0

@Alex1995, nie wiem, nie znam się na tenisie

1

@AxelF, z @pt9, napisali przecież wyżej.


0

@JimMorrisonFCB, kto wie, może się doczekamy.

Choć oby nie

1

Oj Iga Iga, do Radwańskiej to Ci jeszcze brakuje trochę

1

@Rust_Cohle, czekaj sprawdzę.

Byłbym trochę zaskoczony gdybyś nie dał pod niektórymi dyskusjami, w końcu wspólny wróg łączy

2

@Rust_Cohle, jeszcze brakuje

“Gówno mnie obchodzi co o tym myślisz, zdania nie zmienię”

I byłbyś jak jeden dosyć popularny użytkownik

1

@Rust_Cohle, ale herby rozdawałeś i aktywny byłeś, miałeś zniknąć całkowicie

2

@KrychaFCB, a się dosiadła

Prawie jak do obfitego obiadu

1

@Deviler, niezły hajs tam musi być jeśli gość raz na rok wychodzi do ringu

1

@Rust_Cohle, widocznie tylko ban może Cię skutecznie powstrzymać

2

Jeśli chciałeś być jak Xavi to Ci wyszło @Rust_Cohle, gratuluję

9

@pinasmeister, przez przypadek z tiktoka na of, nieźle

0

@Katalończyk 99, tak mi się obiło o uszy

0

Tak samo jak niektórzy wrócili tak samo szybko znikną coś czuję

2

@Rust_Cohle, ja to podsumuje słowami

“Jaki ojciec taki syn”


3

@norbo80, przecież jesteś

20

@Bulbulator, potrafił czasem dobrze kopnąć piłkę z tego co kojarzę

5

@MichuZ44, kiedy tam byłem to swoim zachowaniem starałem oddać się jak największy szacunek temu miejscu, a te piosenki raczej temu nie służą. Moim
Zdaniem zachowanie średnie

0

@barcelonaLM, Djokovic jest słaby

0

@MesQueUnClub96, też dziś chwilę oglądałem mecz Panów, Borges oraz jakiś tam Czech i muszę przyznać, że jestem nieco zażenowany regularnością Portugalczyka, a właściwie jej brakiem

4

@Arden, czy można oznaczać?

1

@HighestInTheRoom, jesli ktos jezdzi starym autem to prawdopodobnie strata nawet takiego i tak go zaboli. Raczej po alkoholiku, który jeździ pijany za kółkiem nie spodziewam się milionów na koncie

12

@DLFCB, wprowadzili już tak ostre prawo jeśli chodzi o alkoholików za kółkiem, a ludzie wciąż jeżdżą pijani. Niesamowite

0

@maroon, nie odpowiem Ci na to pytanie, nie wiem

9

@ProMILs, Gepard Romero myl mu plecy

0

@Explode, Eric Garcia wraca, bo ktoś musi zastąpić Araujo. Oriol zaś to klasa sama w sobie i ktoś musi trzymać środek pola drużyny Flicka

0

Laporta rozważa powrót Alemanego? Ciekawe czy Alemany chciałby wrócić do takiego cyrku, który tworzy Laporta

1

@DLFCB, to musi byc jakiś fotomontaż XD

0

@Arden, żadna strata

1

@szymonekk, podjedź lepiej do mechanika jakiegoś sprawdzonego, może u Ciebie dzieje się coś złego, a Ty sam tego nie zauważysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?