FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alex1995, nie wiem, nie znam się na tenisie
1
@AxelF, z @pt9, napisali przecież wyżej.
0
@JimMorrisonFCB, kto wie, może się doczekamy.
Choć oby nie
1
Oj Iga Iga, do Radwańskiej to Ci jeszcze brakuje trochę
1
@Rust_Cohle, czekaj sprawdzę.
Byłbym trochę zaskoczony gdybyś nie dał pod niektórymi dyskusjami, w końcu wspólny wróg łączy
2
@Rust_Cohle, jeszcze brakuje
“Gówno mnie obchodzi co o tym myślisz, zdania nie zmienię”
I byłbyś jak jeden dosyć popularny użytkownik
1
@Rust_Cohle, ale herby rozdawałeś i aktywny byłeś, miałeś zniknąć całkowicie
2
@KrychaFCB, a się dosiadła
Prawie jak do obfitego obiadu
1
@Deviler, niezły hajs tam musi być jeśli gość raz na rok wychodzi do ringu
1
@Rust_Cohle, widocznie tylko ban może Cię skutecznie powstrzymać
2
Jeśli chciałeś być jak Xavi to Ci wyszło @Rust_Cohle, gratuluję
9
@pinasmeister, przez przypadek z tiktoka na of, nieźle
0
@Katalończyk 99, tak mi się obiło o uszy
0
Tak samo jak niektórzy wrócili tak samo szybko znikną coś czuję
2
@Rust_Cohle, ja to podsumuje słowami
“Jaki ojciec taki syn”
3
@norbo80, przecież jesteś
20
@Bulbulator, potrafił czasem dobrze kopnąć piłkę z tego co kojarzę
5
@MichuZ44, kiedy tam byłem to swoim zachowaniem starałem oddać się jak największy szacunek temu miejscu, a te piosenki raczej temu nie służą. Moim
Zdaniem zachowanie średnie
0
@barcelonaLM, Djokovic jest słaby
0
@MesQueUnClub96, też dziś chwilę oglądałem mecz Panów, Borges oraz jakiś tam Czech i muszę przyznać, że jestem nieco zażenowany regularnością Portugalczyka, a właściwie jej brakiem
4
@Arden, czy można oznaczać?
1
@HighestInTheRoom, jesli ktos jezdzi starym autem to prawdopodobnie strata nawet takiego i tak go zaboli. Raczej po alkoholiku, który jeździ pijany za kółkiem nie spodziewam się milionów na koncie
12
@DLFCB, wprowadzili już tak ostre prawo jeśli chodzi o alkoholików za kółkiem, a ludzie wciąż jeżdżą pijani. Niesamowite
0
@maroon, nie odpowiem Ci na to pytanie, nie wiem
9
@ProMILs, Gepard Romero myl mu plecy
0
@Explode, Eric Garcia wraca, bo ktoś musi zastąpić Araujo. Oriol zaś to klasa sama w sobie i ktoś musi trzymać środek pola drużyny Flicka
0
Laporta rozważa powrót Alemanego? Ciekawe czy Alemany chciałby wrócić do takiego cyrku, który tworzy Laporta
1
@DLFCB, to musi byc jakiś fotomontaż XD
0
@Arden, żadna strata
1
@szymonekk, podjedź lepiej do mechanika jakiegoś sprawdzonego, może u Ciebie dzieje się coś złego, a Ty sam tego nie zauważysz