6

ogladalem i jak widzialem gre Iniesty w pierwszej polowie, to widzialem zawodnika, który ma problem z kazdym elementem gry

13

Jak Iniesta mogl dostac ZM, jak on w pierwszej polowie byl najgorszy. Brak dokladnosci, glupie dryblingi, głupie straty. Sorry, ale asysta tego nie rekompensuje

0

wiekszosc inteligentnych ludzi lubi to :D

0

tez nie zman, pewnie niektóte nazwiska nawet nie istnieją, ale pomysł dobry

110

idiotyzm

0

nieźle gosciu kombinował

0

powrocil na royal rumble, ale narazie nie wiadomo czy to był jednorazowy występ, czy jakas umowa

0

potrzebuje na studia ściągnąc jedną książkę, gdyż w zadnej bibliotece nie ma; jest ona na chomikuj, czy jak zapłace za tego jednarazowego sms to koszt wyniesie mnie faktycznie tylko te 4,98zl? czy bedzie mi jakos systematycznie ściągalo hajs?

1

Salazar

0

przysięgam, ze nawet nie wchodziłem na ich stronę. Po za tym je nie mówie, ze dzisiaj któras druzyna była faworyzowana, tylko, ze w porównaniu do Lahoz, Klosa, czy Manzano to nie było tak zle

7

najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pomimo kilku dużych błędów, to jak na "klasę" hiszpańskich sędziów, dzisiejsze sędziowanie nie było takie złe

0

Tak niedokladnego Iniesty to ja jiz kilka lat nie widzialem, on i Paulinho zdecydowanie zawodzą

1

Real wczoraj za taki faul dostal karny.... Jednak zarowno jak i wczoraj nie bylo, no ale sa rowni i Real

0

Rakitic to gra jak natchniony, natomiast dzisiaj Inesta bardzo duzo niedokładności

0

Czy Coutinho, tak jak Dembele, umie grac doskonale lewa i prawa noga?

0

nie wiem, czy gra z Umtitim i Suarez jest dobra, z Alaves u siebie raczej spokojnie wygramy, a grozi im 5 zolta kartka

0

noo i znowu głowny roster nie dorówna NXT

0

Dokładnie, wiedziałem, że Gargano wyciągnie wszystko co najlepsze z Almasa, ale to co zrobili to było genialne. Ja wgl nie mam wątpliwości, ze to była najlepsza walka w NXT, ale też najlepsze takover w historii, i najlpesza walka w WWE od kilkunastu lat

1

wkoncu 5* moze dostać inna gala niz PWG lub NJPW. Gdyby kobiety były lepsze, to byłoby to najlepsze Takeover w historii. 28.01 a w WWE juz mamy walkę roku na 99%

1

nooo znając dzisiejsze czasy to tak pewnie będzie, ale wydaje mi się, ze jak minie ta sniezyca, to pójdą po ciało

0

i tak obaj powinni dostać jakies uhonorowanie, taka motywacja... tyle drogi w takim czasie

6

a Tobie to chyba za mocno słońce przygrzało, którego nie było. Przecież nikt mu nie kazał iść tam, przeciez nie zostało mu 12h zycia tak jak "nam" w Twoim załozeniu. Himalaizm to najbardziej niebezpieczne hobby i kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat; wyobrazmy sytuacje, wktorej Bielecki i Urubko giną idąc po niego( hipotetyczne zalozenie)

0

A co sie stalo? Bo cos slabo to pamiętam

4

tak patrząc na dzisiejszą cieszynkę CR to teraz już wiem czemu faworytem do zastępienia Zidane jest Loew

0

no poziom wyciagania zoltych kartek w dzisiejszym meczu nawet dorownuje temu przeciwko Espanyol

4

przeciez Suarez dostał by zoltą kartke za symulke, a im gwiżdzą karnego

1

Francja jest obecnie gnieciona przez Hiszpanię w piłce recznej, czyżby zmierzch genialnej generacji i chyba najlepszej kadry w historii piłki ręcznej?

1

nooo moze jestem dziwny, ale nie notuje kazdego faulu. Przeciez ten faul Alby był bardziej ostry niz ten na Busquetsie

1

Przeviez takich fauli jak na Busim to jest mnóstwo, nawet w meczach towarzyskich

0

Moze mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz, bo troche nie rozumiem: w statystykach pomeczowych często pilkarze maja statystyke: dryblingow(udanych) oraz pojedynków wygranych. Czym one sie różnią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?