FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle, chyba tak, biorąc pod uwagę jego popularność i zachwyty nad umiejętnościami
2
@MesQueUnClub96, mam nadzieję, że zakończenie meczu wpłynęło na Ciebie pozytywnie
0
@Tasde, też to pisałem, że za szybko się nimi ludzie podniecają. Przyszli mocniejszy przeciwnicy i nastąpiła weryfikacja
2
Bardzo dobrze, że Niemcy odpadli. Już jak nie szło to pokazywali swój charakter podły. Dobrze, że mają blisko do domów
Ciao
0
Dlaczego on nie końcu tego meczu hahahahaha
8
Komentarz usunięty
1
Ferran Torres podsumowanie XD Ja pierdziele
0
Bardzo duże mam wątpliwości co do tej sytuacji, chował rękę, ale nie zdążył. Nie wiem czy to nie powinien być karny
0
@macio_944, powinien poświęcić każdego, ale nie Rodriego, Nico czy Yamala. To skrzydła w Hiszpanii robią ogromną różnicę, a na boisku nie ma już Pedriego i dwóch skrzydłowych. Dramat
1
Gratulacje ściągnięcia najlepszych zawodników ofensywnych, beznadziejny trener
1
Jak można było zdjąć Yamala, Hiszpania przestała grać w piłkę
1
Typowe niemieckie charaktery jak coś nie idzie po ich myśli :)
0
@SinMistico, piec to on miał w pierwszej połowie
0
Kroos w końcu po piętnastym faulu się doczekał kartki, brawo sędzia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oj żeby to zdjęcie Yamala nie wyszło Hiszpanii bokiem
0
Kroos kartek nie dostaje, takie mamy zasady
1
Oby Hiszpania jak najszybciej wyprowadziła skuteczną kontrę. Nico i Lamine mają do tego możliwości
5
@tarczon, jak można takie głupoty powielać xD
4
Klepią sobie piłeczkę, Morata dostanie piłkę i Niemcy biegną z kontrą. Ech
34
Ile razy musi sfaulować Kroos żeby otrzymać żółtą kartkę?
7
@FabianekMrozek, dziękujemy za opinię twardy chłopie
Zdziwisz się jeśli wyjdzie, że to coś poważniejszego
Twardy chłopie
0
@agaFCB, kolejny raz miałaś rację w sprawie Alcaraza, fachowo oceniasz te mecze
0
@Puyolex, może obie opcje są prawdziwe
1
A to tylko przedwstęp, ponieważ już o 21 boski Cristiano wychodzi na boisko
0
Dopiero jedna żółta kartka, żart w wykonaniu sędziego
3
Zero usprawiedliwienia dla decyzji sędziego w sprawie braku żółtej, a być może nawet czerwonej dla Niemca. Najpierw ostry faul na Pedrim, a chwilę później faul na Yamalu, a typ nawet nie ma żółtej XD piłka nożna i sędziowie są beznadziejni
2
Jahahahaha, jego już na boisku by. Nie powinno XD
5
On nie dał kartki? XD
0
Wstawaj kudłaty