3

@Rust_Cohle, chyba tak, biorąc pod uwagę jego popularność i zachwyty nad umiejętnościami

2

@MesQueUnClub96, mam nadzieję, że zakończenie meczu wpłynęło na Ciebie pozytywnie

0

@Tasde, też to pisałem, że za szybko się nimi ludzie podniecają. Przyszli mocniejszy przeciwnicy i nastąpiła weryfikacja

2

Bardzo dobrze, że Niemcy odpadli. Już jak nie szło to pokazywali swój charakter podły. Dobrze, że mają blisko do domów


Ciao

0

Dlaczego on nie końcu tego meczu hahahahaha

8

Komentarz usunięty

1

Ferran Torres podsumowanie XD Ja pierdziele

0

Bardzo duże mam wątpliwości co do tej sytuacji, chował rękę, ale nie zdążył. Nie wiem czy to nie powinien być karny

0

@macio_944, powinien poświęcić każdego, ale nie Rodriego, Nico czy Yamala. To skrzydła w Hiszpanii robią ogromną różnicę, a na boisku nie ma już Pedriego i dwóch skrzydłowych. Dramat

1

Gratulacje ściągnięcia najlepszych zawodników ofensywnych, beznadziejny trener

1

Jak można było zdjąć Yamala, Hiszpania przestała grać w piłkę

1

Typowe niemieckie charaktery jak coś nie idzie po ich myśli :)

0

@SinMistico, piec to on miał w pierwszej połowie

0

Kroos w końcu po piętnastym faulu się doczekał kartki, brawo sędzia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oj żeby to zdjęcie Yamala nie wyszło Hiszpanii bokiem

0

Kroos kartek nie dostaje, takie mamy zasady

1

Oby Hiszpania jak najszybciej wyprowadziła skuteczną kontrę. Nico i Lamine mają do tego możliwości

5

@tarczon, jak można takie głupoty powielać xD

4

Klepią sobie piłeczkę, Morata dostanie piłkę i Niemcy biegną z kontrą. Ech

34

Ile razy musi sfaulować Kroos żeby otrzymać żółtą kartkę?

7

@FabianekMrozek, dziękujemy za opinię twardy chłopie

Zdziwisz się jeśli wyjdzie, że to coś poważniejszego

Twardy chłopie

0

@agaFCB, kolejny raz miałaś rację w sprawie Alcaraza, fachowo oceniasz te mecze

0

@Puyolex, może obie opcje są prawdziwe

1

A to tylko przedwstęp, ponieważ już o 21 boski Cristiano wychodzi na boisko

0

Dopiero jedna żółta kartka, żart w wykonaniu sędziego

3

Zero usprawiedliwienia dla decyzji sędziego w sprawie braku żółtej, a być może nawet czerwonej dla Niemca. Najpierw ostry faul na Pedrim, a chwilę później faul na Yamalu, a typ nawet nie ma żółtej XD piłka nożna i sędziowie są beznadziejni

2

Jahahahaha, jego już na boisku by. Nie powinno XD

5

On nie dał kartki? XD

0

Wstawaj kudłaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?