0

Oby Anglicy niedługo szukali samolotu do swojego kraju

0

Sędzia mógłby zakończyć nasze cierpienie przechodząc od razu do rzutów karnych

2

Kopnął piłkę, piłka odbiła się w głowę, a ten leży i udaje, że go kopnął w głowę stopą. Ja pierdziele, niech ten spektakl się kończy

0

W tym meczu nic się nie dzieje, mogliby grać do jutra i nikt nie strzeli bramki, potężny poziom

0

Iga gdyby ogarnęła się z tym odpadnięciem wcześniej to by mogła wrócić razem z Hurkaczem. Byłoby im raźniej

0

@Alex1995, XD przestan.

0

Gdyby Iga gryzła trawę to by w końcu zaczęła grać na ziemi hehe

1

@FcPortoFan1999, Ty nie jesteś osobą, której zdanie brałbym pod uwagę w kwestii oceny meczów

3

Kibice na meczu bawią się dobrze chyba tylko dlatego, że są pijani i średnio oceniają to jak wygląda ten mecz

Może i zapłacili za bilety na mecz i podróż, ale za to mogą obejrzeć gówniany mecz

6

@Alex1995, a komu ona ma się tłumaczyć? Tobie?

0

Świetny mecz, dziękujemy za kolejną gównianą połowę

4

Kolejny mecz w którym w sumie obie ekipy mogłyby pojechać do domu

0

@mekston, no dokładnie. Moim zdaniem cały czas była mowa o tym, że on nie dostaje żółtej kartki, a nie o tym, że za zagranie na Pedrim powinien dostać czerwoną. Nie wiem w jakich meczach widziałeś czerwone za takie zagrania @Lionel_Messi10

1

@AFA, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby myśleć o czerwonej kartce przy takim przewinieniu.

Czerwona to powinien dostać za ilość fauli, którą popełnił, a nie za jedno przewinienie

1

@Rust_Cohle, zawsze działało

0

Przecież Szwajcar wybijał piłkę za boisko. Orsato kolejny genialny sędzia

0

@Azi, dlaczego?

0

Max chyba szukał Pereza w tym żwirze

0

@Sulimo, nie chodzi o to, że go nie lubię. Jeśli chciałbym żeby ktoś inny był lepszy niż on to znaczy, że jestem za rywalizacją, która sprawi, że będzie się musiał spinać jeszcze bardziej.

W sezonach kiedy rządził Hamilton byłem za tym żeby Verstappen wygrywał :) Nie jestem za żadnym konkretnym kierowcą.

To, że potrafię ocenić sytuację z zeszłego tygodnia gdzie dał dupy i go skrytykowałem nie oznacza, że go nie lubię.

0

@FcPortoFan1999, mógłby Pan Oskar, używać właściwie przeciwników

2

Oby to był początek problemów Red Bulla w kwalifikacjach oraz w całym GP

0

Sergio Perez kolejny cudowny występ

2

To oby los sprawił, że będziemy mogli niedługo pomachać również dla Brazylii :)

0

@takisobiektos, bardzo dobre euro to chyba ocena, która nie pasuje do kogoś kto aspiruje do bycia najlepszym na świecie.

@mekston, zgoda, gra lepiej, ale oczekuje się od niego bardzo dużo, a daje ułamek tego wszystkiego

@NeroTFP1, jak śmiesz tak o nim mówić?

@Stinger_, a kto dostanie złotą piłkę?

2

@tristan87, dziwne ma pismo ten Kroos, niemiecki mi się jakoś inaczej kojarzył

0

Czy występy Kyliana Mbappe można porównać do tego co prezentuje Cristiano Ronaldo na tych ME?

15

Francja jest w półfinale, a wciąż nie strzeliła bramki z gry? Niesamowita drużyna, oby Hiszpania ich odprawiła do domu

2

Niesamowitych emocji dostarcza to spotkanie

3

@aldewir, ale byłby płacz

0

@Herato, @FcPortoFan1999 co on pisze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?