Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz chciał zgwałcić a nie zgwalcil, w takim pryzpadku nic by mu nie zrobili xd w tym kraju nie ma kar za zamiar
0
@Stinger_ jest ustawiony, jak ma wybrać jakieś puchary czy korzystanie z życia to wiadome. Puchary to tylko rzeczy
0
@Leooo tak w sumie to ja mu sie nie dziwie. Ma tylko grać w pileczke i tyle z życia?
0
@Lucerfi co prawda dawno nie kupowalem tego typu produktów, ale ze 2, 3 lata max temu
3
Pamiętam jak jeszcze niedawno te wielkie tabliczki czekolady od Wedel byly po 10 zeta, a teraz patrze i przecena na 13 zl, z 20 zl xd aha
3
@LeszekFCB zabawna nawet xd
1
@Frimpong czemu te postacie Ai zawsze sie śmieją ze swoich żartów
1
@Luciano99 to jest ciekawe z Rashfordem, czy straci skład bo nie powinien
2
@lajcior w żabce, bo mnie stać
1
@MYTO pogoda taka, że na pewno w koszulce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@brzucho jadą po niej bo to lesba i stylizacja na chłopa, nie dlatego że zakończyła związek xd
0
@Zoker to znaczy że nie wiesz, że istnieja debile?
0
@BorzyKrzys pary hetero też sie rozstaja z takich lub innych powodów, wiec mieszanie do tego orientacji to głupota
0
@PIWOSZ89 orzeł
0
Majonez sriracza to jeszcze nie jadlem
https://zapodaj.net/plik-tJcYZGqOwf
1
@FcPortoFan1999 aha, no tak. Za mocny argument, wygrałeś
1
@FcPortoFan1999 xD0DD
0
@FcPortoFan1999 Ty to sie pewnie delektujesz tym ich pseudokopaniem
0
@Pablozeusz ja nie narzekam, bo nie oglądam. Dobry tip
0
@kanver_ pora na Flicka
0
@Kgorecki2500 pewnie tak ale rozśmieszyło mnie
2
Maltańczyków, haha. Jest taka rasa psa
0
@mientusek1407 Ukrainy
1
@FcPortoFan1999 średnio, wole thiller/kryminal/scifi
0
@FcPortoFan1999 jaką, tutaj poczytam co wy piszecie
1
@FcPortoFan1999 żadnej piłki. W ogóle mi sie nie chce
3
Nie chce mi sie oglądać, wytrzymalem minute. Coś ze mną nie tak
1
@LeszekFCB to wtedy najgorzej utrzymać stałą pore
0
@July_6_BcN ja tak miałem wiele lat. A teraz już kilka miechów mam ten tryb i jest o wiele lepszy. Bo wstawanie rano to byla katorga, a teraz i bez budzika mogę xd