0

Co to? Jakis kolejny Kameni...

2

Scott McTominey w United. Hakimi w Realu. Foden w City. A u nas przy Alena wgl nie gra....

7

przed meczem coraz ciekawiej, a na meczu bedzie nuda...

0

dobre pytanie :D

1

znacie jakieś sposoby, na dokładne wyczyszczenie białych butów? bo już po ostatnim razie wujkowi google w tej kwestii nie wierze

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Perla zimna na miasteczku agh albo awf:D

4

Caly Juventus...jak ja ich nie lubię

0

Legia- Lech to takiego karnego Marciniak podyktowal

1

tutaj nikt nie pisze, ze Denis powinien grać przeciwko Realowi, czy Atletico, ale jest znacznie lepszy od Gomesa, który gra znacznie częsciej. Denis w meczu przeciwko druzynom z dolnej tabeli spokojnie może grac

0

ludzie się smieją z tego Dembele, a raczej z jednego tutaj jego fana, ale naprawdę gość jest bardzo niedoceniany i odwala swiętną robotę w Kogutach. Bardzo przydał by się taki pomocnik w Barcelonie

0

noo to lecimy piłkarze, którzy w City potrafią stworzyć coś z niczego: Silva, Bernardo Silva, De Bruyne, Aguero, Sane, Sterling(jak wyzdrowieje), i ostatnio coraz lepszy Gundogan. Piłkarze, którzy potrafią coś stworzyć z nieczego w Barcelonie: Messi, Suarez.

23

obecnie City jest lepsze, i to niestety trzeba przyznać

2

gdyby Denis dostał tyle szans co Gomes to by problemu nie bylo

0

De Gea- Kimmich(Walker)- Pique-Godin- Alba-Busi-Modric- Messi- Eriksen- Neymar- Kane

0

Moze i ciężko wpisac nie bylo, ale myslalem, ze skoro mnie poprawiasz to napiszesz własną definicję a nie skopiowana z Internetu. Obejrzalem mecz i nie czytalem komentarze.

0

skoro jesteś takim polonistą, to oświeć mnie. Czym jest konstruktywna krytyka?

0

a skąd pewność, że gdyby dostał taką ogromną porcje gwizdów nie grałby lepiej, " na złość kibibcom"? skoro brawa przez tyle czasu nie pomagały, to może pod presją krytyki i śmiechów bedzie grał lepiej

0

Jest to konstruktywna krytyka, gdyż napisałem jakie braki taktyczne i umiejętnościowe posiada Gomes

1

przy takich brakach na skrzydłach, postawiłbym na Rybusa na lewym skrzydle, a na LO Bereszyński albo Kędziora, co prawda obaj nominalnie grają na PO, ale obecnie skrzydeł nie mamy.

4

czy ja wiem? do tej pory nie mówi się o Barcelonie Guardioli jako maszynie do zdobywania pucharów, ale też jako o najpiękniejszym stylu w historii klubowej piłki

1

za to Twój komentarz był bardzo trafny

1

czasami negatywne nastawienie i demotywacja do pracownika motywuję go do zwiększenia zaangażowania i efekty rosną

2

Przepraszam, ale jak widać?? podaniami do tyłu, zwalnianiem akcji? tylko błagam, nie pisz o jego mitycznym pressingu, bo to jest psi obowiązek takiego pomocnika

5

ileż można wspierać jednego piłkarza??? Jeszcze piłkarza, który osłabia co mecz zespół, który nie zanotował przez prawie 2 sezony jednego dobrego meczu.

4

Real wygrał 2 LM z rzędu, a tutaj była beka i ostra szydera, ze graja tylko wrzutkami i zero jakiejkolwiek taktyki i stylu. Teraz my tak gramy i nagle styl nie ma znaczenia??

8

noo to niezły wariacik z Cb.... takiej brawury niepowstydziłby niejeden kamikaze.

19

ja troche tego nie rozumiem, dziwicie się ze kibice gwizdają na Gomesa??? przez ponad 1,5 sezonu dostawał szansę, brawa na zachęte. Powinni go wspierać za to, że gra w Barcelonie i się stara?? Z nim w składzie gramy 10 vs 12. Nie wnosi absolutnie nic do zespołu( pressing dla mnie się nie liczy, bo to jest obowiązek pomocnika o takiej charakterystyce), a zawsze zanotuje 3-4 groźne straty, kilka razy zatrzyma naszą kontrę. Za niedługo ludzie będą oczekiwać od trybun burzy braw jak poda celnie do ter Stegena.

0

Mam pytanie: mam dokupiona karte 8gb do telefonu, jednak az 4gb zajmuje system, nawet jak wyjme karte. Dlaczego tak czy suak mam tylko 4gb wolne na tej karcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?