0

@Objectivo, i wzajemnie :)

0

@LM10GOAT, czyżbyś miał wakacje przez skrzydłowego Realu?

0

@tbas, zabawnie będzie jeśli Vinicius kolejny raz uniknie jakiejkolwiek kary poza czerwoną kartką :D

0

@Objectivo, w porządku, nie chce mi się dłużej o piłkarzu tego typu tak długo dyskutować :)

0

@Objectivo, mylisz się i to bardzo grubo. Poczuł, że w La Liga nikt go nie kara za jego gowniane zachowanie i trwa w tym najlepsze, a Ty jeszcze go bronisz :D

0

@AmigoBlancos, każdy piłkarz powinien mieć wywalone na to co mówią do niego kibice, niezależnie od tego jakiego jest koloru skóry. Na większość piłkarzy coś mówią, ile razy Ronaldo czy Messi słyszał coś z trybun, a nawet nie zwracali na to uwagi albo ironicznie się uśmiechali?

To piłkarz klasy światowej schodząc z boiska wraca do swojego luksusowego auta, domu. Jest dużo wyżej niż każdy kibic znajdujący się na trybunach. Vinicius powinien zająć się grą, wtedy banda przygłupów z trybun zauważy, że nie warto się w ogóle produkować i będzie mieć spokój. Jednak jemu nie o grę chyba chodzi tak do końca, zwłaszcza kiedy wynik jest na niekorzyść

0

@Objectivo, bo wie, że nie może sobie pozwolić na pajacerke i trzyma język za zębami.

0

@Objectivo, problem leży w La Liga, bo w Hiszpanii od samego początku nikt go nie utemperował i pozwolił dyskutować, gestykulować, robić wszystko na co sędziowie w Lidze Mistrzów mu nie pozwalają. Niech się skupi na grze i zobaczy czy może wtedy nie osiągnie swojego efektu.

8

@Lionel_Messi10, drąży temat Twojego durnowatego zachowania, które regularnie tutaj powtarzasz :D

0

@Objectivo, oczywiście, że tak. Nigdzie nie napisałem, że takie zachowania trybun pochwalam, bo to również jest coś co nie powinno mieć miejsca. Jednak Vinicius od wielu meczów zachowuje się jak prostak i jego postawa również powinna ulec zmianie

3

@Lionel_Messi10, ale Ty jesteś zabawny człowieczek :D

1

@supraomnes1, to tylko pokazuje jak chory jest dzisiejszy świat gdzie dużo osób go broni, a mało kto spróbuje porozmawiać przekazując, że to być może w nim jest problem :D

0

@Sulimo, moim zdaniem do Viniego, bo wypalił po tym akurat po akcji z graczem Realu.

@tbas, dokładnie, nagle zaczynaja się akcje obronne :p

0

Dzisiaj po faulu zawodnika Betisu na Navasie jeden z komentatorów powiedział, że czerwone kartki i zawieszenia powinny być tylko za tego typu sytuacje, a nie za pokazywanie czegokolwiek na palcach w kierunku trybun, bo to są rzeczy nieważne, którymi nie ma się co przejmować. Zabawna wypowiedz, nie powiem

2

Derby Sevilli o których nikt nie będzie pamiętał

1

@VegetaPolska, żebyś tylko zaraz nie pisał swoich kolejnych żali na temat kobiet, bo córki Guardioli to dosyć wysokie progi

1

@VanBest, tak będzie najlepiej ;)

19

@kynio302, Guardiola jest piękny

1

@VanBest, nie ma możliwości żeby sprawdzić dostępność w sklepie w internecie/zadzwonić bezpośrednio do sklepu?

3

Z której strony nie spojrzeć to Vinicius dostał dziś to co wielu chciało zrobić już dawno. Niesamowity prostak i cham boiskowy. Nie pochwalam przemocy, ale nie dziwie się scenom, które mogliśmy obejrzeć w Valencii

3

Bardzo dobrze Vinicius!!! Na te chwile właśnie czekałem

3

Oby BVB w tym sezonie zdobyło mistrzostwo w Niemczech. Nawet jeśli Bayern będzie w grupie z Barceloną w LM to jakie to ma znaczenie? Jeśli kolejny raz Blaugrana da ciała to oznacza, że coś jest w klubie nie tak, bo aktualnego zespołu z Monachium klub z najwyższej półki bać się nie powinien

0

@Nieznajomy, ja w Krakowie przy solidnym internecie również nie narzekałem :)

0

@Nieznajomy, a gdzie i jak oglądasz?

0

@Nieznajomy, kiedyś bardzo dużo ludzie na to narzekali, ja osobiście wcześniej nie miałem tak dużo problemów, a teraz rzadko kiedy oglądam :)

0

@Bartula, co tam się dzieje tym razem?

3

@Survier, niezła próba ataku na gorące

7

@tomek8756, świadomość na wysokim poziomie

4

@Sulimo, miałem w życiu jedną bardzo bliską osobę, do której na pogrzeb nie poszedłem i nie żałuje tej decyzji. Nawet nigdy nie pojawiłem się na cmentarzu u tej osoby i tego nie żałuję. Indywidualna sprawa, ja za to co przeżyłem z tym człowiekiem za jego życia nie chce o nim nawet pamiętać.

1

@Przemek2323, co to za zasady, że tak długo można L4 ciągnąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?