1

Stawianie na Arsenal od kilku lat to jest samobójstwo bukmacherskie

0

Scurll to niech odejdzie z Bullet Club, bo tam taki trochę nijaki jest. Juz nie jest starym, dobrym: the villain

0

tutaj pajacem największym była to osoba na ławce

0

komedia jak komedia, ale to będzie melodramat

0

no ale za bezpodstawne wezwanie policji wtedy pracodawca nie ponosi kosztów? w sensie jak wyjdzie 0.0 alkoholu

24

no to Atleti już zaczyna z handicapem

23

To jest jedno z nnajciekawszych pytań tutaj od kilka dni :D

0

co lepsze: Korona królów czy Dom z papieru?

2

No jezeli Valverde wystawi Gomesa, Paulinho, Vidala i Umtiti to skonczy sie 1-3. Pewnie wielu obecnosc Umtiti na moje liście, ale chlop jest tak zmęczony, ze Rasiak by wygral z nim pojedynek biegowy, a co dopiero Griezmann

0

akurat komentarze z tutaj to ja nie biorę na serio w większosci. Jezeli nie pamiętasz jak grał na przełomie sierpnia/września polecam Google i tam znalezc te mecze. Obok Messiego najlepszy w ofensywie. Zaliczyl serie 5-6 dobrych meczy by potem siedzieć 2msc na ławce, podczas gdy Gomes przez cały pobyt w Barcelonie zaliczył 2-3 dobre spotkania a ciągle dostaje szanse

7

Nie mamy żadnej taktyki, pisałem to już w październiku ( niedowiarki mogą sprawdzić), laga i do Messiego. System rotacji jest ponizej krytyki- ja z 50kg plecakiem pod górę będe szybszy niż on; Suarez dzisiaj nic nie dawał bo bał się kartki, to tak jakby kupić komuś zapałki bez tej siarki co odpala; Paulinho i Vidal to już bez komentarza. I jeszcze jedno: czy Valverde ma jakieś pretensje do zawodników jak zagrają dobrze? Denis we wrześniu grał bardzo dobrze- przesiedział potem 7 meczy na ławce, Paco jak gra to gra dobrze- ale gra rzadko za kare chyba; Mina był najlepszy podczas swojego debiutu ligowego- i wywala tylko pot na treningach

3

Taktyka Valverde- od 15 min kazdy podaje do Messiego

7

Suarez jaki grzeczny przy tej ręce...

0

Zagrożony absencja Suarez, nastepny mecz z Atletico i Lahoz to mieszanka wybuchowa

11

Noo redakcja znowu sie popisala.... Czemu moj post sprzed 15min zostal usunięty?
PS: po tym poście jak dlugiego bana dostane od was?

4

A ja tam chce by Luis zobaczyl dzis żółta kartkę. Pomimo wynikow szlak mnie trafia, jak Valverde "rotuje" skladem. Paco jest zdrowy i mkze grac, ale nie bo po co. Moze to by zmienilo podejscie trenera do zmienników

2

Dzisiaj nasza lewa strona bedzie pusta jako nigdy.... Digne w ataku prawie nic nie daje, bez skrzydłowego, chyba ze tam Valverde znowu idiotycznie ustawi Suareza

1

Czyli znowu pierwsza polowa bedzie do pominięcia.... Jak oddamy w niej 3 strzały to bedzie cud

0

ten farmer z Argentyny jest jednym z 5 najlepszych trenerów na świecie, a napewno najlepszym młodego pokolenia. Jestem pewien, że gdyby miał taki fundusz jak Mourinho, to on wygrałby Premier League

0

Jedyna piosenka tego multi kulti która jest w miarę fajna :D

3

Tylko Bartra mial 2 mecze dobre na 50

15

ja juz bym wolal Pogbe niz Griezmanna; nie chodzi o umiejętności, ale po prostu taki pomocnik jest nam bardziej potrzebny niż napastnik

6

Ale Real dzieki takim pilkarzom, jak James i Morata na lawce wygrali 2 LM z rzędu, podczas gdy u nas siedzieli Turan i Gomes. Lawka jest rownie wazna co pierwsza 11

13

Ostatnio Pique jest pewniejszy niz Umtiti

0

eee w Krakowie nie ma zadnego wiatru :D

3

algierski Messi

39

jak Coutinho i Dembele się tak zachowywali by przejść do nas do polskie media pisały o braku profesjonalizmu.... teraz pewnie napiszą o ambicji Lewego

0

Australijska gorsza od polskiej??? no napewno nie

0

nie mylą mi się, bo zarówna jedna, jak i druga jest postrzegana jako liga egzotyczna

0

Polska lige tak slabo ogladam, ze nazwiska mi sie mylą... Juz przyklad Paulinho pokazal ze wszyscy pilkarze jadą tam po hajs

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?