0

uwazam ze jezeli zmienimy ustawienie na 4-2-3-1 to bardziej potrzebny nam jest Eriksen ktory klasa nie ustepuje Verrattiemu, i w tym sensie uzylem słowa ''gorszy"

0

aaaa czyli jak mam inne zdanie o pilkarzu to juz nie znam sie na pilce??? no to wybacz mi znawco. Znam sie na pilce zapewne lepiej niz ty, bo przynajmniej potrafie uszanowac zdanie innych osob. Tak, uwazam ze Verratti jest przereklamowany i jest gorszy od Eriksena

0

ja tam wole Eriksena od wspomnianej dwojki, wszyscy pisza ze Pogba jest przereklamowany, a dla mnie Verratti jest na poziomie Herrery czy Rakiticia

0

Udowodnij. Ale chce tylko przypomnacz e indywidualność a druzyna to nie to samo

0

W zeszłym sezonie na obrone kupił tylko Stonesa, wiedzac ze obrone ma na słabym poziomie. Zamiast wzmocnic obrone kupil Nolito, Sane, Jesusa, Gundogana i chyba jeszcze kogos, ale nie pamietam

0

szkoda, ze zapomnial o obronie, bo Stones i Otamendi to igranie z diabłem.

1

Podstawowa 11 mamy najlepszą na świecie, tu chyba większość sie zgodzi. Ale lawke mamy najgorsza z wszystkich topowych druzyn

1

Carvalaj, Alves i Walker- ciezko wybrac najlepszego

6

Moze do nas zawita, najlepsza opcja na rynku

1

mnie ciakawi po co ten As został wyslany by znalezc tą krew

6

Rzygam juz tym wciskaniem Gomesa do pierwszego skladu przez Lucho, chyab najwieksza porazka jaka zrobił bedac u nas na ławce; probowanie na sile udowdnic umiejetnosci Gomesa. Jeszcze jak czytam ze on ma zagrac na PO w finale Copa del Rey....

5

Nooo to ja znam calkiem inna prawdę. Ronaldo byl glownym architektem awansu do finalu przez Real, i od Gran Derbi w lidze rowniez wyglada świetnie. Mozna go nie lubić, ale trzeba przyznac ze ostatnio kest w formie

5

Ronaldo gra wedlug Ciebie kupę????? Od kilku spotkań gra na najwyzszym poziomie

4

Ten Sanchez popelnil juz dzisiaj 4 bardzo duze błędy.... Nie oceniam go przez pryzmat calego sezonu, bo nie ogladam Ajaxu, ale w tym meczu gra bardzo źle

17

Nojgorsze jest to ze jakby ktokolwiek w naszym zespole mial taka sytuacje jak Pogba;18m, na wprost bramki, brak rywala w okolicy 2metrów; to by jeszcze probowali dryblingu lub podania.

14

Valverde majac do dyspozycji samych Basków stworzyl druzyne walcząca a udzial w LM, wyjazdy na San Mames nie byly latwe dla żadnej drużyny. U nas bedzie mial jeszcze lepszych pilkarzy i mozliwosc ściągnięcia 2-3 nowych nazwisk; mam nadzieje ze nie zawiedzie

1

Ja wole Eriksena i nie wiem czemu ludzie wola Coutinho od Dunczyka

7

Taki jak do figo

11

nikt o tym nie wie, bo w Bilbao nikogo wiecej oprocz Baskow nie chca :D

0

Pewny nie jestem, ale cjyba pierwszy komentarz na La Rambli

3

oni narazie nie umieją pozeganc swoich legend( Raul, Casillas) to naszych maja zegnac?

4

Ronaldo powinien byc 1. Bo traktowanie go jako skrzydłowego jest idiotyczne, a napastnikiem stał sie wybornym

1

Moje marzenie to Walker i Eriksen, dlae Verrattiego jestem dziwne zle nastawiony, a co do Bellerina, jezeli cena byłaby nizsza( poprzez brak Arsenalu do LM) to mozna sie skusic kosztem Walkera

0

Denis i Gomes startosali z tej samej pozycji??? Gomes gral do Kwietnia tylko dlatego za kosztowal 35mln, a Denis ma potencjal by grac u nas

0

Jaka jest wasza 11 zawodników do 23 lat? Nie patrzac na cenę, liczy sie aspekt czysto piłkarski?

0

Mi sie marzy ustawienie 4-2-3-1 z Roberto i Busim na DM, i Neymar-Eriksen-Messi. Liczba prostopadłych podan byłaby podobna do tej z Xavim i Iniesta za najlepszyh lat. Plusem tego ustawienia jest fakt, ze Eriksen czesto gra na skrzydle w Tottenhamie, chociaz u nich zmiania pozycji wystepuje co 5minut

7

To jest dramat, ze Denis gra tak mało!!!! ja jestem pewien, ze jakby otrzymal tyle minut co Gomes grałby juz w pierwszym składzie

1

2xHernandez stara sie w jednym meczu oddac wszystko co stracilismy przez caly sezon

2

od kiedy ogladam mecze Wisły smieje sie ze skutecznosci Brozka..... Miszczu przepraszam CIE

0

Kupno PO to obowiązek, ale takie pytanie: co byscie powiedzieli gdyby w ustawieniu 4-2-3-1( Valverde tak ustawi zespół) na skrzydle gral Vidal, a Messi na 10?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?