0

Co oznacza na fortunie ta podwojna szansa np. 1-1? Moze ktos to wytlumaczyc na podstawie jakiegos meczu?

0

nie

0

pewnie Paulinho

1

Real vs PSG gralo w srode wieczorem, ale i tak tematem nr1 chyba na La Rambli jest serial "Dom z papieru". Kto by sie spodziewal... Ten serial to musi byc kozak

15

To byl sarkazm. Najwyrazniej nie pamiętasz jednego, opetanegi uzytkownika, ktory kilka dni pisal tylko o nim.

3

Ogladajac Napoli ewidentnie widac brak Jorginho- tego gnielanego pomocnika, ktorego Barca powinna kupic zamiast tego slabego Coutinho:D

0

Z jaka kwestią?

0

nooo juz to jest mocny kandydat do walki roku :D mam takie wrażenie, że Okada to i by z Slaterem zrobił dobrą walkę... a Osprey za kilka lat napewno będzie najlpeszy na świecie, razem z Scurll

1

ale i tak najlepsze na sd i jedne z najlpeszych w wwe, to tylko pokazuje jak słabe jest rozpisane wwe

2

Osprey to jest prze *****, genialny jest :D Scurll ma fantastyczny gimmick, Bucksi to klasa sama w sobie, a wg mnie o Okadzie i Omedze mozna mówic jako o najlpeszych wrestlerach ostatniej dekady

0

zdecydowanie bardziej preferuje PWG i NJPW( polecam serdecznie bo są znacznie lepsi niz WWE), ale jak juz pytasz o WWE to zdecydowanie: Cm Punk, AJ Styles, oraz w mniejszym stopniu Gargano, Cole i Nakamura. A divy? zdecydowanie bardziej oceniam ich przez pryzmat wygladu :D takze obecnie to: Alexa oraz Carmella, a ze starej gwardii Eve Torres

6

zdecydowanie.... Eriksen, pewnie ku zdziwieniu 90% uzytkowników. Mam słabosc do tego zawodnika, przeglad pola jak u Messiego, kontrola nad pilka genialna, podania idealne, wg mnie jest nawet odrobien lepszy od KdB bo już kilka lat jest na Topie

0

Emery jest jednak beznadziejnym trenerem. Meunier to jest jakas , di Maria znakomicie gra w 2018 i siedzi na lawce, lo Celso mial chyba 10 strat i dopero wtedy opuscil murawę.

1

Uwazalem ze Rocchi jest dobrym sędzia. Dzisiaj jest glownym bihaterem meczu

6

Reka wysunieta a Kazek mowi ze przy ciele???? Tutaj jest bardziej ewidentny karny niz dla Realu

5

5 minut i Neymar chyba ma juz 6 strat....

0

jeszcze wracając do wczorajszego meczu, wg was oba karne były słuszne w meczu Juventus vs Tottenham?

0

ma ktos skróty wczorajszego meczu z polskim komentarzem?

0

Kowalczyk jest najwybitniejsza zimowa sportowczynią w naszym kraju, to nie ulega watpliwosci, ale trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny, powinna to zrobic juz po Soczi

0

Coooo??? to gorzej niz na SOR, ja jak czekam do dziekanatu dłuzej niz 1,5h to mnie ***** trafia

6

najgorsze jest to, ze Guaita wcale nie był jakims bohaterem meczu.... kto by sie spodziewał, ze w druzynie z Messim, Suarez, Coutinho, Iniesta, Dembele najlpeszym piłkarzem będzie Mina

0

Ale Paco gra na klepke... Zaimponil mi

0

otsochodzi :D

0

przykład podałem akurat jego, moze byc ktos inny, po za tym nie wiem, czy ktos tu nie pisał ze mamy opcje pierwokupu.

0

ostatni mecz Getafe na wyjeździe w La Liga wygrało.....08.09.2017, Valverde robi z pierwszym zespolem fantastyczną robotę, ale czemu, przy takich problemach w obronie, nie powołał Coatesa?? Gdy w Realu kontuzjowany był Nacho i Carvalaj, Zidane nie bał się postawic ( w LM, przeciwko Tottenhamowi!!) na młodego Hakimiego. Już prędzej chyba zobaczę Paco na srodku obrony niż np Coatesa, wiara Valverde w La Masie jest powalająca

0

Iniesta gra ostatnio bardzo dużo, idealny mecz by Coutinho zagrał całe 90min

2

Hamsik..... i tyle w temacie. Legendy tak łatwo nie posadzi się na ławce

0

hahahahahah Ramos!! Geniusz......

9

PSG zaczyna obawiać się Cristiano!!!! Najpierw seria udanych dryblingów, która ośmieszyła obronę RSSS, a teraz kapitalny gol, jak on wgl dostrzegł tak wysuniętego bramkarza???

0

druga seria zostanie odwołana, tam już jest chyba 23, pomimo sztucznego oświetlenia nie będą tam siedzieć do 5 rano lokalnego czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?