2

@MesQueUnClub_87, to Ty zwiedziłeś dosyć sporo jak całą Polskę udało Ci się zaliczyć + sporo krajów w okolicy. Wciąż jesteś jakoś związany z taką robotą?

2

@kuz, chcesz powiedzieć, że w każdej restauracji w Polsce ludzie mają skwaszone miny, a Turcy mają zupełnie inne podejście do pracy, bo trafiłeś na hotel, w którym spotkałeś fajnych ludzi?

0

@Joe_Barbaro, a gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz za granicą?

1

@MesQueUnClub_87, no to ja widzę, że to już nie tylko województwa w Polsce, a robi się z wczorajszej rozmowy sprawa międzynarodowa :)

1

@Emhyr, w Krakowie w niektórych rejonach ludzie czuli, podobnie w Miechowie czy Mysłowicach

0

@Toretto, na co Cię nie stać?

1

@Lionel_Messi10, super wiadomość

4

@MesQueUnClub_87, racja, jak wyborca PiS może oglądać TVP Info, wczorajsza debatę i wciąż na nich głosować? Niestety nie wiem, ale ludzie mają ogromny problem.

1

@Janas11224, nie przejmuj się, bo niedługo paliwo będzie o co najmniej złotówkę droższe :D

59

@zadafcb, chłop cały rok czekał żeby to napisać

2

@Janas11224, to dzięki rządom PiS mogłeś pozwolić sobie na RS3, kochajmy PiS ponad wszystko.

Za rządów Tuska nie miałeś takiego auta

16

@DaPidejpi, zawsze jak wyrażasz opinie na jakiś temat to musisz przy okazji kogoś obrażać?

Zachowujesz sie jak Tusk czy Morawiecki

0

@macio_944, chyba Ty hehe

1

@macio_944, tylko PiS Macio

0

@BorzyKrzys, jakie są zasady, bo ja kota w worku nie biorę

7

@barcowy1899, na co czekacie jak on nie żyje?

0

@Danny Gaucho, o, wyszedł już z więzienia?

1

@koziar, utwierdziła żeby nie głosować na PiS ani PO. Wybiorę miedzy Konfederacją, a Trzecią Drogą

0

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub_87, jesteś ode mnie starszy, mam do Ciebie szacunek, ufam Ci.

Gratuluje osiągnięcia. Wszystkiego dobrego.

3

@Derean, właśnie ja się do tego nie nadaje, bo nerwowo bym chyba nie wytrzymał.

@Malkey95, wszystkiego dobrego życzę :)

@kubaa3, @Kidd, mam nadzieję, że już niedługo dopniecie swego Panowie.

@P33ck, ktoś musi

@MesQueUnClub_87, możesz to jakoś udowodnić?

0

@PietrasCoelho, opowiedz mi o tym

9

Ciekawe czy w Polsce żyje ktoś kto robił już kupę w każdym województwie w Polsce

8

PiS i PO to najgorsze co spotkało Polaków

0

@Nazio_87, oddasz głos na Holownie?

2

Bosak albo Hołownia, nie oddam głosu na nikogo innego

3

O, każdy w budżetówce dostanie podwyżkę. Mówimy również o tych do których jak się idzie to ciężko cokolwiek załatwić, bo piją kawkę i prowadzą dyskusje?

3

Tusk z Morawieckim do FAME MMA!!!

0

@kuz, bo ta debata po to została stworzona, oni mają tam na celu dowalić opozycji

5

PiS i PO to jest jedno i to samo gówno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?