0

Lisek idzie na całość zobaczymy co to da

2

@ddanioofcb realnie szanse mają lisek, nowicki, fajdek jak dla mnie to pewniaki. oprocz tego może medal zdobędą haratyk lub bukowiecki sztafeta kobieca 4x400 i lewandowski no i właściwie to nie widze więcej szans. Szanse na 7 są ale musiało by sie sprawdzić wszystko co podałem a biorąc pod uwage że haratyk i bukowiecki startują w tej samej dyscyplinie i konkurencja też nie śpi to śmiem wątpić w te 7 medali.

1

@Janiama liczę na złoto liska.

0

@NeroTFP babiarz i szaranowicz zawsze uwielbiałem ich komentarz na igrzyskach czy mistrzostwach.

3

Ale pojedynek Rosjanki z ukrainka w skoku wzwyż coś nieprawdopodobnego

1

@Tiisso w mieszanej w eliminacjach biegła

0

@Janiama niestety oglądając naszych sportowców jak dotąd to nie są dobre mistrzostwa dla nas , oby to były złe miłego początki

0

@TheNekro94 nie i też byłem sceptycznie nastawiony do tego bo jak to gotham bez batmana? a jednak udało sie , serial pokazuje też jak nisko musiało upaść gotham by batman musiał sie pojawić.

0

@TheNekro94 opowiada o losach gotham przed pojawieniem sie Batmana, główną postacią jest detektyw James Gordon. tak jest na Netflixie

1

obejrzałem 6 pierwszych odcinków serialu Gotham i jako fan batmana powiem tak, niech to szlag jakie to jest dobre od bardzo dawna żaden serial nie wzbudził we mnie takiego zainteresowania. Polecam każdemu kto chociaż troche ogarnia losy I postacie z Batmana. Szacunek dla twórców za kawał dobrej roboty.

8

Brzeczek był dziś na meczu Milan - fiorentina bo myślał że Błaszczykowski nadal gra w Fiorentinie xD komentarze na TT takie piękne

0

Chiesa to jest kozak drybling i prowadzenie piłki ma nieziemskie

2

@Creative86 21.35 w planie jest

4

@daniel32778 żuału felisz

0

@Grubson06 chociaż udało mi się Cię rozbawić zawsze jakiś plus

0

@NGTRX można oczywiście ale nie co mecz.

0

Ten dembele to se chyba jaja robi , kolejna tansferowa porażka naszego zarządu

0

@SuperPatsonFCB dla mnie spalony w tej akcji bramkowej Valencii

0

@TheNekro94 być może po prostu warunki atmosferyczne dały o sobie znać komentatorzy mówili że temperatura w Doha sięga 38 stopni w cieniu

2

@Janiama szkoda wielka bo widać było że forma jest.

0

@NeroTFP dokładnie co by o katarczykach nie mówić to stadion i realizacja na najwyższym poziomie. Obawiam się tylko czy będzie miał kto wypełnić ten piękny stadion bo lekkoatletyka chyba nie jest sportem najbardziej cenionym w tym kraju, obym się mylił i każdy dzień obyśmy byli świadkami pełnego stadionu.

3

Właśnie rozpoczynają się MŚ w lekkoatletyce , królowa sportu wchodzi do gry, uwielbiam ten klimat MŚ w lekkiej, już nie mogę się doczekać startu polaków i medali naszych sportowców.

1

getafe nas wyjaśni niestety

0

Suarez zejdź z tego boiska wstydu nie rób

1

@ForcaMilosz kolton

1

@Volk pierwszy komentarz od samego Andrzeja kochanego XDD

0

@Veb1233 de gea? Wtf

0

@Confident. Uczyć się ma od suareza? Co to griez ma 16 lat i pierwszy sezon w poważnej piłce? Gość jest uksztaltowanym piłkarzem mistrzem świata problem tkwi w tym że trener nie ma na niego pomysłu a zarząd kupuje zawodników których u nas nie trzeba. Trzeba było ściągnąć typową 9-tke suareza na ławkę i tyle albo zmienić trenera który by miał pomysł na antka.

0

@Kubsoleon aktualnie nie

0

@RosjaninBut ta oddamy griezmana ,za rok kupimy innego zawodnika o podobnej kwocie i o dziwo też się będzie kopał po czole jak coutinho i antek. Zrozumcie że to nie u zawodników jest problem co pokazuje cou w Bayernie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?