FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87, to Ty zwiedziłeś dosyć sporo jak całą Polskę udało Ci się zaliczyć + sporo krajów w okolicy. Wciąż jesteś jakoś związany z taką robotą?
2
@kuz, chcesz powiedzieć, że w każdej restauracji w Polsce ludzie mają skwaszone miny, a Turcy mają zupełnie inne podejście do pracy, bo trafiłeś na hotel, w którym spotkałeś fajnych ludzi?
0
@Joe_Barbaro, a gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz za granicą?
1
@MesQueUnClub_87, no to ja widzę, że to już nie tylko województwa w Polsce, a robi się z wczorajszej rozmowy sprawa międzynarodowa :)
1
@Emhyr, w Krakowie w niektórych rejonach ludzie czuli, podobnie w Miechowie czy Mysłowicach
0
@Toretto, na co Cię nie stać?
1
@Lionel_Messi10, super wiadomość
4
@MesQueUnClub_87, racja, jak wyborca PiS może oglądać TVP Info, wczorajsza debatę i wciąż na nich głosować? Niestety nie wiem, ale ludzie mają ogromny problem.
1
@Janas11224, nie przejmuj się, bo niedługo paliwo będzie o co najmniej złotówkę droższe :D
59
@zadafcb, chłop cały rok czekał żeby to napisać
2
@Janas11224, to dzięki rządom PiS mogłeś pozwolić sobie na RS3, kochajmy PiS ponad wszystko.
Za rządów Tuska nie miałeś takiego auta
16
@DaPidejpi, zawsze jak wyrażasz opinie na jakiś temat to musisz przy okazji kogoś obrażać?
Zachowujesz sie jak Tusk czy Morawiecki
0
@macio_944, chyba Ty hehe
1
@macio_944, tylko PiS Macio
0
@BorzyKrzys, jakie są zasady, bo ja kota w worku nie biorę
7
@barcowy1899, na co czekacie jak on nie żyje?
0
@Danny Gaucho, o, wyszedł już z więzienia?
1
@koziar, utwierdziła żeby nie głosować na PiS ani PO. Wybiorę miedzy Konfederacją, a Trzecią Drogą
0
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub_87, jesteś ode mnie starszy, mam do Ciebie szacunek, ufam Ci.
Gratuluje osiągnięcia. Wszystkiego dobrego.
3
@Derean, właśnie ja się do tego nie nadaje, bo nerwowo bym chyba nie wytrzymał.
@Malkey95, wszystkiego dobrego życzę :)
@kubaa3, @Kidd, mam nadzieję, że już niedługo dopniecie swego Panowie.
@P33ck, ktoś musi
@MesQueUnClub_87, możesz to jakoś udowodnić?
0
@PietrasCoelho, opowiedz mi o tym
9
Ciekawe czy w Polsce żyje ktoś kto robił już kupę w każdym województwie w Polsce
8
PiS i PO to najgorsze co spotkało Polaków
0
@Nazio_87, oddasz głos na Holownie?
2
Bosak albo Hołownia, nie oddam głosu na nikogo innego
3
O, każdy w budżetówce dostanie podwyżkę. Mówimy również o tych do których jak się idzie to ciężko cokolwiek załatwić, bo piją kawkę i prowadzą dyskusje?
3
Tusk z Morawieckim do FAME MMA!!!
0
@kuz, bo ta debata po to została stworzona, oni mają tam na celu dowalić opozycji
5
PiS i PO to jest jedno i to samo gówno.