FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
ogladalem i jak widzialem gre Iniesty w pierwszej polowie, to widzialem zawodnika, który ma problem z kazdym elementem gry
13
Jak Iniesta mogl dostac ZM, jak on w pierwszej polowie byl najgorszy. Brak dokladnosci, glupie dryblingi, głupie straty. Sorry, ale asysta tego nie rekompensuje
0
wiekszosc inteligentnych ludzi lubi to :D
0
tez nie zman, pewnie niektóte nazwiska nawet nie istnieją, ale pomysł dobry
110
idiotyzm
0
0
powrocil na royal rumble, ale narazie nie wiadomo czy to był jednorazowy występ, czy jakas umowa
0
potrzebuje na studia ściągnąc jedną książkę, gdyż w zadnej bibliotece nie ma; jest ona na chomikuj, czy jak zapłace za tego jednarazowego sms to koszt wyniesie mnie faktycznie tylko te 4,98zl? czy bedzie mi jakos systematycznie ściągalo hajs?
1
Salazar
0
przysięgam, ze nawet nie wchodziłem na ich stronę. Po za tym je nie mówie, ze dzisiaj któras druzyna była faworyzowana, tylko, ze w porównaniu do Lahoz, Klosa, czy Manzano to nie było tak zle
7
najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pomimo kilku dużych błędów, to jak na "klasę" hiszpańskich sędziów, dzisiejsze sędziowanie nie było takie złe
0
Tak niedokladnego Iniesty to ja jiz kilka lat nie widzialem, on i Paulinho zdecydowanie zawodzą
1
Real wczoraj za taki faul dostal karny.... Jednak zarowno jak i wczoraj nie bylo, no ale sa rowni i Real
0
Rakitic to gra jak natchniony, natomiast dzisiaj Inesta bardzo duzo niedokładności
0
Czy Coutinho, tak jak Dembele, umie grac doskonale lewa i prawa noga?
0
nie wiem, czy gra z Umtitim i Suarez jest dobra, z Alaves u siebie raczej spokojnie wygramy, a grozi im 5 zolta kartka
0
noo i znowu głowny roster nie dorówna NXT
0
Dokładnie, wiedziałem, że Gargano wyciągnie wszystko co najlepsze z Almasa, ale to co zrobili to było genialne. Ja wgl nie mam wątpliwości, ze to była najlepsza walka w NXT, ale też najlepsze takover w historii, i najlpesza walka w WWE od kilkunastu lat
1
wkoncu 5* moze dostać inna gala niz PWG lub NJPW. Gdyby kobiety były lepsze, to byłoby to najlepsze Takeover w historii. 28.01 a w WWE juz mamy walkę roku na 99%
1
nooo znając dzisiejsze czasy to tak pewnie będzie, ale wydaje mi się, ze jak minie ta sniezyca, to pójdą po ciało
0
i tak obaj powinni dostać jakies uhonorowanie, taka motywacja... tyle drogi w takim czasie
6
a Tobie to chyba za mocno słońce przygrzało, którego nie było. Przecież nikt mu nie kazał iść tam, przeciez nie zostało mu 12h zycia tak jak "nam" w Twoim załozeniu. Himalaizm to najbardziej niebezpieczne hobby i kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat; wyobrazmy sytuacje, wktorej Bielecki i Urubko giną idąc po niego( hipotetyczne zalozenie)
0
A co sie stalo? Bo cos slabo to pamiętam
4
tak patrząc na dzisiejszą cieszynkę CR to teraz już wiem czemu faworytem do zastępienia Zidane jest Loew
0
no poziom wyciagania zoltych kartek w dzisiejszym meczu nawet dorownuje temu przeciwko Espanyol
4
przeciez Suarez dostał by zoltą kartke za symulke, a im gwiżdzą karnego
1
Francja jest obecnie gnieciona przez Hiszpanię w piłce recznej, czyżby zmierzch genialnej generacji i chyba najlepszej kadry w historii piłki ręcznej?
1
nooo moze jestem dziwny, ale nie notuje kazdego faulu. Przeciez ten faul Alby był bardziej ostry niz ten na Busquetsie
1
Przeviez takich fauli jak na Busim to jest mnóstwo, nawet w meczach towarzyskich
0
Moze mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz, bo troche nie rozumiem: w statystykach pomeczowych często pilkarze maja statystyke: dryblingow(udanych) oraz pojedynków wygranych. Czym one sie różnią