FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lisek idzie na całość zobaczymy co to da
2
@ddanioofcb realnie szanse mają lisek, nowicki, fajdek jak dla mnie to pewniaki. oprocz tego może medal zdobędą haratyk lub bukowiecki sztafeta kobieca 4x400 i lewandowski no i właściwie to nie widze więcej szans. Szanse na 7 są ale musiało by sie sprawdzić wszystko co podałem a biorąc pod uwage że haratyk i bukowiecki startują w tej samej dyscyplinie i konkurencja też nie śpi to śmiem wątpić w te 7 medali.
1
@Janiama liczę na złoto liska.
0
@NeroTFP babiarz i szaranowicz zawsze uwielbiałem ich komentarz na igrzyskach czy mistrzostwach.
3
Ale pojedynek Rosjanki z ukrainka w skoku wzwyż coś nieprawdopodobnego
1
@Tiisso w mieszanej w eliminacjach biegła
0
@Janiama niestety oglądając naszych sportowców jak dotąd to nie są dobre mistrzostwa dla nas , oby to były złe miłego początki
0
@TheNekro94 nie i też byłem sceptycznie nastawiony do tego bo jak to gotham bez batmana? a jednak udało sie , serial pokazuje też jak nisko musiało upaść gotham by batman musiał sie pojawić.
0
@TheNekro94 opowiada o losach gotham przed pojawieniem sie Batmana, główną postacią jest detektyw James Gordon. tak jest na Netflixie
1
obejrzałem 6 pierwszych odcinków serialu Gotham i jako fan batmana powiem tak, niech to szlag jakie to jest dobre od bardzo dawna żaden serial nie wzbudził we mnie takiego zainteresowania. Polecam każdemu kto chociaż troche ogarnia losy I postacie z Batmana. Szacunek dla twórców za kawał dobrej roboty.
8
Brzeczek był dziś na meczu Milan - fiorentina bo myślał że Błaszczykowski nadal gra w Fiorentinie xD komentarze na TT takie piękne
0
Chiesa to jest kozak drybling i prowadzenie piłki ma nieziemskie
2
@Creative86 21.35 w planie jest
4
@daniel32778 żuału felisz
0
@Grubson06 chociaż udało mi się Cię rozbawić zawsze jakiś plus
0
@NGTRX można oczywiście ale nie co mecz.
0
Ten dembele to se chyba jaja robi , kolejna tansferowa porażka naszego zarządu
0
@SuperPatsonFCB dla mnie spalony w tej akcji bramkowej Valencii
0
@TheNekro94 być może po prostu warunki atmosferyczne dały o sobie znać komentatorzy mówili że temperatura w Doha sięga 38 stopni w cieniu
2
@Janiama szkoda wielka bo widać było że forma jest.
0
@NeroTFP dokładnie co by o katarczykach nie mówić to stadion i realizacja na najwyższym poziomie. Obawiam się tylko czy będzie miał kto wypełnić ten piękny stadion bo lekkoatletyka chyba nie jest sportem najbardziej cenionym w tym kraju, obym się mylił i każdy dzień obyśmy byli świadkami pełnego stadionu.
3
Właśnie rozpoczynają się MŚ w lekkoatletyce , królowa sportu wchodzi do gry, uwielbiam ten klimat MŚ w lekkiej, już nie mogę się doczekać startu polaków i medali naszych sportowców.
1
getafe nas wyjaśni niestety
0
Suarez zejdź z tego boiska wstydu nie rób
1
@ForcaMilosz kolton
1
@Volk pierwszy komentarz od samego Andrzeja kochanego XDD
0
@Veb1233 de gea? Wtf
0
@Confident. Uczyć się ma od suareza? Co to griez ma 16 lat i pierwszy sezon w poważnej piłce? Gość jest uksztaltowanym piłkarzem mistrzem świata problem tkwi w tym że trener nie ma na niego pomysłu a zarząd kupuje zawodników których u nas nie trzeba. Trzeba było ściągnąć typową 9-tke suareza na ławkę i tyle albo zmienić trenera który by miał pomysł na antka.
0
@Kubsoleon aktualnie nie
0
@RosjaninBut ta oddamy griezmana ,za rok kupimy innego zawodnika o podobnej kwocie i o dziwo też się będzie kopał po czole jak coutinho i antek. Zrozumcie że to nie u zawodników jest problem co pokazuje cou w Bayernie.