trenera nigdy

0

ale Seville to się zawsze super ogląda. Nigdy mnie ich mecze nie nudzą

0

Hahaha przy Banedze dryblasy jak Fellaini i Lukaku, no i jeszcze Alexis, a oni o tak mu podają piłkę

2

do taktyki Valverde, który stawia na siłe w środku pola( przez co gramy tak mało widowiskowo w większości meczy). Jesli chodzi o poziom piłkarski to wiadomo, że Denis jest lepszy, wystarczy przypomnieć sobie jego najlepsze mecze u nas i Gomesa

0

noo a powinno być skoro co chwilę jest Gomes

0

ma ktoś bramki naszym młodzików z trwającego meczu?

2

nooo to wtedy będzie misja samobójcza. A jeżeli Gomes takim wywiadem załatwi sobie miejsce w podstawowej 11 to będzei smiech na sali

5

Poczekalni az wiate bedzie z tylu. !******** ci sedziowie sa2

0

Mam wrazenie, ze ten sklad Juvenil A różni sie od tego z PSG, czy to tylko moja pomyłka czy rzeczywiście inny skład

31

tyle czasu gramy z przewagą przeciwko najgorszej druzynie w lidze, bezpieczny wynik, cieżki mecz w środę, ale Valverde i tak daje zagrać zmiennikom 16, 13 i 5 minut....zajebiscie

0

noo wiedziałem, że taki drink też się pojawi :D

0

znacie jakieś mało znane drinki? mało popularne?

0

Podobno juz sa duze szanse ze w styczniu 2019 Omega bedzie w WWE takze raczej odejdzie. Ale troche slabo, bo Cody jest za slaby ringowo jak na lidera takiej stajni jak Bullet Club

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?