0

Bardzo mi się podobają Lexusy, czy ktoś z użytkowników La Rambli posiada auto tej marki?

1

@maroon, a czy ja gdzieś napisałem, że mi cokolwiek przeszkadza? U nas się utarło w społeczeństwie narzekanie na parawany, a patrząc na to jak to wygląda tam to chyba te parawany nie są takie złe.

Mnie osobiście ani jedna ani druga opcja nie rusza i jest mi obojętna. Nie wyskakuj od razu z atakiem, nabuzowany jakiś jesteś

8

@Roobo, niech Hiszpania zakręci całą Francją i awansuje do finału

5

@draxidox, patrząc na to nie wiem czy te parawany to rzeczywiście taki kłopot

0

@Barcasub, ogromne pieniądze jak za jakość jaką ten zawodnik daje Barcelonie. Właściwie to on nie daje jakości

1

@Barcasub, szkoda, ubolewam

4

@chavez, oby w takim samym tempie opuścił Barcelonę

1

@mr Barca, czytałem I tym, przerażające i ciężko sobie w ogóle wyobrazić co czują w takiej sytuacji rodzice tego dziecka.

15

@Herato, żebyś się nie zdziwił jeśli Urugwaj czy Kolumbia to wezmą

0

@Safrani, ogromne mandaty, zabierają prawo jazdy, zabierają auta, a ludzie wciąż jeżdżą po alkoholu :D

0

@rasta212, dlatego oby piłkarze typu Lenglet jak najszyciej pożegnali się z klubem

1

Dla mnie to jest niezrozumiałe, że są piłkarze, którzy w zasadzie od kilku sezonów nie grają zupełnie nic, idą na wypożyczenia, a jak chcą je kupić inne kluby to Ci piłkarze wciąż mają wygórowane wymagania xD

Jak taki chłop może mieć wciąż wysokie wymagania jeśli nie gra w piłkę i odbija się od klubów?

2

@NeroTFP1, coś w tej Brazylii poszło nie tak chyba

3

@Rust_Cohle, bardzo dobrze, że Urugwaj awansował, Brazylia jest beznadziejna i szkoda, że nie odpadli już w grupie.

3

@barcanawieki, ja w jego płaczu i tym co robi na boisku również upatruję wiele teatru :) Nie ufam jego zachowaniom ani trochę. Jak ktoś ma nierówno pod sufitem to i się płakać na zawołanie nauczy

0

@mekston, jeśli wymienia całą podłogę wiąże się to z jakimiś karami?

1

@mekston, oby dziś skutecznie wylądował w żwirze

0

@Faro, Araujo zachowanie imienia Viniciusa Juniora, żałośnie to zrobił. Wstyd, ale pewnie kolejny raz będzie udawał, że co złego to nie on

0

Brazylia do domu, świetna informacja. Do pełni szczęścia zabrakło tylko tego żeby Anglicy odpadli :D

0

@Ojciec5tkidzieci, boję się, ponieważ ludzie którzy grają z Vegetą w gierkę tajemniczo znikają

0

@VegetaPolska, trzeba było go lać jak Cię oskarżał bez powodu.

Z takimi trzeba krótko

0

@VegetaPolska, zejdź na ziemię chłopie

0

@VegetaPolska, sugerujesz mi, że chcesz zachować spokój, bo jak się naładujesz to może być problem.

Co masz na myśli?

0

@VegetaPolska, dobrze, że nie 100mln. Przestań odpływać

0

@VegetaPolska, grozisz mi?

0

@VegetaPolska, tego Twojego pieprzenia to się nie da czytać, Ty się też naładowujesz i wychodzi jak hehe wychodzi

9

@Kapitan hawk, Depay to trochę taki Ferran z Holandii

1

@FcPortoFan1999, bo Szwajcaria ma lepszych piłkarzy i zapewne trenera

7

Awansuje beznadziejna drużyna, no niestety

1

Dlaczego on mu podał piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?