FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dybala niech sie obudzi, bo on w takim meczu powinien byc decydujacy
1
regularniejszy tak, lepszy nie
0
hahahahahahahah
0
Casemiro juz powinien zoltko byc
0
Navas co wyjął............
19
Nedved posyła genialne podanie w pole karne Realu do Trezegueta, ale Casillas piąstkuje wprost do Fernando Hierro
0
jakie jest wasze zdanie o grze Leona w reprezentacji?? Po eksperymentach z Rogerem, Obraniakiem, Boenischem czy Perquisem uwazalem ze nigdy wiecej do kadry piłkarskiej. Ale Leon to przez wielu uwazany jest za najlepszego siatkarza wiec jestem za
0
Jak poprosisz o puszke to Ci dadzą, a jak nic nie poaiesz to kubek. Przynajmniej u mnie tak jest
0
kiedy mozna sie spodziewac Sparrowa i spółki w dobrej jakosci w Internecie??
1
niby 3-0 ale napewno nie mozna powiedziec ze gładko. Dwa pierwsze sety to niezle biegał
0
Dla faniw tenisa: Murray vs del Poteo, czyli obrona vs atak
0
No to napisalas. Dembele rezerwowym? Przyznaje latwo go wyprowadzic z równowagi, ale jako rozgrywający jest bardzo dobry, balans cialem na najwyzszym poziomie. Vidal umie rozegrac. Dodałbym jeszcze Naingollana
0
napisales pomocnik, ktory nas uratuje, nie napisales ze niemozliwy do kupienia. Tak, Eriksen jest potrzebny jak nikt inny, idealny pomocnik do nas, to nie jest skrzydłowy. Dlaczego nie Alli?? Kolejne: Muossa Dembele, Pogba, Vidal, nawet ten Seri(wg innych, nie oceniam, nie widziałem), moze Saul
0
Eriksen, Thiago, Thiago, 3 w/w z Realu, Gundogan, Pjanic, Alli, podac jeszcze kilka nazwisk?
0
Jedyny? podam Ci 6 nazwisk bez myslenia ktorzy moga zmienic srodek pola
0
juz jedna perełka na LO odeszła, takze sie nie zdziwie jak podobnie skonczy kolejna
13
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_61759.jpg?0
1
jak tylko Jacob usiadł w celi byłem pewny ze to bedzie Awokado :D
2
Obrony ManU nawet w takim wieku wiele druzyn nie daloby rady pokonac :D
1
Denis nic nie pokazał bo grał bardzo mało minut. W porównaniu z Gomesem czy Rafinha. Statystyk dokladnych nie znam, ale nie zdziwie sie jak zagrał podobna ilosc minut co Alena
0
Rafinha ma liczby, ale sama jego gra jest bardzo słaba. Jako pomocnikowi brakuje mu wszystkiego oprocz liczb
1
Już bylo sprawdzone. Gomes i Rafinha mieli wzmocnic nasz pomoc i nic. O Denisie nie pisze bo wg mnie grajac w co 5 spotkaniu kilka minut nawet Messi by nic nie pokazał. Jego nie mozna ocenic
4
Seri bylby dobrym transferem gdybysmy mieli pomoc za najlepszych lat, albo taką ktora nie boi sie piłki. Na ławkę w meczach z slabszymi druzynami- idealny. Ale czy on sobie poradzi np z Realem, czy polfinale LM?
1
w Barcelonie tak sie nie gra, ale jak widze ile Neymar juz roznych zmarnowal to taki Eriksen by nam idealnie je wykonywał + w kazdym meczu umie poslac piłke a'la Messi do Alby( za obroncow). Jest to urodzony piłkarz do grania za napastnikiem; ma tez duze zdolnosci do regulowania tempa gry
2
zarzad kupując Eriksena ,, spłaci" wszystkie minusy jakie ma u mnie. Przeciez to jest idelany pomocnik do nas
1
jak zawsze za Wawrinką, ale ostatnio znowu Nadal zaczyna grac, a Nadal w 70% przygotowany do turnieju na ''mączce" moze wygrac
0
a gdyby miec na transefry 200mln moze by starczyly na te transfery
0
ale ja nie napisalem zebym sciagnal kogos z Top. Wielu mnie wysmieje ale zamiast Paco bym wolal np Benteke, moze i nie ma techniki( Paco tez w tym za dobry nie jest) ale przy niekorzystnym wyniku by wchodził i pewnie wiekszosc pilek by wygrywał.
PS: czesto jeden mecz decyduje o całym sezonie( ten sezon to dobrze pokazał)
0
a ja bym go sprzedal jakby sie trafila jakas dobra okazja. Mamy taką sytuacje przykladowo: 80min, przegrywamy 2-1, gra MSN, wchodzi Paco i co on moze zagwarantowac? Wrzutki i wygrywanie przez niego pojedynków głowkowych? Raczej nie(176cm). Minięcie dryblingiem 2 piłkarzy? Nie jest dryblerem.
12
chyba lepszego managera nie mógł sobie wyobrazić niz Pochettino. OBy Tottenham zdobył mistrzostwo wreszcie w przyszlym seoznie, bo ich sposob budowania zespolu, polityka transferowa jest jedna z najlapeszych w Europie