2

To powinna byc oczywistość. Rozumiem wahania, gdybysmy mieli na skrzydlach i na pozycji SPO wielką konkurencje, ale teraz?? Zero. Liga australijska jest i tak lepsza niz ekstraklasa, wiec jezeli dalo sie szanse Peszko i Makuszynskiemu, to Mierzej ttm bardziej zasluguje

33

Na zdjęciu widzimy marzenia wielu mężczyzn, a obok Puchar Świata...

0

I zatrudnil Wengera na sezonu pół

3

Most Valuable Player? Cristiano Ronaldo

1

Hahahah co Tottenham gra... Oni juz chyba nie maja szans by wygrać, takiego pecha dawno nie widzialem, a raczej braku skuteczności

0

Valverde i powołanie kogos z rezerw, oprócz Aleni i Arnaiza??? Przeciez nie ma obecnie zadnego wielkiego klubu, w którym tak mało stawia się na szkółke

61

Cale szczescie ze narazie nikt nie powiedzial Coutinho, ze w Barcelonie nie mozna strzelac z dystansu

0

Umtiti to ostatnio gra jak Pique na poczatku sezonu

2

skład idealny, ale jezeli przy Albie, Dembele, Coutinho i Messim zobacze Luisa na lewym skrzydle to chyba z wątpie w sens środkowego napastnika

1

uwielbiam Karima.... jak w nfl, nba są organizowane mecze gwiazd, to jakby tak stworzyc taki mecz w piłce noznej, Benzema musi tam być

0

tak całkowicie odbiegając od tego co grają( a raczej próbują) grać w Barcelonie: kto wg was był lepszy: Denis w Villareal, czy Gomes w Valencii( grającego jako ofensywny pomocnik)?

2

Intercontinental Bayer!!! oraz mali ludzie, wielkie nieba

1

w plenerze w lato, lub na miasteczku to kazde :D a tak na serio to zadne piwo nie ma startu do Perły :D okocim i kasztrlan tez dobre, zreszta jak wszystkie

5

Dzieki Montpellier czy jak to sie tam pisze

4

Niemców to jeszcze w hokeju nie widzieli.... Gdzie ich jeszcze nie bylo?

44

ile ja bym dał, żeby ten przepłacony, przefarbowany piłkarz grał u boku Busquetsa i Iniesty... Wolę jedengo takiego Pogbę, niż Paulinho, Gomesa, Rafinhe i Denisa razem

0

Ale jezeli bramkarz kilka razy musi wybijac przed siebie, to znaczy ze przeciwnik stosowal pressing, takze ciezko mówic o autobusie

2

Ja mozna pisac ze Chelsea postawila autobus, skoro mieli 2 slupki, kilka groznych akcji, i ter Stegen 5-6 razy byl mocno naciskany??? Trzeba przyznac ze Barcelona nie ma pomyslu na gre oprócz podania do Messiego i niech cos zdziała. Wczoraj Chelsea przewyzszala nas pod kazdym względem, i niezasluzylismy na remis

0

Dembele, Gomes i Denis***** stoja zamiast sie rozgrzewac..... Co Valverde ma w glowie????? Dembele powinien wejsc w 60min

3

Zablokować Messiego i taktyka Valverde nie ma sensu

8

To bylo do przewidzenia. Polegamy tylko na Messim i na tym polega ta taktyka Valverde od poczatku sezonu. Nie, to nie pisze w emocjach, od poczatku sezonu na tym to polega.

2

Brawo Perez :D mlodziezowka wygrywa

0

Czemu na nsport mam skrot City va Basel a nie młodzieżowa LM?

0

chyba tylko MS w lotach no i letnie grand prix ale to juz dodatek

4

a no to nie wiedzialem, moj blad :/

5

no jezeli jutro zagra Gomes to bedzie znaczylo jakim sprawiedliwym czlowiekiem jest Valverde, widzi w jak koszmarnej formiej jest Bakayoko i by wyrównać szansę da zagrać Gomesowi... to jest piłkarskie fair play

0

ta eurowizja to jest takie bydlo, ze popek by sie odnalazł idealnie

0

jezeli w Chelsea zagra Bakayoyko to jego walka z Gomesem byłaby truskawką na torcie

0

Ja nie mowie juz o samych medalach. Ale zeby kazdy byl w ostatnich dziesiątkach?? Tras narciarskich tez nie mieliśmy a kilka lat mielismy medale

0

Wiedzialem, ze oprocz skoczkow szans na medal nie ma.... Ale ludzie? 40Mln kraj z takimi "sportowcami"?? Wiem ze latwo mowic, ale polscy olimpijczycy prezentuja sie na poziomie krajów, które nigdy sniegu nie widziały. Co eliminacje to porazka, a jak ktos cudem przejdzie eliminacje to "pokazuje forme" w zawodach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?