FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo mi się podobają Lexusy, czy ktoś z użytkowników La Rambli posiada auto tej marki?
1
@maroon, a czy ja gdzieś napisałem, że mi cokolwiek przeszkadza? U nas się utarło w społeczeństwie narzekanie na parawany, a patrząc na to jak to wygląda tam to chyba te parawany nie są takie złe.
Mnie osobiście ani jedna ani druga opcja nie rusza i jest mi obojętna. Nie wyskakuj od razu z atakiem, nabuzowany jakiś jesteś
8
@Roobo, niech Hiszpania zakręci całą Francją i awansuje do finału
5
@draxidox, patrząc na to nie wiem czy te parawany to rzeczywiście taki kłopot
0
@Barcasub, ogromne pieniądze jak za jakość jaką ten zawodnik daje Barcelonie. Właściwie to on nie daje jakości
1
@Barcasub, szkoda, ubolewam
4
@chavez, oby w takim samym tempie opuścił Barcelonę
1
@mr Barca, czytałem I tym, przerażające i ciężko sobie w ogóle wyobrazić co czują w takiej sytuacji rodzice tego dziecka.
15
@Herato, żebyś się nie zdziwił jeśli Urugwaj czy Kolumbia to wezmą
0
@Safrani, ogromne mandaty, zabierają prawo jazdy, zabierają auta, a ludzie wciąż jeżdżą po alkoholu :D
0
@rasta212, dlatego oby piłkarze typu Lenglet jak najszyciej pożegnali się z klubem
1
Dla mnie to jest niezrozumiałe, że są piłkarze, którzy w zasadzie od kilku sezonów nie grają zupełnie nic, idą na wypożyczenia, a jak chcą je kupić inne kluby to Ci piłkarze wciąż mają wygórowane wymagania xD
Jak taki chłop może mieć wciąż wysokie wymagania jeśli nie gra w piłkę i odbija się od klubów?
2
@NeroTFP1, coś w tej Brazylii poszło nie tak chyba
3
@Rust_Cohle, bardzo dobrze, że Urugwaj awansował, Brazylia jest beznadziejna i szkoda, że nie odpadli już w grupie.
3
@barcanawieki, ja w jego płaczu i tym co robi na boisku również upatruję wiele teatru :) Nie ufam jego zachowaniom ani trochę. Jak ktoś ma nierówno pod sufitem to i się płakać na zawołanie nauczy
0
@mekston, jeśli wymienia całą podłogę wiąże się to z jakimiś karami?
1
@mekston, oby dziś skutecznie wylądował w żwirze
0
@Faro, Araujo zachowanie imienia Viniciusa Juniora, żałośnie to zrobił. Wstyd, ale pewnie kolejny raz będzie udawał, że co złego to nie on
0
Brazylia do domu, świetna informacja. Do pełni szczęścia zabrakło tylko tego żeby Anglicy odpadli :D
0
@Ojciec5tkidzieci, boję się, ponieważ ludzie którzy grają z Vegetą w gierkę tajemniczo znikają
0
@VegetaPolska, trzeba było go lać jak Cię oskarżał bez powodu.
Z takimi trzeba krótko
0
@VegetaPolska, zejdź na ziemię chłopie
0
@VegetaPolska, sugerujesz mi, że chcesz zachować spokój, bo jak się naładujesz to może być problem.
Co masz na myśli?
0
@VegetaPolska, dobrze, że nie 100mln. Przestań odpływać
0
@VegetaPolska, grozisz mi?
0
@VegetaPolska, tego Twojego pieprzenia to się nie da czytać, Ty się też naładowujesz i wychodzi jak hehe wychodzi
9
@Kapitan hawk, Depay to trochę taki Ferran z Holandii
1
@FcPortoFan1999, bo Szwajcaria ma lepszych piłkarzy i zapewne trenera
7
Awansuje beznadziejna drużyna, no niestety
1
Dlaczego on mu podał piłkę?