0

@Sinirsey ja już w dresie

0

@jaras121 nie dlatego, przez zachowanie. W ostatnim roku sporo ich poznalem i tyle

0

Komentarz usunięty

0

@jaras121 kojarzą mi sie z ruskimi

8

@Kessie a nie Etiopki?

7

@MYTO tu jest dużo miłośników Ukraincow i wrogo nastawionych do polek. Sama ukraińska gwara i akcent to minus 100 do atrakcyjności

0

@Comentateiro o Tobie też tu różne rzeczy piszą i pewnie mają racje

1

@FcPortoFan1999 na ta reklame tutaj sie nie zlapie, bo pewnie będzie gral ferran

0

Dawno nie grałem u buka, a sa tu spece od pewniaczków. Cos z tego macie poza minusowym saldo?

2

@Bolton fajnie grają chłopaki

0

@fotohobby fakt nie napisałem. Co do ich zachowań ktore mi nie odpowiadają, taki brak pokory, często pretensje do Polaków. I nie wymyślam sobie, bo mam dobra znajomą z pochodzenia Ukrainke, ale bardzo zasymilowaną, bo żyje tu ponad 20 lat i ona sama na nich gada jacy są zawzięci.

0

@th@les i tak z opłaceniem tych podatków pewnie żyjesz lepiej niz w Polsce

0

@DanielPlainview Lewy czy Haaland?

0

@fotohobby fajnie, ale Ty wybiegasz w przyszłości gdzie my będziemy starymi dziadami o ile będziemy. Mi chodzi o czasy obecne, to, że oni mają swoje środowiska gdzie gadają po swojemu i po co mają sie przestawiać na Polski czy dopasowywać w takiej sytuacji. W dodatku ich kultura jest daleka od naszej, przynajmniej dla mnie

0

@NeroTFP1 a co za różnica? Jak zabieraja gorzej wyksztalconym Polakom to jest ok? Np moja sąsiadka ostatnio szukała pracy i jej nie dostała w danym miejscu, bo wszystkie stanowiska sa zajęte. Przez kogo, no odpowidz sobie. Przykłady można mnożyć

0

@marcin62 opinia wyroczni marcinka z la rambli. To ze dla Ciebie jestem, nie znaczy, ze dla każdego. A Twoja niechęć juz dawno zauważyłem, gburowe polaczki też istnieją, dzieki za przypomnienie xD
Ja przynajmniej narzekam na prawdziwych ludzi, a ty mylisz neta z realem.
Ciekawe ilu tych ukraincow poznales i w jakich okolicznosciach. Poopowiadaj marcinku

0

@takisobiektos wpływa tak, że zabieraja miejsca u lekarza, miejsca pracy, mają jakies socjale itp. z zachowania są irytujacy bardziej niz Polacy.
Skoro to na Ciebie nie wpływa to niech wezmą tu statek uchodźców z kambodży, bo co to za różnica

0

@takisobiektos no nie wiem, ja w czasach covidu już ich wszedzie slyszalem. A wojna tez juz trwa ile, 2, 3 lata to w danych demografinczych powinno to być ujęte

2

@July_6_BcN nigdy w życiu xd

2

@takisobiektos tłumy Ukraińców to sa co najmniej od 2020 r, zwłaszcza w Warszawie i jak to sie przeklada na dzietność
@krycha2201 że nie będzie ich tylu, że nie wiesz czy człowiek ktorego mijasz to Polak czy Ukrainiec

1

Myślicie, że Polska jeszcze wróci do normy, czy już zawsze będzie spora część kraju Ukraińska?

2

@Lionel_Messi10 to teraz fota w koszulce

0

@pt9 współczuję tym Twoim pracownikom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czyhrynski oglądaj BCS bo ja tez zrobilem orzerwe chyba na rok, po kilku pierwszych odcinkach, ale potem wróciłem i jest naprawdę świetny, trzeba sie przemęczyć.
Serial który jest mniej znany a ja uwielbiam to Misfits i tez moge polecić.
Poza tym jeszcze Severance bardzo dobry

0

@Transu96 Christensen tańczył z Anką baciate, a Lewy się mści

0

@marcin62 na podstawie jego obserwacji gdy byl naszym trenerem X sezonów. Zwłaszcza przy linii pokazywal inteligencje xD

0

Xavi czeka na swoją kolej w Barcelonie. Mógł w tym czasie zbierać doświadczenie.
Inteligentny piłkarz, ale poza boiskiem czy na pewno?

0

@Zoker ostrzegam, a na co liczysz? Nie zglaszam ale i tak inaczej nie będzie

0

@Zoker ale ban poleci xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?