0

Dybala niech sie obudzi, bo on w takim meczu powinien byc decydujacy

1

regularniejszy tak, lepszy nie

0

hahahahahahahah

0

Casemiro juz powinien zoltko byc

0

Navas co wyjął............

19

Nedved posyła genialne podanie w pole karne Realu do Trezegueta, ale Casillas piąstkuje wprost do Fernando Hierro

0

jakie jest wasze zdanie o grze Leona w reprezentacji?? Po eksperymentach z Rogerem, Obraniakiem, Boenischem czy Perquisem uwazalem ze nigdy wiecej do kadry piłkarskiej. Ale Leon to przez wielu uwazany jest za najlepszego siatkarza wiec jestem za

0

Jak poprosisz o puszke to Ci dadzą, a jak nic nie poaiesz to kubek. Przynajmniej u mnie tak jest

0

kiedy mozna sie spodziewac Sparrowa i spółki w dobrej jakosci w Internecie??

1

niby 3-0 ale napewno nie mozna powiedziec ze gładko. Dwa pierwsze sety to niezle biegał

0

Dla faniw tenisa: Murray vs del Poteo, czyli obrona vs atak

0

No to napisalas. Dembele rezerwowym? Przyznaje latwo go wyprowadzic z równowagi, ale jako rozgrywający jest bardzo dobry, balans cialem na najwyzszym poziomie. Vidal umie rozegrac. Dodałbym jeszcze Naingollana

0

napisales pomocnik, ktory nas uratuje, nie napisales ze niemozliwy do kupienia. Tak, Eriksen jest potrzebny jak nikt inny, idealny pomocnik do nas, to nie jest skrzydłowy. Dlaczego nie Alli?? Kolejne: Muossa Dembele, Pogba, Vidal, nawet ten Seri(wg innych, nie oceniam, nie widziałem), moze Saul

0

Eriksen, Thiago, Thiago, 3 w/w z Realu, Gundogan, Pjanic, Alli, podac jeszcze kilka nazwisk?

0

Jedyny? podam Ci 6 nazwisk bez myslenia ktorzy moga zmienic srodek pola

0

juz jedna perełka na LO odeszła, takze sie nie zdziwie jak podobnie skonczy kolejna

1

jak tylko Jacob usiadł w celi byłem pewny ze to bedzie Awokado :D

2

Obrony ManU nawet w takim wieku wiele druzyn nie daloby rady pokonac :D

1

Denis nic nie pokazał bo grał bardzo mało minut. W porównaniu z Gomesem czy Rafinha. Statystyk dokladnych nie znam, ale nie zdziwie sie jak zagrał podobna ilosc minut co Alena

0

Rafinha ma liczby, ale sama jego gra jest bardzo słaba. Jako pomocnikowi brakuje mu wszystkiego oprocz liczb

1

Już bylo sprawdzone. Gomes i Rafinha mieli wzmocnic nasz pomoc i nic. O Denisie nie pisze bo wg mnie grajac w co 5 spotkaniu kilka minut nawet Messi by nic nie pokazał. Jego nie mozna ocenic

4

Seri bylby dobrym transferem gdybysmy mieli pomoc za najlepszych lat, albo taką ktora nie boi sie piłki. Na ławkę w meczach z slabszymi druzynami- idealny. Ale czy on sobie poradzi np z Realem, czy polfinale LM?

1

w Barcelonie tak sie nie gra, ale jak widze ile Neymar juz roznych zmarnowal to taki Eriksen by nam idealnie je wykonywał + w kazdym meczu umie poslac piłke a'la Messi do Alby( za obroncow). Jest to urodzony piłkarz do grania za napastnikiem; ma tez duze zdolnosci do regulowania tempa gry

2

zarzad kupując Eriksena ,, spłaci" wszystkie minusy jakie ma u mnie. Przeciez to jest idelany pomocnik do nas

1

jak zawsze za Wawrinką, ale ostatnio znowu Nadal zaczyna grac, a Nadal w 70% przygotowany do turnieju na ''mączce" moze wygrac

0

a gdyby miec na transefry 200mln moze by starczyly na te transfery

0

ale ja nie napisalem zebym sciagnal kogos z Top. Wielu mnie wysmieje ale zamiast Paco bym wolal np Benteke, moze i nie ma techniki( Paco tez w tym za dobry nie jest) ale przy niekorzystnym wyniku by wchodził i pewnie wiekszosc pilek by wygrywał.
PS: czesto jeden mecz decyduje o całym sezonie( ten sezon to dobrze pokazał)

0

a ja bym go sprzedal jakby sie trafila jakas dobra okazja. Mamy taką sytuacje przykladowo: 80min, przegrywamy 2-1, gra MSN, wchodzi Paco i co on moze zagwarantowac? Wrzutki i wygrywanie przez niego pojedynków głowkowych? Raczej nie(176cm). Minięcie dryblingiem 2 piłkarzy? Nie jest dryblerem.

12

chyba lepszego managera nie mógł sobie wyobrazić niz Pochettino. OBy Tottenham zdobył mistrzostwo wreszcie w przyszlym seoznie, bo ich sposob budowania zespolu, polityka transferowa jest jedna z najlapeszych w Europie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?