FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To powinna byc oczywistość. Rozumiem wahania, gdybysmy mieli na skrzydlach i na pozycji SPO wielką konkurencje, ale teraz?? Zero. Liga australijska jest i tak lepsza niz ekstraklasa, wiec jezeli dalo sie szanse Peszko i Makuszynskiemu, to Mierzej ttm bardziej zasluguje
33
Na zdjęciu widzimy marzenia wielu mężczyzn, a obok Puchar Świata...
0
I zatrudnil Wengera na sezonu pół
3
Most Valuable Player? Cristiano Ronaldo
1
Hahahah co Tottenham gra... Oni juz chyba nie maja szans by wygrać, takiego pecha dawno nie widzialem, a raczej braku skuteczności
0
Valverde i powołanie kogos z rezerw, oprócz Aleni i Arnaiza??? Przeciez nie ma obecnie zadnego wielkiego klubu, w którym tak mało stawia się na szkółke
61
Cale szczescie ze narazie nikt nie powiedzial Coutinho, ze w Barcelonie nie mozna strzelac z dystansu
0
Umtiti to ostatnio gra jak Pique na poczatku sezonu
2
skład idealny, ale jezeli przy Albie, Dembele, Coutinho i Messim zobacze Luisa na lewym skrzydle to chyba z wątpie w sens środkowego napastnika
1
uwielbiam Karima.... jak w nfl, nba są organizowane mecze gwiazd, to jakby tak stworzyc taki mecz w piłce noznej, Benzema musi tam być
0
tak całkowicie odbiegając od tego co grają( a raczej próbują) grać w Barcelonie: kto wg was był lepszy: Denis w Villareal, czy Gomes w Valencii( grającego jako ofensywny pomocnik)?
2
Intercontinental Bayer!!! oraz mali ludzie, wielkie nieba
1
w plenerze w lato, lub na miasteczku to kazde :D a tak na serio to zadne piwo nie ma startu do Perły :D okocim i kasztrlan tez dobre, zreszta jak wszystkie
5
Dzieki Montpellier czy jak to sie tam pisze
4
Niemców to jeszcze w hokeju nie widzieli.... Gdzie ich jeszcze nie bylo?
44
ile ja bym dał, żeby ten przepłacony, przefarbowany piłkarz grał u boku Busquetsa i Iniesty... Wolę jedengo takiego Pogbę, niż Paulinho, Gomesa, Rafinhe i Denisa razem
0
Ale jezeli bramkarz kilka razy musi wybijac przed siebie, to znaczy ze przeciwnik stosowal pressing, takze ciezko mówic o autobusie
2
Ja mozna pisac ze Chelsea postawila autobus, skoro mieli 2 slupki, kilka groznych akcji, i ter Stegen 5-6 razy byl mocno naciskany??? Trzeba przyznac ze Barcelona nie ma pomyslu na gre oprócz podania do Messiego i niech cos zdziała. Wczoraj Chelsea przewyzszala nas pod kazdym względem, i niezasluzylismy na remis
0
Dembele, Gomes i Denis***** stoja zamiast sie rozgrzewac..... Co Valverde ma w glowie????? Dembele powinien wejsc w 60min
3
Zablokować Messiego i taktyka Valverde nie ma sensu
8
To bylo do przewidzenia. Polegamy tylko na Messim i na tym polega ta taktyka Valverde od poczatku sezonu. Nie, to nie pisze w emocjach, od poczatku sezonu na tym to polega.
2
Brawo Perez :D mlodziezowka wygrywa
0
Czemu na nsport mam skrot City va Basel a nie młodzieżowa LM?
0
chyba tylko MS w lotach no i letnie grand prix ale to juz dodatek
4
a no to nie wiedzialem, moj blad :/
5
no jezeli jutro zagra Gomes to bedzie znaczylo jakim sprawiedliwym czlowiekiem jest Valverde, widzi w jak koszmarnej formiej jest Bakayoko i by wyrównać szansę da zagrać Gomesowi... to jest piłkarskie fair play
0
ta eurowizja to jest takie bydlo, ze popek by sie odnalazł idealnie
0
jezeli w Chelsea zagra Bakayoyko to jego walka z Gomesem byłaby truskawką na torcie
0
Ja nie mowie juz o samych medalach. Ale zeby kazdy byl w ostatnich dziesiątkach?? Tras narciarskich tez nie mieliśmy a kilka lat mielismy medale
0
Wiedzialem, ze oprocz skoczkow szans na medal nie ma.... Ale ludzie? 40Mln kraj z takimi "sportowcami"?? Wiem ze latwo mowic, ale polscy olimpijczycy prezentuja sie na poziomie krajów, które nigdy sniegu nie widziały. Co eliminacje to porazka, a jak ktos cudem przejdzie eliminacje to "pokazuje forme" w zawodach